Seznam hotelů

Česká republika, Beskydy, Čeladná

Čeladenka  

Horský hotel Čeladenka, Čeladna, Dovolená s CK Geovita
3 900 Kč/osobu
Nádherný hotelový komplex Čeladenka v malebném zákoutí Beskyd poblíž golfového hřiště nabízí komfortní ubytování, velmi kvalitní wellness a nadstandardní gastronomické zážitky. Nositel certifikátu AWARD WINNER 2015 za nejlepší ocenění klientů. Široká škála možnosti aktivního odpočinku včetně cyklistiky, pěší turistiky a lyžování.
Více
Česká republika, Beskydy, Velké Karlovice

Hotel Horal  

Hotel Horal Velké Karlovice
4 250 Kč/osobu
Horský wellnesshotel Horal**** se nachází v nádherné krajině na okraji Velkých Karlovic. Nabízí špičkové služby, wellness centrum s termálními bazény, saunový svět, široký výběr procedur a skvělé sportovní zázemí.
Více
Česká republika, Beskydy, Velké Karlovice

Spa hotel Lanterna  

Exteriér Spa Hotelu Lanterna
4 250 Kč/osobu
Moderní hotel se nachází v Léskovém, nejkrásnějším údolí obce Velké Karlovice, v chráněné krajinné oblasti. ŠPIČKOVÉ SLUŽBY NA NÁDHERNÉM MÍSTĚ!
Více
Česká republika, Jeseníky, Velké Losiny

Hotel Eliška  

Hlavní budova
5 230 Kč/osobu
Hotel s nejhezčí polohou ve Velkých Losinách se nachází v samém srdci lázní uprostřed lázeňského parku. Rozsáhlá rekonstrukce zachovala domu jeho ráz i původní krásu a nabízí VEŠKERÉ SLUŽBY POD JEDNOU STŘECHOU.
Více
Česká republika, Jeseníky, Velké Losiny

Wellness hotel Diana  

Wellness hotel Diana, Dovolená s CK Geovita
2 950 Kč/osobu
Jediný wellness hotel v Jeseníkách, jehož nabídka obsahuje široký výběr relaxačních a wellness procedur i sportovní vyžití pro malé i velké. Hotel je umístěn na okraji lesa v krásné přírodě s nádherným výhledem do okolí.
Více
Česká republika, Moravský kras, Blansko

Wellness Panorama  

Wellness Panorama
3 250 Kč/osobu
Wellness Hotel***PANORAMA je tříhvězdičkový rodinný wellness hotel, s panoramatickým výhledem, v krásném přírodním prostředí nad městem Blansko. Hotel nabízí plnohodnotné využití volného času za každého počasí.
Více
Česká republika, Praha, Praha

B&B Hotel Prague-City  

B&B hotel v Praze. Víkendové pobyty s CK Geovita.
2 500 Kč/osobu
B&B Hotel Prague-City*** nabízí komfortní, cenově dostupné ubytování v centru hlavního města České republiky. B&B hotely jsou známé svými atraktivními cenami po celý rok.
Více
Česká republika, Praha, Praha

Hotel Jurys Inn Prague  

Česká republika - Praha - Hotel Jurys Inn Prague
2 280 Kč/osobu
Praha je ideální destinací pro rodinný víkendový výlet nebo romantický prodloužený víkend bez ohledu na roční dobu. Užijte si tak dovolenou v hlavním městě Česé republiky.
Více
Česká republika, Střední Morava, Teplice nad Bečvou

Lázeňský dům Moravan  

Moravan exteriér
2 840 Kč/osobu
Komfortně vybavené lázeňské sanatorium Moravan, které prošlo celkovou rekonstrukcí, se tyčí nad údolím řeky Bečvy v poklidné části lázní obklopené zelení.
Více
Česká republika, Východní Morava, Luhačovice

Hotel Adamantino  

Hotel Adamantino, Luhačovice, Dovolená s CK Geovita
5 070 Kč/osobu
Příjemný hotel v nádherném prostředí u přehrady. Seniorské a rodinné programy za skvělé ceny jsou, krom krásného okolí a lázní, důvodem velké obliby. Hotel je přímo u 3 km pěšího a cylko okruhu kolem luhačovické přehrady a 2,5 km od Luhačovické promenády. Sauna, vířivka, masáže, vnitřní bazén, posilovací venkovní stroje. Taneční večery s živou hudbou.
Více
Rychlé vyhledávání
 
icoKal
icoKal
Pouze Last Minute
 
Novinky e-mailem
 
 
Kontakt
 
 
Informace a rezervace +420 588 208 208 +420 558 740 308 zajezdy@geovita.cz