Seznam hotelů

Maďarsko, Balaton, Balatonfüred

Danubius Health Spa Resort Marina  

Maďarsko - Balatonfüred - Danubius Health Spa Resort Marina
3 950 Kč/osobu
Hotel s příjemnou atmosférou hned u jezera Balaton. Dokonalé útočiště ne jenom pro milovníky sportu a aktivního odpočinku, ale i pro dvojice, toužící po romantickém oddechu
Více
Maďarsko, Balaton, Balatonfüred

Hotel Annabella  

Hotel Annabella ***,Balatonfüred, Maďarsko: Dovolená s CK Geovita
3 480 Kč/osobu
Hotel Annabella*** leží v centru města Balatonfüred u krásně upravené cyklostezky a příjemné promenády. Je vzdálený necelých 300 m od jezera Balatonu. Svým hostům nabízí velmi komfortní ubytování, bohatou nabídku animačních a volnočasových aktivit, soukromou pláž s lehátky a slunečníky, wellness centrum a výborné zázemí pro rodiny s dětmi.
Více
Maďarsko, Balaton, Balatonfüred

Hunguest Hotel Bál Resort  

Hunguest Hotel Bál Resort, Balatonalmádi, Maďarsko, Dovolená s CK Geovita
4 560 Kč/osobu
Hunguest Hotel Bál Resort je impozantní hotel nacházející se u břehu jezera Balaton v samém centru velmi oblíbeného letoviska Balatonalmádi. Nabízí nádherné výhledy do okolí, elegantní wellness, výbornou gastronomii a příjemnou pohodovou atmosféru.
Více
Maďarsko, Balaton, Keszthely

Hunguest Hotel Helikon  

Hunguest Hotel Helikon, Keszthely, Balaton, Maďarsko, Dovolená s CK GEOVITA
2 520 Kč/osobu
Hotel Helikon je největším hotelovým komplexem v historickém městečku Keszthely. Nabízí ideální polohu u jezera Balaton, soukromou pláž, vnitřní bazén, sauny, fitness centrum a bohatou nabídku volnočasových aktivit.
Více
Maďarsko, Balaton, Siófok

Hotel Yacht Wellness & Business  

Hotel Yacht Wellness & Business CK Geovita
2 880 Kč/osobu
Krásný moderní hotel ležící u největšího evropského jezera Balaton. Nádherná vyhlídka na jachty. Komfortní pokoje, skvělá gastronomie, 1000 m2 wellness centrum, ideální prostředí pro rodiny s dětmi.
Více
Maďarsko, Balaton, Tihany

Hotel Club Tihany  

Hotel Club Tihany, CK Geovita s.r.o.
1 008 Kč/osobu
Hotel Club Tihany se nachází v letovisku Club Tihany přímo na břehu jezera Balaton. Součástí hotelu jsou lázně, krytý i venkovní bazén a sauna. Hotel Club Tihany je jedinečným komplexem, kde najdete vše na jednom místě, ať se jedná o pracovní pobyt, aktivní dovolenou nebo příjemné rozptýlení.
Více
Maďarsko, Severní Maďarsko, Budapešť

Aquaworld Resort  

Aquaworld Resort s hotelem v Budapešti
3 713 Kč/osobu
Objevte největší vodní svět v Maďarsku - Aquaworld Resort Budapešť! Luxusní hotel je největším hotelovým komplexem propojeným s aquaparkem ve střední Evropě. Vnitřní i venkovní bazény, vodní atrakce, velká zahrada, sportoviště. Relax i zábava pod jednou střechou.
Více
Maďarsko, Severní Maďarsko, Budapešť

Danubius Health Spa Resort Helia  

Danubius Health Spa Resort Helia, Budapešt, Maďarsko, Dovolená s CK Geovita
3 650 Kč/osobu
Danubius Health Spa Resort Helia leží v krásné lokalitě na břehu Dunaje jen 15 minut od historického centra Budapešti. Nabízí nádherné výhledy, prostorné wellness centrum, elegantní restauraci a kavárnu, špičkové hotelové služby a možnost pořádání konferencí a obchodních akcí.
Více
Maďarsko, Severní Maďarsko, Budapešť

Danubius Health Spa Resort Margitsziget  

Danubius Health Spa Resort Margitsziget, Budapešt, Maďarsko: Dovolená s CK Geovita
4 150 Kč/osobu
Danubius Health Spa Resort Margitsziget **** leží na překrásném Margaretině ostrově v samém srdci Budapešti a je označován jako jedno z nejlepších wellness a léčebných center Evropy. Nádherná lokalita, špičkové služby, široká nabídka lázeňských procedur a blahodárná termální voda uchvátí i náročnější klienty.
Více
Maďarsko, Severní Maďarsko, Györ

Hotel Rába City Center Györ  

Hotel Rába City Center Györ, CK Geovita
2 670 Kč/osobu
Hotel Rába se nachází v barokním historickém centru lázeňského města Györ. Svým hostům nabízí nejen komfortní ubytování a velmi příjemnou pohostinnou atmosféru, ale také stylovou belgickou pivní restauraci s množstvím maďarských specialit. Poblíž hotelu se nachází populární zážitkové lázně Rába Quelle.
Více
Rychlé vyhledávání
 
icoKal
icoKal
Pouze Last Minute
 
Novinky e-mailem
 
 
Kontakt
 
 
Informace a rezervace +420 588 208 208 +420 558 740 308 zajezdy@geovita.cz