Seznam hotelů

Maďarsko, Balaton, Siófok

Hotel Yacht Wellness & Business  

Hotel Yacht Wellness & Business CK Geovita
2 880 Kč/osobu
Krásný moderní hotel ležící u největšího evropského jezera Balaton. Nádherná vyhlídka na jachty. Komfortní pokoje, skvělá gastronomie, 1000 m2 wellness centrum, ideální prostředí pro rodiny s dětmi.
Více
Maďarsko, Balaton, Tihany

Hotel Club Tihany  

Hotel Club Tihany, CK Geovita s.r.o.
1 008 Kč/osobu
Hotel Club Tihany se nachází v letovisku Club Tihany přímo na břehu jezera Balaton. Součástí hotelu jsou lázně, krytý i venkovní bazén a sauna. Hotel Club Tihany je jedinečným komplexem, kde najdete vše na jednom místě, ať se jedná o pracovní pobyt, aktivní dovolenou nebo příjemné rozptýlení.
Více
Maďarsko, Severní Maďarsko, Budapešť

Aquaworld Resort  

Aquaworld Resort s hotelem v Budapešti
3 713 Kč/osobu
Objevte největší vodní svět v Maďarsku - Aquaworld Resort Budapešť! Luxusní hotel je největším hotelovým komplexem propojeným s aquaparkem ve střední Evropě. Vnitřní i venkovní bazény, vodní atrakce, velká zahrada, sportoviště. Relax i zábava pod jednou střechou.
Více
Maďarsko, Severní Maďarsko, Györ

Hotel Rába City Center Györ  

Hotel Rába City Center Györ, CK Geovita
2 670 Kč/osobu
Hotel Rába se nachází v barokním historickém centru lázeňského města Györ. Svým hostům nabízí nejen komfortní ubytování a velmi příjemnou pohostinnou atmosféru, ale také stylovou belgickou pivní restauraci s množstvím maďarských specialit. Poblíž hotelu se nachází populární zážitkové lázně Rába Quelle.
Více
Maďarsko, Severní Maďarsko, Mosonmagyaróvár

Thermal Hotel superior Mosonmagyaróvár  

Thermal Hotel mosonmagyaróvár, CK Geovita s.r.o.
3 440 Kč/osobu
Thermal Hotel*** superior se nachází v centru městečka Mosonmmagyaróvár přímo u termálních lázní. Svým hostům nabízí klimatizované pokoje a bohatou nabídku kvalitních služeb,které mimo jiné zahrnují péči zubaře, lékaře, salon krásy a kadeřnictví.
Více
Maďarsko, Severní Maďarsko, Visegrád

Thermal Hotel Visegrád  

večení pohled na hotel a venkovní celoroční bazény, Thermal hotel Visegrad, Maďarsko. Geovita cestovní kancelář
2 950 Kč/osobu
Čtyřhvězdičkový lázeňský Thermal Hotel Visegrád **** Superior leží u Dunaje na okraji historického města Visegrád pod stejnojmenným hradem. Hotel nabízí vysoký standard ubytování, elegantní wellness a pestrou nabídku volnočasových aktivit. Malebné okolí hotelu je protkáno turistickými stezkami a cyklotrasami. Najdete zde i maďarské "Jánošikovy diery".
Více
Maďarsko, Západní Maďarsko, Bükfürdö

Greenfield hotel Golf & SPA  

Hotel Greenfield Golf & Spa, CK Geovita s.r.o.
5 913 Kč/osobu
Pětihvězičkový wellness hotel s vlastními bazény a saunovým světem zaručuje našim hostům dokonalý odpočinek. U hotelu jsou golfové greeny, známé nejen v Maďarsku. Veřejné lázně Bükfürdö leží 800m od hotelu, lze využít vláček. Hotel nabízí skvělé služby, příjemnou dovolenou a relax.
Více
Maďarsko, Západní Maďarsko, Bükfürdö

Hotel Piroska  

Hotel Piroska, Buk, Maďarsko, Dovolená s CK Geovita
2 530 Kč/osobu
Velmi oblíbený hotel ležící v srdci města Bük nabízí vlastní zážitkové lázně se třemi bazény, saunový svět, bohatou nabídku wellness procedur a dalších programů. Hotel je jen 2 km vzdáleny od vyhlášených léčebných lázní Bük. Najdete zde pohodu, klid, špičkovou gastronomii a jedinečnou atmosféru wellness hotelu.
Více
Maďarsko, Západní Maďarsko, Bükfürdö

Hotel Répce  

Maďarsko - Bükfürdö - Hotel Répce
3 100 Kč/osobu
Hotel Répce*** je krytou chodbou přmo propojen s termálními lázněmi. VSTUP DO TERMÁLNÍCH LÁZNÍ V CENĚ POBYTU! Doporučujeme pro lázeňský, relaxační nebo víkendový pobyt.
Více
Maďarsko, Západní Maďarsko, Bükfürdö

Hotel Répce Gold  

Hotel Répce Gold, Bükfürdo, Maďarsko, Relaxační pobyt s CK Geovita
3 540 Kč/osobu
Hotel Répce Gold**** nabízí výborné služby za skvělou cenu. Hotel je propojen s termálními lázněmi! VSTUP DO LÁZNÍ V CENĚ POBYTU!
Více
Rychlé vyhledávání
 
icoKal
icoKal
Pouze Last Minute
 
Novinky e-mailem
 
 
Kontakt
 
 
Informace a rezervace +420 588 208 208 +420 558 740 308 zajezdy@geovita.cz