icoKal
icoKal

Seznam hotelů

  Hotel Minerál, Dudince, Slovensko, Lázeňské pobyty, CK Geovita
3 260 Kč
cena od:
Moderní nově zrekonstruovaný 4*hotel Minerál je situovaný v centru města Dudince jen několik metrů od lázeňského areálu. Ideální prostředí pro milovníky lázeňství, cyklistiky, in-line bruslení a pěších procházek. Poblíž se nachází veřejné koupaliště Dudinka a Sport centrum.
  Lázeňský hotel Rubín, Lázně Dudince, Slovensko: Dovolená s CK Geovita
3 260 Kč
cena od:
Elegantní hotel s dlouhou lázeňskou tradicí leží v malebném parku. Lázeňští hosté zde najdou vše pod jednou střechou. Součástí je vnitřní a venkovní bazén, wellness centrum, thajské relaxační centrum, zubní ambulance, kosmetické a kadeřnické studio a široká nabídka tradičních i alternativních lázeňských procedur.
  SPA & Wellness hotel Orchidea, Veľký Meder, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
3 840 Kč
cena od:
Spa & Wellness hotel Orchidea leží 50 metrů u oblíbeného termálního koupaliště Thermal Corvinus a nabízí svým návštěvníkům vysokou kvalitu služeb, velmi komfortní ubytování, skvělou gastronomii a elegantní wellness centrum. Je ideálním místem jak pro kratší relaxační pobyt tak pro letní dovolenou.
  Horský hotel Srdiečko, Chopok jih, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
1 458 Kč
cena od:
Nově zrekonstruovaný hotel Srdiečko nabízí příjemné ubytování, moderní wellness centrum s venkovní vířivkou, nádherné výhledy a exkluzivní polohu u nástupní stanice 4-sedačkové lanovky ski areálu Jasná - Chopok jih. Ideální místo pro zimní i letní rodinnou dovolenou nebo krátší víkendový pobyt s přáteli.
  Grand hotel Jasná
1 512 Kč
cena od:
Hotel Grand Jasná je elegantní moderní hotel s ideální polohou v centru horského střediska na konci Demänovské doliny. Nabízí nadstandardní služby, výborné zázemí pro rodiny s dětmi, špičkovou gastronomii, wellness centrum a neopakovatelnou atmosféru. Ideální místo pro rodinnou zimní i letní dovolenou.
  Hotel FIS, CK Geovita - dovolená ve Vysokých Tatrách, Slovensko
1 650 Kč
cena od:
Hotel FIS se nachází uprostřed Tatranského národního parku v oblíbeném rekreačním středisku Štrbské pleso. Nabízí příjemnou rodinnou atmosféru, výborné zázemí pro sportovce, možnost ubytování se psem, krásné wellness centrum a ideální polohu pro provozování zimních sportů i letní horské turistiky. V těsné blízkosti leží sportovní centrum Areál snů.
  Exterier 1
7 880 Kč
cena od:
Hotel Spa Esplanade **** leží ve vyhlášených slovenských lázních v samém středu lázeňského ostrova. Nabízí vysoký komfort ubytování, vodní a saunový svět, přímé propojení s budovou lázní a pestré možnosti aktivního odpočinku a společenského vyžití.
  Spa Hotel Grand Splendid, Piešťany, CK Geovita s.r.o.
5 620 Kč
cena od:
Velmi oblíbený Spa Hotel Grand Splendid se nachází na lázeňském ostrově v Piešťanech. Hosté mohou využít léčebné a relaxační procedury v lázních Balea Health Spa, které jsou s hotelem přímo propojené. Okolí hotelu vybízí nejen k relaxaci, ale také k aktivnímu trávení volného času.
  Hotel Aphrodite, Rajecké Teplice, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
2 940 Kč
cena od:
Hotel Aphrodite**** leží v oblíbených slovenských lázních Rajecké Teplice a vyniká svou impozantní antickou architekturou, širokou nabídkou relaxačních a lázeňských procedur, skvělým vodním a saunovým světem a vysokou úrovní služeb. Malebné okolí a výjimečná lázeňská atmosféra přispívá k celkové pohodě a regeneraci organizmu.
  Hotel Aphrodite Palace, Rajecké Teplice, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
3 930 Kč
cena od:
Hotel Aphrodite Palace **** leží v centru lázeňského městečka Rajecké Teplice. Je krytou chodbou spojen s lázeňským domem Aphrodite a tvoří ucelené relaxační centrum. Hotel se může pochlubit impozantní architekturou, skvělou gastronomií, velmi vysokou úrovní služeb a fantastickým vodním a saunovým světem.
  Hotel Malá Fatra, Rajecké Teplice, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
1 940 Kč
cena od:
Příjemný hotel ležící v lázeňském parku v sousedství elegantního hotelu Aphrodite. Hotel nabízí komfortní ubytování, příjemné prostředí, možnost využívat balneocentrum a vodní svět hotelu Aphrodite a přijatelné ceny. Okolí láká na romantické procházky nebo projížďky na kole.
  restaurace, hotel Flóra, Trenčianske Teplice, dovolená ve slovenských lázních
2 750 Kč
cena od:
Hotel Flóra *** je příjemný wellness hotel s exkluzivní polohou v malebném lázeňském parku. Svým hostům nabízí komfortní ubytování, bazénový komplex, saunový svět, širokou nabídku lázeňských procedur a velmi příjemnou atmosféru. Hned vedle hotelu se nachází nově zrekonstruované veřejné koupaliště Zelená Žába s bazény, saunami, restauraci a kavárnou.
Facebook