Seznam hotelů

Slovensko, Jižní Slovensko, Dudince

Hotel Minerál  

Slovensko - Dudince - Hotel Minerál
3 260 Kč/osobu
Moderní nově zrekonstruovaný 4*hotel Minerál je situovaný v centru města Dudince jen několik metrů od lázeňského areálu. Ideální prostředí pro milovníky lázeňství, cyklistiky, in-line bruslení a pěších procházek. Poblíž veřejného koupaliště Dudinka a Sport centra. Široká nabídka sportovních aktivit a wellness procedur.
Více
Slovensko, Jižní Slovensko, Dudince

Lázeňský hotel Rubín  

Lázeňský hotel Rubín, Lázně Dudince, Slovensko: Dovolená s CK Geovita
3 260 Kč/osobu
Elegantní hotel s dlouhou lázeňskou tradicí leží v malebném parku. Lázeňští hosté zde najdou vše pod jednou střechou. Součástí je vnitřní a venkovní bazén, wellness centrum, thajské relaxační centrum, zubní ambulance, kosmetické a kadeřnické studio a široká nabídka tradičních i alternativních lázeňských procedur.
Více
Slovensko, Jižní Slovensko, Veľký Meder

SPA & Wellness hotel Orchidea  

SPA & Wellness hotel Orchidea, Veľký Meder, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
3 840 Kč/osobu
Spa & Wellness hotel Orchidea leží 50 metrů u oblíbeného termálního koupaliště Thermal Corvinus a nabízí svým návštěvníkům vysokou kvalitu služeb, velmi komfortní ubytování, skvělou gastronomii a elegantní wellness centrum. Je ideálním místem jak pro kratší relaxační pobyt tak pro letní dovolenou.
Více
Slovensko, Nízké Tatry, Demänovská dolina - Jasná

Hotel Srdiečko  

Horský hotel Srdiečko, Chopok jih, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
1 620 Kč/osobu
Nově zrekonstruovaný hotel Srdiečko nabízí příjemné ubytování, moderní wellness centrum s venkovní vířivkou, nádherné výhledy a exkluzivní polohu u nástupní stanice 4-sedačkové lanovky ski areálu Jasná - Chopok jih. Ideální místo pro zimní i letní rodinnou dovolenou nebo krátší víkendový pobyt s přáteli.
Více
Slovensko, Nízké Tatry, Demänovská dolina - Jasná

Wellness hotel Grand Jasná  

Grand hotel Jasná
1 680 Kč/osobu
Hotel Grand Jasná je elegantní moderní hotel s ideální polohou v centru horského střediska na konci Demänovské doliny. Nabízí nadstandardní služby, výborné zázemí pro rodiny s dětmi, špičkovou gastronomii, wellness centrum a neopakovatelnou atmosféru. Ideální místo pro rodinnou zimní i letní dovolenou.
Více
Slovensko, Vysoké Tatry, Vysoké Tatry - Štrbské Pleso

Hotel Fis  

Hotel FIS, CK Geovita - dovolená ve Vysokých Tatrách, Slovensko
1 650 Kč/osobu
Hotel FIS se nachází uprostřed Tatranského národního parku v oblíbeném rekreačním středisku Štrbské pleso. Nabízí příjemnou rodinnou atmosféru, výborné zázemí pro sportovce, možnost ubytování se psem, krásné wellness centrum a ideální polohu pro provozování zimních sportů i letní horské turistiky. V těsné blízkosti leží sportovní centrum Areál snů.
Více
Slovensko, Západní Slovensko, Piešťany

Danubius Health Spa Resort Esplanade  

Exterier 1
7 880 Kč/osobu
Hotel Spa Esplanade **** leží ve vyhlášených slovenských lázních v samém středu lázeňského ostrova. Nabízí vysoký komfort ubytování, vodní a saunový svět, přímé propojení s budovou lázní a pestré možnosti aktivního odpočinku a společenského vyžití.
Více
Slovensko, Západní Slovensko, Piešťany

Spa Hotel Grand Splendid  

Spa Hotel Grand Splendid, Piešťany, CK Geovita s.r.o.
5 620 Kč/osobu
Velmi oblíbený Spa Hotel Grand Splendid se nachází na lázeňském ostrově v Piešťanech. Hosté mohou využít léčebné a relaxační procedury v lázních Balea Health Spa, které jsou s hotelem přímo propojené. Okolí hotelu vybízí nejen k relaxaci, ale také k aktivnímu trávení volného času.
Více
Slovensko, Západní Slovensko, Rajecké Teplice

Hotel Aphrodite  

Hotel Aphrodite, Rajecké Teplice, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
2 940 Kč/osobu
Hotel Aphrodite**** leží v oblíbených slovenských lázních Rajecké Teplice a vyniká svou impozantní antickou architekturou, širokou nabídkou relaxačních a lázeňských procedur, skvělým vodním a saunovým světem a vysokou úrovní služeb. Malebné okolí a výjimečná lázeňská atmosféra přispívá k celkové pohodě a regeneraci organizmu.
Více
Slovensko, Západní Slovensko, Rajecké Teplice

Hotel Aphrodite Palace (Veľká Fatra)  

Hotel Aphrodite Palace, Rajecké Teplice, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
3 930 Kč/osobu
Hotel Aphrodite Palace **** leží v centru lázeňského městečka Rajecké Teplice. Je krytou chodbou spojen s lázeňským domem Aphrodite a tvoří ucelené relaxační centrum. Hotel se může pochlubit impozantní architekturou, skvělou gastronomií, velmi vysokou úrovní služeb a fantastickým vodním a saunovým světem.
Více
Rychlé vyhledávání
 
icoKal
icoKal
Pouze Last Minute
 
Novinky e-mailem
 
 
Kontakt
 
 
Informace a rezervace +420 588 208 208 +420 558 740 308 zajezdy@geovita.cz