Dárkové poukazy

Dárkové poukazy na dovolenou

 

Co může být hodnotnější dárek než zdraví a odpočinek? Každý jede alespoň jednou za rok na dovolenou. Anebo o ní alespoň přemýšlí. A vy můžete ke splnění tohoto snu přispět. Dárkový poukaz bývá vhodným poděkováním pro rodiče, prarodiče, partnera či partnerku i Vaše zaměstnance. Právě pro tuto příležitost jsme pro Vás připravili dárkové poukázky, které je možno věnovat k různým příležitostem.

Naše dárkové poukázky mohou být na libovolnou hodnotu, libovolný termín, hotel nebo s libovolným textem. Jste pro nás důležití a proto se Vám přizpůsobíme. Osoba, která dárkový poukaz dostane, získá nárok na uplatnění slevy při vlastním výběru své dovolené. Vybrat si může z nabídky našich zájezdů z tištěného katalogu nebo internetové nabídky ale také z široké nabídky dalších renomovaných cestovních kanceláří s kterými spolupracujeme jako Exim Tours, Čedok, Blue Style, Vítkovice Tours, Alexandria, Kovotour, Atis, Hungaria tour, Firo tour, Adventura, China tours, Nev-Dama, Fischer atd.

Nemáte dárek a nevíte co koupit? Pomůžeme Vám. Objednání poukazu je jednoduché: stačí si jen říct hodnotu či vybrat hotel, kontaktovat nás (e-mailem, telefonicky nebo osobně) a my Vám poukaz obratem vystavíme a zašleme. Pokud hodně spěcháte, tak si můžete ihned vybrat z dárkových poukazů v různé hodnotě. Objednat si je můžete ihned zde.

Dárkové poukázky lze objednat:

 

Poukázky vystavené na jakoukoli hodnotu, je potřeba uhradit na základě výzvy, kterou Vám zašleme. Po úhradě Vám bude poukázka zaslána (elektronicky anebo poštou) nebo předána (v jedné z našich kanceláří nebo u naši smluvních partnerů - kompletní seznam najdete v sekci Prodejní místa).

V případě poukázek bez uvedení hodnoty Vám bude zaslána nebo předána poukázka bez platby předem. Obdarovaný se pak skontaktuje s naší cestovní kanceláří a zvolí si konkrétní termín zájezdu. Na základě obdarovaným vyspecifikovaných požadavků zašleme údaje potřebné k platbě.

Facebook