Dárkové poukazy

Dárkové poukazy na dovolenou

Co může být hodnotnější dárek než zdraví a odpočinek? Každý jede alespoň jednou za rok na dovolenou. Anebo o ní alespoň sní. A vy můžete k splnění tohoto snu přispět. Dárkový poukaz bývá vhodným poděkováním pro rodiče, prarodiče, partnera či partnerku i Vaše zaměstnance. Právě pro tuto příležitost jsme pro Vás připravili dárkové poukázky, které je možno věnovat k různým příležitostem.

Naše dárkové poukázky mohou být na libovolnou hodnotu, libovolný termín, hotel nebo s libovolným textem. Jste pro nás důležití a proto se Vám přizpůsobíme.  Osoba, která dárkový poukaz dostane, získá nárok na uplatnění slevy při vlastním výběru své dovolené. Vybrat si může z nabídky našich zájezdů z tištěného katalogu nebo internetové nabídky ale také z široké nabídky dalších renomovaných cestovních kanceláří s kterými spolupracujeme jako Exim Tours, Čedok, Blue Style, Vítkovice Tours, Alexandria, Kovotour, Atis, Hungaria tour, Firo tour, Adventura, China tours, Nev-Dama, Fischer atd.

Nemáte dárek a nevíte co koupit? Pomůžeme Vám. Objednání poukazu je jednoduché: stačí si jen říct hodnotu či vybrat hotel, kontaktovat nás (e-mailem, telefonicky nebo osobně) a my Vám poukaz obratem vystavíme a zašleme.

Dárkové poukázky lze objednat:

  • osobně na jedné z našich poboček
  • telefonicky na čísle 588 208 208 nebo 558 740 308
  • e-mailem na zajezdy@geovita.cz

V případě poukázek vystavených na určitou finanční hodnotu, je potřeba danou hodnotu uhradit ihned při objednávce. Po úhradě Vám bude poukázka zaslána (doporučeným dopisem na Vámi uvedenou adresu) nebo předána (v jedné z našich kanceláří nebo u naši smluvních partnerů - kompletní seznam najdete v sekci Prodejní místa).

V případě poukázek s textem bez uvedení hodnoty, aniž by kupující zvolil konk. termín zájezdu, Vám bude zaslána nebo předána poukázka bez platby předem. Obdarovaný se pak skontaktuje s naší cestovní kanceláří, kdy si zvolí konk. termín zájezdu. Na základě toho pak možno zaslat údaje potřebné k platbě.

Rychlé vyhledávání
 
icoKal
icoKal
Pouze Last Minute
 
Novinky e-mailem
 
 
Kontakt
 
 
Informace a rezervace +420 588 208 208 +420 558 740 308 zajezdy@geovita.cz