Dovolená u moře

  Rekreační středisko Eden, Kąty Rybackie, Baltské moře, Polsko, Dovolená s CK Geovita
5 940 Kč
cena od:
Rekreační středisko Eden se nachází 100 m od Vislanského zálivu. Ubytování nabízí také v pokojích typu studio pro rodiny s dětmi.
  Hotel Jawor, Sarbinowo, Baltské moře, Polsko, Dovolená s CK Geovita
7 890 Kč
cena od:
Hotel Jawor leží v malebné přímořské vesničce asi 100 m od písčité pláže. Toto místo je charakteristické klidnou atmosférou, čistým ovzduším, bohatým letním kulturním programem a skvělým zázemím pro milovníky aktivního odpočinku a rodiny s dětmi.
  CK Geovita, Polsko, Sianozety, Zedan - hlavní budova
1 750 Kč
cena od:
Rekreační středisko Madamaku se nachází cca 150 m od moře a nabízí ubytování v kempingových domcích či pokojích v hlavní budově. Středisko je plně vybaveno pro strávení příjemné rodinné dovolené.
  Rekreační středisko Sopot 34, Sopoty, Baltské moře, Polsko, Dovolená s CK Geovita
3 152 Kč
cena od:
Velmi příjemné rekreační středisko s exklusivní polohou u moře a 500 metrů od lázeňského centra. Nabízí komfortní ubytování v bungalovech, krásné prostředí, balneologické centrum se saunou a vířivkou, windsurfingovou a jachtařskou školu a výborné zázemí pro rodiny s dětmi. V okolí najdete spoustu možnosti zábavy a sportovního vyžití. Kouzelné místo na strávení nejen letní dovolené.
  Rekreační středisko Neptun, Jantar, Polské moře, Dovolená s CK Geovita
5 450 Kč
cena od:
Jantar je menší letovisko ležící ve střední části baltského pobřeží nedaleko Krynicy Morskiej. Objekt Neptun nabízí vysokou úroveň ubytování a služeb a pestré možnosti trávení volného času pro celou rodinu. Je vzdálen 450 mod pláže.
  CK Geovita - RS Posejdon, Jastarnia, Baltské moře, Polsko - exteriér
4 530 Kč
cena od:
Středisko Posejdon se nachází u pláže v populárním letovisku Jastarnia. Nabízí komfortní ubytování, pestré možnosti aktivního trávení volného času, půjčovnu kol, fitness centrum, skvělou gastronomii a ideální polohu u moře. Hned u střediska je dlouhé molo a škola windsurfingu a kitesurfingu.
  Hotel Górnik, Polsko, Baltské moře, Kołobrzeg, Dovolená s CK Geovita
7 340 Kč
cena od:
Hotel Górnik je příjemmé ubytovací zařízení situované v malebném přímořském parku. Nachází se jen 300 metrů od krásné písčité pláže a nabízí komfortní ubytování, kvalitní služby, bazén a dobře vybavené lázeňské a rehabilitační centrum.
  Cestovní kancelář Geovita: Středisko hotel Rybniczanka, Swinoujscie, Baltské moře, Polsko: exteriér
11 710 Kč
cena od:
Hotel, který je zároveň lázněmi, se nachází v oblíbeném přímořském městečku Świnoujście asi 200 m od moře a 100 m od promenády. Nabízí kvalitní hotelové a lázeňské služby, bazén, wellness centrum, stylovou kavárnu a skvělou prázdninovou atmosféru
  Gwarek, Ustronie Morskie, Baltské moře, Polsko, Dovolená s CK Geovita
4 990 Kč
cena od:
Rekreační středisko Gwarek se nachází cca 50 m od baltského moře ve velmi oblíbeném přímořském letovisku Ustronie Morskie. Nabízí útulné ubytování, dobré sportovní zázemí, skvělou kuchyni a příjemnou atmosféru. Skvělá volba pro rodiny s dětmi.
  Remisens Hotel Marina, Mošćenička Draga, Opatija, Istrie, Chorvatsko, Dovolená s CK Geovita
3 545 Kč
cena od:
Remisens Hotel Marina je skvělým tipem pro rodiny s dětmi. Leží v malebném letovisku u nejkrásnějších pláži na Jadranu. Nabízí komfortní ubytování, elegantní wellness centrum s saunovým světem a nabídkou masáží, ohřívaný vnitřní bazén, venkovní bazén, dětský bazén, bohatý animační program pro děti i dospělé, dětské hřiště, osvětlené tenisové kurty, fitness centrum a nádherné prostředí u moře.
  Smart Selection Hotel Meditera, Mošćenička Draga, Istrie, Chorvatsko, Dovolená s CK Geovita
3 086 Kč
cena od:
Hotel Mediteran leží u překrásné oblázkové pláže v nadmořském letovisku Mošćenička Draga. Nabízí komfortní ubytování, uvolněnou atmosféru, možnost využívat animační programy, wellness centrum a vnitřní ohřívaný bazén v sousedním hotelu Marina a ideální polohu u moře.
  Apartmány Apartments Adria, Adria Ankaran, Ankaran, Slovinsko, Dovolená s CK Geovita
3 398 Kč
cena od:
Komfortní apartmány s terasou u moře v letovisku Ankaran pyšnící se nejlepšími plážemi Slovinska. Apartmány jsou součástí oblíbeného rezortu s bazény, wellness centrem, sportovišti, bowlingem, dětským hřištěm, restauracemi, bary, kavárnami a pestrou nabídkou volnočasových aktivit.
Facebook