Sport Hotel Pampeago 

Informace o Sport Hotel Pampeago

Příjemný rodinný hotel uprostřed lyžařského střediska Ski Center Latemar. Fantastická poloha, skvělé lyžařské podmínky, animační programy, bazén a velmi chutná kuchyně zaručí zdařilou dovolenou.

Hotel
70 m od sjezdovky

Sport hotel Pampeago *** je vynikajícím řešením pro rodiny s dětmi a současně nabízí i dostatek vyžití pro náročné lyžaře, a to díky fantastické lyžařské poloze v samém středu Ski Center Latemar, největšího lyžařského střediska v oblasti Pampeago-Predazzo-Obereggen. . Nedaleko se nachází také další střediska jako je Alpe Cermis u města Cavalese. Hotel je dostatečně velký a nabízí vyžití i osobám, které neovládají lyžařské dovednosti. V hotelu najdete plavecký bazén (vstup pouze s plaveckou čepicí - lze zakoupit v hotelu), společenské zázemí, příjemnou slunnou terasu, bar. Samozřejmostí je výtah a tak se lze pohybovat po hotelu i s dětským kočárkem. Pro děti jsou denně v dopoledních a odpoledních hodinách připraveni animátoři, kteří je zabaví přímo v dětském koutku hotelu připraveným tématickým programem nebo animovanými pohádkami. 

Sport hotel Pamgeago je dobře dostupný, a to i přes fakt, že je od centra města Tésero vzdálen 9km. Nástupní stanice lanovky se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu (30m, od lyžárny 100m). Před hotelem je dostatek parkovacích míst.

Vybavenost a služby Sport hotelu Pampeago ***, Dolomity, Val di Fiemme

Hotel je vybaven recepcí s řádným provozem a jazykově vybavenými zaměstnanci. Ihned vedle se nachází velké lobby s barem, krbem a místy k příjemnému posezení. V lobby je za poplatek rychlé wi-fi připojení. Příjemný bar v přízemí je otevřen od poledních hodin až do pozdního večera. V prvním patře se nachází restaurace, kde jsou podávány snídaně formou bohatého bufetu a velmi chutné večeře se 3 chody spojené se salátovým a zeleninovým bufetem. V hotelu nechybí ani venkovní bar, komorní kino sál, dětský koutek, bazén 12 x 6m (ručníky jsou k dispozici zdarma; je nutností mít plavecké čepice), sauna, posilovna, aqua aerobic, sluneční terasa s lehátky, dětský koutek s animátory, lyžárna pro každý pokoj. V hotelu jsou i menší "lázně" s masážemi.

Stravování: snídaně - formou bohatého kontinentálního bufetu včetně nápojů; večeře - servírované 3-chodové menu s výběrem ze 4 až 5 teplých předkrmů, 3 hlavních jídel se 2 přílohami a 3 dezertů. Studené předkrmy a další přílohy formou bufetu, salátový bufet. Nápoje u večeře za poplatek. Kuchyň v tomto hotelu dává místo další jedinečný zážitek, což je podtrženo v době pobytu jednou typicky místní večeří. Velký výběr vín je samozřejmostí a regionální jsou za příznivé ceny.

Ubytování: pokoje 2, 3 a 4 lůžkové, TV, telefon, sociální zázemí - sprchovací kout, umývadlo, fén, WC. Pokoje jsou menší. 3. a 4. lůžkové pokoje jsou zpravidla patrové s plnohodnotným rozměrem. Doporučujeme pro rodiny s dětmi. V pířpadě požadavku na nutnost balkónu doporučujeme rezerovat předem (za příplatek). K dispozici je rovněž několik menších apartmánu pro rodiny - 2 ložnice, 2 WC, prostornější.

Sport hotel Pampeago je v posledních letech velmi oblíbený a proto jsme na některé termíny připravili i akční ceny. Pobyty jsou možné i na kratší dobu než týden. NOVINKOU je, že není  potřeba kupovat pobyty se skipasem. V případě, že budete chtít zakoupit skipas jen na menší počet dnů, tak zajistíme anebo se můžete rozhodnout na místě. Pokladny jsou přímo vedle hotelu.  

Sport hotel Pampeago, Val di Fiemme, Itálie. Geovita, cestovní kancelář
Sport hotel přímo u nástupní stanice a dojezdu sjezdovek ski resortu Latemar.
Sport hotel Pampeago, Dolomity, Val di Fiemme, Itálie, Geovita cestovní kancelář
Hotelová terasa v odpoledním slunci.
Sport hotel Pampeago, Val di Fiemme, Itálie. Geovita, cestovní kancelář
restaurace Pampeago, Geovita cestovní kancelář
příjemné prostředí restaurace je určeno pouze hotelovým hostům. Jsou zde podávány snídaně a večeře.
rastaurace II, Sport hotel Pampeago, Geovita cestovní kancelář
V restauraci se servírují večeře o 3 chodech. Každý chod je výběrem ze 3-5 nabídek. Snídaně jsou bufetovou formou vč. nápojů.
lobby a bar v přízemí hotelu Pampeago, Geovita cestovní kancelář
Prostorné a příjemní posezení u krbu, v křeslech nebo na pohovkách. Zde je místo, kde se hosté zaručeně nenudí.
pokoj 4 lůžkový s patrovou postelí, Geovita cestovní kancelář
Pokoje jsou rozlohou menší, čisté, denně uklízené. Každý pokoj má sociální zázemí, TV, tel.. Řada pokojů je s balkónem. Pro hosty, kteří požadují větší pokoje jsou připravené rodinné apartmány - doporučujeme si je vyžádat s předstihem.
pokoj 2 lůžkový, Sport hotel Pampeago, Geovita cestovní kancelář
Čisté a denně uklizené pokoje působí útulně.
Ski Center Latemar s hotelem Pampeago, Sport hotel Pampeago, Geovita cestovní kancelář
od hotelu vedou sedačkové lanovky k dalším vlekům a sedačkám Ski centra Latemar (Predazzo, Obereggen, Pampeago), které je největším střediskem oblasti Val di Fiemme.
kino a divadelní místnost, Sport hotel Pampeago, Geovita cestovní kancelář
Pro děti i dospělé jsou zde po dobu pobytu promítány filmy a pohádky.
Plavecký bazén hotelu Pampeago, Dolomity, Val di Fiemme, Itálie. Dovolená s CK Geovita
Bazén, sauna, fitness jsou denně a zdarma k dispozici všem ubytovaným. Dle programu se v bazénu konají lekce aquaerobiku. Osušky jsou u bazénu k dispozici zdarma. POZOR! nutnost plaveckých čepic pro děti i dospělé. Za poplatek jsou v hotelu nabízeny i masáže a procedury.
Sport Hotel Pampeago, Dovolená s CK Geovita
Sport Hotel Pampeago, Dovolená s CK Geovita
Sport Hotel Pampeago, Dovolená v italských alpách s CK Geovita
Sport Hotel Pampeago, Dovolená v italských alpách s CK Geovita
Sport Hotel Pampeago, Dovolená v italských alpách s CK Geovita
Sport Hotel Pampeago, Dovolená v italských alpách s CK Geovita
Sport Hotel Pampeago, Dovolená v italských alpách s CK Geovita
Sport hotel Pampeago, Val di Fiemme, Itálie. Geovita, cestovní kancelář
Sport hotel Pampeago, Val di Fiemme, Latemar, Itálie. Geovita, cestovní kancelář
 • Bar
 • Recepce 24h
 • Restaurace
 • Bazén krytý
 • Dětský koutek
 • Internet
 • Úschovna lyží / boxy na lyže
 • Výtah
 • Platba kartou
 • Nehlídané parkoviště
 • Biliar
 • Sauna
 • Aquapark
 • Animační programy

Zájezdy hotel Sport Hotel Pampeago

Nebyla nalezena žádná data.
Facebook