Lyžařské zájezdy do Itálie 2018

Itálské Alpy jsou určené všem milovníkům lyžování, kteří vyhledávají více stabilní či přímo krásné slunečné počasí. Italská lyžařská střediska jsou na vysoké úrovni. Dlouhé upravované sjezdovky, mnoho aktrakcí pro děti i celé rodiny. Když si k tomu ještě přidáte jejich nádhernou kuchyni a všude přítomnou kávu a drinky nebo skleničku vína, tak to prostě na slunečné straně Alp musí být fantastická zimní dovolená. Střediska nebo v jejich okolí najdete pochopitelně i upravené běžecké tratě. Široké sjezdovky jsou dobře a pravidelně upravované. Vyzkoušejte to letos i Vy.

  Casa Alpina P. Pavoniani, Ponte di Legno, Itálie, Dovolená s CK Geovita
4 040 Kč
cena od:
Horský hotel poblíž lyžařského střediska s panoramatickými výhledy na překrásné vrcholky Dolomitů. Přátelská atmosféra, komfortní ubytování, výborné podmínky pro provozování letních i zimních sportů, prosluněná poloha. Domluvíte se zde ČESKY!
  Sport hotel Pampeago, Dolomity, Val di Fiemme, Itálie, Geovita cestovní kancelář
5 916 Kč
cena od:
Příjemný rodinný hotel leží uprostřed lyžařského střediska Ski Center Latemar jen 70 metrů od nástupní stanice lanovky. Fantastická poloha, skvělé podmínky pro zimní i letní sporty, animační programy, wellness centrum s bazénem a zdejší velmi chutná kuchyně zaručí vydařenou dovolenou.
Facebook