Lyžařské zájezdy do Itálie 2018

Itálské Alpy jsou určené všem milovníkům lyžování, kteří vyhledávají více stabilní či přímo krásné slunečné počasí. Italská lyžařská střediska jsou na vysoké úrovni. Dlouhé upravované sjezdovky, mnoho aktrakcí pro děti i celé rodiny. Když si k tomu ještě přidáte jejich nádhernou kuchyni a všude přítomnou kávu a drinky nebo skleničku vína, tak to prostě na slunečné straně Alp musí být fantastická zimní dovolená. Střediska nebo v jejich okolí najdete pochopitelně i upravené běžecké tratě. Široké sjezdovky jsou dobře a pravidelně upravované. Vyzkoušejte to letos i Vy.

  Casa Alpina P. Pavoniani, Ponte di Legno, Itálie, Dovolená s CK Geovita
4 040 Kč
cena od:
Horský hotel poblíž lyžařského střediska s panoramatickými výhledy na překrásné vrcholky Dolomitů. Přátelská atmosféra, komfortní ubytování, výborné lyžařské podmínky, prosluněná poloha. Domluvíte se zde ČESKY!
  Family Hotel Adamello, Passo Tonale, Alpy, Itálie, Zimní dovolená s CK Geovita
6 000 Kč
cena od:
Hotel Adamello je rodinným hotelem nabízející kvalitní hotelové služby, výborné zázemí pro rodiny s dětmi a skvělou italskou gastronomii. Pro milovníky zimních sportů je k dispozici celodenní kyvadlová doprava k nástupní stanici lanovky.
  Sport hotel Pampeago, Dolomity, Val di Fiemme, Itálie, Geovita cestovní kancelář
6 200 Kč
cena od:
Příjemný rodinný hotel leží uprostřed lyžařského střediska Ski Center Latemar jen 70 metrů od nástupní stanice lanovky. Fantastická poloha, skvělé lyžařské podmínky, animační programy, wellness centrum s bazénem a zdejší velmi chutná kuchyně zaručí vydařenou zimní dovolenou.
Facebook