Tipy na dovolenou, zájezdy od CK Geovita

  Venkovní celoroční bazén s průplavem, hotel Visegrad, zájezdy do Maďarska s CK Geovita
2 950 Kč
cena od:
Čtyřhvězdičkový lázeňský Thermal Hotel Visegrád **** Superior leží u Dunaje na okraji historického města Visegrád pod stejnojmenným hradem. Hotel nabízí vysoký standard ubytování, elegantní wellness a pestrou nabídku volnočasových aktivit. Malebné okolí hotelu je protkáno turistickými stezkami a cyklotrasami. Najdete zde i maďarské "Jánošikovy diery".
  exterier
4 550 Kč
cena od:
Hotel Aqua Sol**** se nachází v centru městské rekreační zóny v oblasti Hajdúszobószló, v sousedství nejdynamičtěji se rozvíjejících léčebných a plážových lázní Maďarska. Klimatizované prosklené přemostění na prvním patře hotelu spojuje hotel s termálními lázněmi.
  Hotel Béke, Hajduszoboszlo, Maďarsko, Dovolená s CK Geovita
3 710 Kč
cena od:
Moderní čtyřhvězdičkový hotel se nachází jen 5 minut chůze od pláže. Nabízí elegantní prostorné wellness centrum s termálním bazénem a saunovým světem, zážitkový bazén, plavecký bazén, dětský bazén a fitness centrum. Ideální volba pro rodiny s dětmi.
  Gotthard Therme Hotel&Conference, Szentgotthárd, Západní Maďarsko, Dovolená s CK Geovita
3 650 Kč
cena od:
Gotthard Therme Hotel&Conference**** leží v romantickém barokním městečku Szentgotthárd poblíž rakouských a slovinských hranic. Je přímo propojen s prostornými termálním lázněmi s bazény, skluzavkami, saunovým světem, římskými lázněmi a širokou nabídkou wellness procedur. Atraktivní okolí láká na zajímavé výlety nebo aktivní relaxaci.
  Hotel Greenfield Golf & Spa, Bükfürdö, Maďarsko, CK Geovita s.r.o.
4 650 Kč
cena od:
Jeden z nejlepších wellness a golf hotelů v Maďarsku s vlastními bazény a saunovým světem se nachází vedle mezinárodního golfového hřiště a poblíž vyhlášených termálních lázní. Jako jeden z prvních hotelů zavedl program All Inclusive. Hotel nabízí nadstandardní služby, příjemnou atmosféru a možnost nerušené relaxace.
  Hotel Répce ***, v Bükfürdö. Dovolená v Maďarsku s cestovní kanceláří Geovita.
2 185 Kč
cena od:
Hotel Répce*** je krytou chodbou přímo propojen s termálními lázněmi. Nabízí velmi komfortní ubytování, výbornou gastronomii, hotelové služby na vysoké úrovni a bohatou nabídku volnočasových aktivit pro celou rodinu.
  Hotel Répce Gold, Bükfürdo, Maďarsko, Relaxační pobyt s CK Geovita
2 470 Kč
cena od:
Hotel Répce Gold**** leží vedle vyhlášených maďarských termálů, se kterými je propojen vyhřívanou chodbou. Nabízí špičkové služby, možnost pohodové relaxace, výbornou gastronomii, skvělé zázemí pro rodiny s dětmi a pestrou nabídku volnočasových aktivit.
  Hotel Park Inn, Zalakaros, Maďarsko, Termální lázně, Dovolená s CK Geovita
3 270 Kč
cena od:
Nově otevřený hotel Park Inn leží v malém lázeňském městečku Zalakaros v západním Maďarsku a nabízí moderní komfort, vlastní wellness centrum, volný vstup do vodního termálního komplexu Granit, konferenční prostory, skvělé zázemí pro rodiny s dětmi a výbornou kuchyni. TIP na víkendový relaxační pobyt i týdenní rodinnou dovolenou.
  Hotel Gołębiewski, Karpacz, Krkonoše, Polsko, Dovolená s CK Geovita
3 798 Kč
cena od:
Impozantní moderní hotel leží uprostřed malebné horské scenérie poblíž oblíbeného lyžařského střediska. Nabízí komfortní ubytování, vodní park Tropikana, saunový svět, 4 restaurace, program All-Inclusive, výborné zázemí pro rodiny s dětmi, pestrou nabídku volnočasových aktivit a vysokou úroveň hotelových služeb.
  Lázeňský hotel Sanus, Lázně Świeradów Zdrój, Polsko, Relaxační a lázeňské pobyty, Dovolená s CK Geovita
4 000 Kč
cena od:
Hotel Sanus je krásná lázeňská budova ležící v oblíbených radonových lázních Świeradów Zdrój. Jako jediný objekt v lázních nabízí všechny procedury pod jednou střechou včetně radonových procedur a bahenních zábalů. Malebné horské okolí láká na pěší procházky, objevování historických památek i příjemné cyklo výlety.
  Hotel Apis, Krakov, Polsko, Dovolená s CK Geovita
1 470 Kč
cena od:
Hotel Apis je elegantní moderní hotel ležící hned vedle business parku a 2 km od historického centra jednoho z nejkrásnějších měst Evropy - Krakova. Nabízí elegantní interiéry, wellness centrum, výbornou gastronomii v restauraci s četnými oceněními a dobrou dostupnost do centra města.
  Hotel Krakus, Krakov, Polsko, Dovolená s CK Geovita
1 370 Kč
cena od:
Příjemný hotel Krakus nabízí útulné ubytování v turisticky velmi oblíbeném historickém městě Krakov. Pohodlnou dopravu do centra města zařizuje hotelová taxi služba. Poznejte krásu jednoho z nejkrásnějších měst Evropy, užijte si nabídku kulturních a společenských akcí a ochutnejte výborné polské speciality za velmi atraktivní cenu.
Facebook