Tipy na dovolenou, zájezdy od CK Geovita

  Holiday Village, Sluneční jezera, Senec, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
1 265 Kč
cena od:
Prázdninová vesnička Holiday Village leží v jednom z neoblíbenějších turistických destinací na Slovensku - na severní straně Slunečních jezer u městečka Senec. Nabízí útulné ubytování v apartmánech, společenský program, možnost aktivní rekreace a volný vstup do areálu Slunečních jezer. 100 metrů od střediska se nachází vodní svět Akvapark Senec.
  Hotel Adria, Lignano, Itálie, Dovolená s CK Geovita
6 240 Kč
cena od:
Hotel Adria*** leží v oblíbeném italském letovisku u písčité pláže. Nabízí příjemné ubytování v komfortně zařízených pokojích, velkou zahradu s hřištěm, výborné jídlo, skvělé zázemí pro rodiny s dětmi a ideální polohu u moře a pěší zóny. .
  Hotel Apis, Krakov, Polsko, Dovolená s CK Geovita
1 470 Kč
cena od:
Hotel Apis je elegantní moderní hotel ležící hned vedle business parku a 2 km od historického centra jednoho z nejkrásnějších měst Evropy - Krakova. Nabízí elegantní interiéry, wellness centrum, výbornou gastronomii v restauraci s četnými oceněními a dobrou dostupnost do centra města.
  Hotel Apollon, Valtice, Jižní Morava, Česká Republika, Dovolená s CK Geovita
1 100 Kč
cena od:
Rodinný hotel Apollo leží v centru městečka Valtice, který je pravým rájem pro milovníky cykloturistiky, vína a historických památek. Nabízí velmi komfortní ubytování, restauraci, vinný sklep a zázemí pro rodiny s dětmi.
  Hotel Bešeňová, Dovolená s CK Geovita
3 530 Kč
cena od:
HOTEL GINO PARADISE Bešeňová *** je součástí nejmodernějšího termálního parku na Slovensku. Nabízí komfortní ubytování přímo u bazénů, kvalitní služby a neopakovatelnou atmosféru pro děti i dospělé. V areálu najdete 6 tobogánů o celkové délce 1km, zážitkové bazény s vlnobitím, léčivé bazény a stylové wellness centrum. IDEÁLNÍ DOVOLENÁ PRO RODINY S DĚTMI.
  Hotel Čatež, Terme Čatež, Slovinsko, Dovolená s CK Geovita
4 060 Kč
cena od:
Moderní Hotel Čatež je součástí lázeňského komplexu Terme-Čatež s obrovským vodním komplexem, který lze využívat v každé roční době. Hotel nabízí velice příjemnou rodinnou atmosféru, širokou nabídku hotelových služeb, pestrou škálu možností trávení volného času a skvělé wellness.
  Hotel Krakus, Krakov, Polsko, Dovolená s CK Geovita
1 730 Kč
cena od:
Příjemný hotel Krakus nabízí útulné ubytování v turisticky velmi oblíbeném historickém městě Krakov. Pohodlnou dopravu do centra města zařizuje hotelová taxi služba. Poznejte krásu jednoho z nejkrásnějších měst Evropy, užijte si nabídku kulturních a společenských akcí a ochutnejte výborné polské speciality za velmi atraktivní cenu.
  Paradú Eco Resort Toskánsko, Itálie. Dovolená v Itálii s CK Geovita
6 133 Kč
cena od:
Překrásný rezort leží v jednom z nejmalebnějších italských regionů v Toskánsku u pláže a průzračně čistého moře. Nabízí originální ubytování v luxusních klimatizovaných domcích, bazén, vířivky, restaurace a bary, zázemí pro rodiny s dětmi, pestrou paletu animačních a sportovních programů a neopakovatelné zážitky.
  Hotel Park, Lázně Piešťany, Slovensko: Dovolená s CK Geovita
2 860 Kč
cena od:
Hotel Park leží nedaleko centra města a lázeňského ostrova uprostřed malebného parku. Nabízí exkluzivní polohu, nádherné okolí, bazén, širokou nabídku wellness a lázeňských procedur, příjemné slunečné terasy a skvělou gastronomii.
  Hotel Park Inn, Zalakaros, Maďarsko, Termální lázně, Dovolená s CK Geovita
3 270 Kč
cena od:
Nově otevřený hotel Park Inn leží v malém lázeňském městečku Zalakaros v západním Maďarsku a nabízí moderní komfort, vlastní wellness centrum, volný vstup do vodního termálního komplexu Granit, konferenční prostory, skvělé zázemí pro rodiny s dětmi a výbornou kuchyni. TIP na víkendový relaxační pobyt i týdenní rodinnou dovolenou.
  Hotel pod Lipou, Modrá, Harmonie, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
1 620 Kč
cena od:
Boutique Hotel pod Lípou je nový hotelový rezort s přátelskou rodinnou atmosférou, vysokou kvalitou ubytování a špičkovou gastronomií. Svým hostům nabízí komfort, překrásné prostředí a pestré možnosti trávení volného času. Skvělá destinace pro rodiny s dětmi nebo skupinky přátel.
  Hotel Répce ***, v Bükfürdö. Dovolená v Maďarsku s cestovní kanceláří Geovita.
3 100 Kč
cena od:
Hotel Répce*** je krytou chodbou přímo propojen s termálními lázněmi. Nabízí velmi komfortní ubytování, výbornou gastronomii, hotelové služby na vysoké úrovni a bohatou nabídku volnočasových aktivit pro celou rodinu.
Facebook