Pobyty pro seniory

Tento druh zájezdů nebo i zkrácených pobytů je pro nás významnou činností. Nabízíme řadu pobytů, které jsou určené seniorům. Často jsou zájezdy vytvořené pro seniory s vnoučaty. Nabízíme velký počet zájezdů do lázní nebo termálů na území Slovenska, Maďarska či Polska. Nově i Slovinsko. Pochopitelně nechybí tuzemsko. Vyberte si z řady aktivních, relaxačních, ozdravných nebo wellness programů.

Nabídka zájezdů pro seniory

Polsko, Dolní Slezsko, Cieplice-Zdrój

Długi Dom  

Lázeňský dům Długi Dom, Lázně Cieplice, Polsko, Dovolená s CK Geovita
3 840 Kč/osobu
Lázeňský dům Długi Dom je krásná historická budova ležící v samém srdci lázní Cieplice na úpatí Krkonoš. Nabízí komfortní ubytování v pokojích typu Lux, širokou škálu lázeňských procedur, saunový svět a výbornou kuchyni. Okolí láká na romantické procházky, zajímavé památky i provozování zimních a letních sportů.
Více
Slovensko, Východní Slovensko, Spišská Magura - Vyšné Ružbachy

Grandhotel Strand  

Grandhotel Strand, Vyšné Ružbachy, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
3 150 Kč/osobu
Nově zrekonstruovaný luxusní 4-hvězdičkový Grandhotel Strand tvoří vstupní bránu zdejších lázní u podhůří Vysokých Tater. Na návštěvníky zde čeká krásné prostředí, zeleň přilehlého lesa, ticho a klid.
Více
Česká republika, Východní Morava, Luhačovice

Hotel Adamantino  

Hotel Adamantino, Luhačovice, Dovolená s CK Geovita
1 750 Kč/osobu
Příjemný hotel v nádherném prostředí u přehrady. Je ideálním výchozím místem pro romantické procházky kolem malebného jezera plného ryb nebo k lázeňské kolonádě, vzdálené pouhé 2,5 km. Hotel pořádá seniorské a rodinné pobyty za velmi atraktivní ceny. Součástí hotelu je wellness centrum se saunou, vířivkou, vnitřním ohřívaným bazénem a nabídkou masáží. Večery jsou zpestřené tanečními večírky s živou hudbou.
Více
Slovensko, Západní Slovensko, Trenčianske Teplice

Hotel Flóra  

restaurace, hotel Flóra, Trenčianske Teplice, dovolená ve slovenských lázních
2 950 Kč/osobu
Hotel Flóra *** je příjemný wellness hotel s exkluzivní polohou v malebném lázeňském parku. Svým hostům nabízí komfortní ubytování, bazénový komplex, saunový svět, širokou nabídku lázeňských procedur a velmi příjemnou atmosféru.
Více
Slovensko, Jižní Slovensko, Dudince

Hotel Minerál  

Slovensko - Dudince - Hotel Minerál
3 260 Kč/osobu
Moderní nově zrekonstruovaný 4*hotel Minerál je situovaný v centru města Dudince jen několik metrů od lázeňského areálu. Ideální prostředí pro milovníky lázeňství, cyklistiky, in-line bruslení a pěších procházek. Poblíž veřejného koupaliště Dudinka a Sport centra. Široká nabídka sportovních aktivit a wellness procedur.
Více
Slovensko, Jižní Slovensko, Senec

Hotel Zátoka  

Hotel Zátoka, Senec, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
2 360 Kč/osobu
Hotel Zátoka *** leží v živém letovisku přímo na břehu zátoky Slunečních jezer. Svým hostům nabízí komfortní ubytování, relaxační centrum, chutné jídlo a nádherné výhledy na jezero. Atraktivní prostředí, pestrá nabídka sportovních a společenských atrakcí, akvapark a krásné okolí zaručí neopakovatelnou dovolenkovou atmosféru.
Více
Slovensko, Střední Slovensko, Brusno

Lázeňský dům Polana  

Lázeňský dům Polana, Lázně Brusno, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
4 890 Kč/osobu
Krásný lázeňský hotel je dominantou lázní Brusno a nabízí vysoký standard ubytování i relaxačních a hotelových služeb. Léčivá minerální voda, odborná péče zdravotníků, výborný hotelový servis a úchvatné přírodní prostředí Slovenského Rudohoří jsou zárukou klidného a ničím nerušeného odpočinku.
Více
Slovensko, Střední Slovensko, Turčianské Teplice

Lázeňský hotel Aqua  

Lázeňský hotel Aqua, Turčianské Teplice, Slovensko, CK Geovita
3 410 Kč/osobu
Hotel Aqua je situován přímo na lázeňské kolonádě městečka Turčianské Teplice. Svým hostům nabízí prakticky vybavené pokoje po kompletní rekonstrukci. Krásné okolí Turčianských Teplic poskytuje pestré možnosti trávení volného času.
Více
Česká republika, Západní Čechy, Mariánské Lázně

Lázeňský hotel Royal  

Hotel Royal, Mariánské Lázně, Dovolená s CK Geovita
2 100 Kč/osobu
Nádherný lázeňský hotel Royal leží u malebného lesoparku jen 300 metrů od centra města. Nabízí velmi kvalitní hotelové i lázeňské služby, krásné panoramatické výhledy, skvělé gastronomické zážitky a výjimečnou lázeňskou atmosféru.
Více
Slovensko, Jižní Slovensko, Dudince

Lázeňský hotel Rubín  

Lázeňský hotel Rubín, Lázně Dudince, Slovensko: Dovolená s CK Geovita
3 260 Kč/osobu
Elegantní hotel s dlouhou lázeňskou tradicí leží v malebném parku. Lázeňští hosté zde najdou vše pod jednou střechou. Součástí je vnitřní a venkovní bazén, wellness centrum, thajské relaxační centrum, zubní ambulance, kosmetické a kadeřnické studio a široká nabídka tradičních i alternativních lázeňských procedur.
Více
Rychlé vyhledávání
 
icoKal
icoKal
Pouze Last Minute
 
Novinky e-mailem
 
 
Kontakt
 
 
Informace a rezervace +420 588 208 208 +420 558 740 308 zajezdy@geovita.cz