Pobyty pro seniory

Tento druh zájezdů nebo i zkrácených pobytů je pro nás významnou činností. Nabízíme řadu pobytů, které jsou určené seniorům. Často jsou zájezdy vytvořené pro seniory s vnoučaty. Nabízíme velký počet zájezdů do lázní nebo termálů na území Slovenska, Maďarska či Polska. Nově i Slovinsko. Pochopitelně nechybí tuzemsko. Vyberte si z řady aktivních, relaxačních, ozdravných nebo wellness programů.

Nabídka zájezdů pro seniory

Polsko, Dolní Slezsko, Cieplice-Zdrój

Długi Dom  

Lázeňský dům Długi Dom, Lázně Cieplice, Polsko, Dovolená s CK Geovita
3 840 Kč/osobu
Lázeňský dům Długi Dom je krásná historická budova ležící v samém srdci lázní Cieplice na úpatí Krkonoš. Nabízí komfortní ubytování v pokojích typu Lux, širokou škálu lázeňských procedur, saunový svět a výbornou kuchyni. Okolí láká na romantické procházky, zajímavé památky i provozování zimních a letních sportů.
Více
Slovensko, Východní Slovensko, Spišská Magura - Vyšné Ružbachy

Grandhotel Strand  

Grandhotel Strand, Vyšné Ružbachy, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
3 150 Kč/osobu
Nově zrekonstruovaný luxusní 4-hvězdičkový Grandhotel Strand tvoří vstupní bránu zdejších lázní u podhůří Vysokých Tater. Na návštěvníky zde čeká krásné prostředí, zeleň přilehlého lesa, ticho a klid.
Více
Česká republika, Východní Morava, Luhačovice

Hotel Adamantino  

Hotel Adamantino, Luhačovice, Dovolená s CK Geovita
1 750 Kč/osobu
Příjemný hotel v nádherném prostředí u přehrady. Je ideálním výchozím místem pro romantické procházky kolem malebného jezera plného ryb nebo k lázeňské kolonádě, vzdálené pouhé 2,5 km. Hotel pořádá seniorské a rodinné pobyty za velmi atraktivní ceny. Součástí hotelu je wellness centrum se saunou, vířivkou, vnitřním ohřívaným bazénem a nabídkou masáží. Večery jsou zpestřené tanečními večírky s živou hudbou.
Více
Slovinsko, Moravské Toplice, Moravské Toplice

Hotel Ajda  

Hotel Ajda, Moravské Toplice, TERME 3000, Slovinsko, Dovolená s CK Geovita
7 050 Kč/osobu
Hotel Ajda je elegantní hotel přímo propojený s akvaparkem Terme 3000. Široká nabídka vodních atrakcí, wellness služeb a volnočasových aktivit zaručuje vydařenou dovolenou nebo příjemný relaxační pobyt.Hned vedlle hotelu se nachází vyhlášené golfové hřiště Livada Golf Course.
Více
Slovensko, Západní Slovensko, Trenčianske Teplice

Hotel Flóra  

restaurace, hotel Flóra, Trenčianske Teplice, dovolená ve slovenských lázních
2 950 Kč/osobu
Hotel Flóra *** je příjemný wellness hotel s exkluzivní polohou v malebném lázeňském parku. Svým hostům nabízí komfortní ubytování, bazénový komplex, saunový svět, širokou nabídku lázeňských procedur a velmi příjemnou atmosféru.
Více
Česká republika, Beskydy, Velké Karlovice

Hotel Horal  

Hotel Horal, Velké Karlovice, Beskydy, Dovolená v Česku, CK GEOVITA
4 350 Kč/osobu
Horský wellness hotel Horal *** se nachází v nádherné krajině na okraji Velkých Karlovic. Nabízí špičkové služby, wellness centrum s termálními bazény, saunový svět, široký výběr procedur a skvělé sportovní zázemí.
Více
Slovinsko, Lendava, Lendava

Hotel Lipa  

Hotel Lipa, Terme Lendava, Slovinské termální lázně, Slovinsko, Dovolená s CK Geovita
3 720 Kč/osobu
Hotel Lipa leží v lázeňském městě Lendava uprostřed kouzelné přírody. Nabízí velmi uvolněnou přátelskou atmosféru, vlastní bazény s termální vodou, volný vstup do vodního parku Terme Lendava, wellness procedury a širokou nabídku volnočasových aktivit. Toto místo si zamilují rodiny s dětmi, milovníci aktivního odpočinku i páry hledající relaxaci v krásném prostředí.
Více
Slovensko, Jižní Slovensko, Dudince

Hotel Minerál  

Slovensko - Dudince - Hotel Minerál
3 260 Kč/osobu
Moderní nově zrekonstruovaný 4*hotel Minerál je situovaný v centru města Dudince jen několik metrů od lázeňského areálu. Ideální prostředí pro milovníky lázeňství, cyklistiky, in-line bruslení a pěších procházek. Poblíž veřejného koupaliště Dudinka a Sport centra. Široká nabídka sportovních aktivit a wellness procedur.
Více
Česká republika, Jižní Čechy, Bechyně

Hotel Panská  

Hotel Panská, Lázně Bechyně, Jižní Čechy, Dovolená v Česku, CK GEOVITA
2 950 Kč/osobu
Hotel Panská*** se nachází na náměstí malebného lázeňského městečka Bechyně poblíž renesančního zámku a golfového hřiště. Nabízí velmi komfortní ubytování, wellness služby a výborné kulinářské zážitky.
Více
Slovinsko, Radenci, Radenci

Hotel Radin  

Hotel Radin, Terme Radenci, Slovinsko, Termály, Dovolená s CK Geovita
5 830 Kč/osobu
Elegantní hotel Radin leží ve slovinských lázních Radenci a nabízí velmi komfortní ubytování, termální bazény, bohatou nabídku wellness a relaxačních procedur, přímé spojení se zdravotním střediskem a velmi příjemnou lázeňskou atmosféru,
Více
Rychlé vyhledávání
 
icoKal
icoKal
Pouze Last Minute
 
Novinky e-mailem
 
 
Kontakt
 
 
Informace a rezervace +420 588 208 208 +420 558 740 308 zajezdy@geovita.cz