Pobyty pro seniory

Tento druh zájezdů nebo i zkrácených pobytů je pro nás významnou činností. Nabízíme řadu pobytů, které jsou určené seniorům. Často jsou zájezdy vytvořené pro seniory s vnoučaty. Nabízíme velký počet zájezdů do lázní nebo termálů na území Slovenska, Maďarska či Polska. Nově i Slovinsko. Pochopitelně nechybí tuzemsko. Vyberte si z řady aktivních, relaxačních, ozdravných nebo wellness programů.

Nabídka zájezdů pro seniory

Polsko, Dolní Slezsko, Cieplice-Zdrój

Długi Dom  

Lázeňský dům Długi Dom, Lázně Cieplice, Polsko, Dovolená s CK Geovita
3 840 Kč/osobu
Lázeňský dům Długi Dom je krásná historická budova ležící v samém srdci lázní Cieplice na úpatí Krkonoš. Nabízí komfortní ubytování v pokojích typu Lux, širokou škálu lázeňských procedur, saunový svět a výbornou kuchyni. Okolí láká na romantické procházky, zajímavé památky i provozování zimních a letních sportů.
Více
Slovensko, Východní Slovensko, Spišská Magura - Vyšné Ružbachy

Grandhotel Strand  

Grandhotel Strand, Vyšné Ružbachy, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
3 150 Kč/osobu
Nově zrekonstruovaný luxusní 4-hvězdičkový Grandhotel Strand tvoří vstupní bránu zdejších lázní u podhůří Vysokých Tater. Na návštěvníky zde čeká krásné prostředí, zeleň přilehlého lesa, ticho a klid.
Více
Česká republika, Východní Morava, Luhačovice

Hotel Adamantino  

Hotel Adamantino, Luhačovice, Dovolená s CK Geovita
1 750 Kč/osobu
Příjemný hotel v nádherném prostředí u přehrady. Je ideálním výchozím místem pro romantické procházky kolem malebného jezera plného ryb nebo k lázeňské kolonádě, vzdálené pouhé 2,5 km. Hotel pořádá seniorské a rodinné pobyty za velmi atraktivní ceny. Součástí hotelu je wellness centrum se saunou, vířivkou, vnitřním ohřívaným bazénem a nabídkou masáží. Večery jsou zpestřené tanečními večírky s živou hudbou.
Více
Slovinsko, Moravské Toplice, Moravské Toplice

Hotel Ajda  

Hotel Ajda, Moravské Toplice, TERME 3000, Slovinsko, Dovolená s CK Geovita
7 050 Kč/osobu
Hotel Ajda je elegantní hotel přímo propojený s akvaparkem Terme 3000. Široká nabídka vodních atrakcí, wellness služeb a volnočasových aktivit zaručuje vydařenou dovolenou nebo příjemný relaxační pobyt.Hned vedlle hotelu se nachází vyhlášené golfové hřiště Livada Golf Course.
Více
Česká republika, Západní Čechy, Mariánské Lázně

Hotel Belvedere  

Budova hotelu Belvedere
2 320 Kč/osobu
Elegantní secesní hotel s vyhlídkou na kolonádu nabízí široký výběr lázeňských procedur a komfortní ubytování. Je umístěný v centru starého města v těsné blízkosti Zpívající fontány.
Více
Česká republika, Západní Čechy, Františkovy lázně

Hotel Dr. Adler  

Hotel Dr. Adler, Františkovy Lázně, Česká republika, Lázeňské pobyty, CK GEOVITA
3 900 Kč/osobu
Lázeňský dům Dr. Adler je krásná lázeňská budova v centru Františkových Lázní. Nabízí komfortní ubytování, reprezentativní interiéry, širokou nabídku lázeňských procedur a volný vstup do největšího lázeňského akvaparku Aquafora.
Více
Slovensko, Západní Slovensko, Trenčianske Teplice

Hotel Flóra  

restaurace, hotel Flóra, Trenčianske Teplice, dovolená ve slovenských lázních
2 750 Kč/osobu
Hotel Flóra *** je příjemný wellness hotel s exkluzivní polohou v malebném lázeňském parku. Svým hostům nabízí komfortní ubytování, bazénový komplex, saunový svět, širokou nabídku lázeňských procedur a velmi příjemnou atmosféru. Hned vedle hotelu se nachází nově zrekonstruované veřejné koupaliště Zelená Žába s bazény, saunami, restauraci a kavárnou.
Více
Česká republika, Beskydy, Velké Karlovice

Hotel Horal  

Hotel Horal, Velké Karlovice, Beskydy, Dovolená v Česku, CK GEOVITA
4 350 Kč/osobu
Horský wellness hotel Horal *** se nachází v nádherné krajině na okraji Velkých Karlovic. Nabízí špičkové služby, wellness centrum s termálními bazény, saunový svět, široký výběr procedur a skvělé sportovní zázemí.
Více
Slovinsko, Lendava, Lendava

Hotel Lipa  

Hotel Lipa, Terme Lendava, Slovinské termální lázně, Slovinsko, Dovolená s CK Geovita
3 720 Kč/osobu
Hotel Lipa leží v lázeňském městě Lendava uprostřed kouzelné přírody. Nabízí velmi uvolněnou přátelskou atmosféru, vlastní bazény s termální vodou, volný vstup do vodního parku Terme Lendava, wellness procedury a širokou nabídku volnočasových aktivit. Toto místo si zamilují rodiny s dětmi, milovníci aktivního odpočinku i páry hledající relaxaci v krásném prostředí.
Více
Česká republika, Západní Čechy, Františkovy lázně

Hotel Luisa  

Hotel Luisa, Františkovy Lázně, Česká Republika, Lázeňské pobyty, Dovolená s CK Geovita
3 900 Kč/osobu
Krásný historický hotel leží v lázeňském parku poblíž centra Františkových Lázní. Může se pochlubit krásnými výhledy, impozantními interiéry, nově rekonstruovanými pokoji, výbornou kuchyni a atraktivními cenami.
Více
Rychlé vyhledávání
 
icoKal
icoKal
Pouze Last Minute
 
Novinky e-mailem
 
 
Kontakt
 
 
Informace a rezervace +420 588 208 208 +420 558 740 308 zajezdy@geovita.cz