RESERVED - poukaz na dovolenou

Akce s řetězcem RESERVED. Hodnotový poukaz na nákup zájezdu od Geovita s.r.o. cestovní kanceláře.

 

Jsme rádi, že jste zavítali na stránky cestovní kanceláře Geovita. Zde si můžete stáhnout Hodnotový poukaz a následně jej využít k úhradě zájezdu. Akci jsme připravili společně s firmou oděvní značky RESERVED. Věříme, že si vyberete ze široké celoroční nabídky zájezdů.

 

Podmínky akce:

  • Hodnotový poukaz lze uplatnit na zájezdy organizované cestovní kanceláří Geovita.
  • Podmínkou uplatnění je sdělení čísla Hodnotového poukazu do on-line rezervace, e-mailu nebo telefonicky ve chvíli rezervace zájezdu.
  • V případě stornování zájezdu se Hodnotový poukaz nezohledňuje. Směrodatná je cena zájezdu po odečtení úhrady Hodnotovým poukazem.
  • Hodnotový poukaz lze uplatnit v době jeho platnosti na zájezdy z celé nabídky platné pro rok 2017. 
  • Hodnotové poukazy nelze sčítat. Na každou objednávku (smlouvu o zájezdu) lze uplatnit vždy jeden Hodnotový poukaz.

 

  Rekreační středisko Eden, Kąty Rybackie, Baltské moře, Polsko, Dovolená s CK Geovita
5 940 Kč
cena od:
Rekreační středisko Eden se nachází 100 m od Vislanského zálivu. Ubytování nabízí také v pokojích typu studio pro rodiny s dětmi.
  Hotel Jawor, Sarbinowo, Baltské moře, Polsko, Dovolená s CK Geovita
7 890 Kč
cena od:
Hotel Jawor leží v malebné přímořské vesničce asi 100 m od písčité pláže. Toto místo je charakteristické klidnou atmosférou, čistým ovzduším, bohatým letním kulturním programem a skvělým zázemím pro milovníky aktivního odpočinku a rodiny s dětmi.
  CK Geovita, Polsko, Sianozety, Zedan - hlavní budova
1 750 Kč
cena od:
Rekreační středisko Madamaku se nachází cca 150 m od moře a nabízí ubytování v kempingových domcích či pokojích v hlavní budově. Středisko je plně vybaveno pro strávení příjemné rodinné dovolené.
  Rekreační středisko Sopot 34, Sopoty, Baltské moře, Polsko, Dovolená s CK Geovita
3 152 Kč
cena od:
Velmi příjemné rekreační středisko s exklusivní polohou u moře a 500 metrů od lázeňského centra. Nabízí komfortní ubytování v bungalovech, krásné prostředí, balneologické centrum se saunou a vířivkou, windsurfingovou a jachtařskou školu a výborné zázemí pro rodiny s dětmi. V okolí najdete spoustu možnosti zábavy a sportovního vyžití. Kouzelné místo na strávení nejen letní dovolené.
  Rekreační středisko Neptun, Jantar, Polské moře, Dovolená s CK Geovita
5 450 Kč
cena od:
Jantar je menší letovisko ležící ve střední části baltského pobřeží nedaleko Krynicy Morskiej. Objekt Neptun nabízí vysokou úroveň ubytování a služeb a pestré možnosti trávení volného času pro celou rodinu. Je vzdálen 450 mod pláže.
  CK Geovita - RS Posejdon, Jastarnia, Baltské moře, Polsko - exteriér
4 530 Kč
cena od:
Středisko Posejdon se nachází u pláže v populárním letovisku Jastarnia. Nabízí komfortní ubytování, pestré možnosti aktivního trávení volného času, půjčovnu kol, fitness centrum, skvělou gastronomii a ideální polohu u moře. Hned u střediska je dlouhé molo a škola windsurfingu a kitesurfingu.
  Hotel Górnik, Polsko, Baltské moře, Kołobrzeg, Dovolená s CK Geovita
7 340 Kč
cena od:
Hotel Górnik je příjemmé ubytovací zařízení situované v malebném přímořském parku. Nachází se jen 300 metrů od krásné písčité pláže a nabízí komfortní ubytování, kvalitní služby, bazén a dobře vybavené lázeňské a rehabilitační centrum.
  Cestovní kancelář Geovita: Středisko hotel Rybniczanka, Swinoujscie, Baltské moře, Polsko: exteriér
11 710 Kč
cena od:
Hotel, který je zároveň lázněmi, se nachází v oblíbeném přímořském městečku Świnoujście asi 200 m od moře a 100 m od promenády. Nabízí kvalitní hotelové a lázeňské služby, bazén, wellness centrum, stylovou kavárnu a skvělou prázdninovou atmosféru
  Gwarek, Ustronie Morskie, Baltské moře, Polsko, Dovolená s CK Geovita
4 990 Kč
cena od:
Rekreační středisko Gwarek se nachází cca 50 m od baltského moře ve velmi oblíbeném přímořském letovisku Ustronie Morskie. Nabízí útulné ubytování, dobré sportovní zázemí, skvělou kuchyni a příjemnou atmosféru. Skvělá volba pro rodiny s dětmi.
  Camping Village Aranypart, Aqua camp, Balaton, Siofok, Maďarsko, Dovolená s CK Geovita
562 Kč
cena od:
Camping Village Aranypart se nachází na břehu Balatonu v oblíbeném letovisku Siófok. Nabízí ubytování v komfortních mobilních domcích typu Home Aqua pro až 6 osob. Hosté zde najdou pohodlí, dětský bazén, přímý vstup na pláž, pestré možnosti aktivního odpočinku a zábavy a skvělou prázdninovou atmosféru.
  Camping & Village Pelso, Alsoors, Balatonfured, Maďarsko, Dovolená s CK Geovita
492 Kč
cena od:
Prázdninová vesnička Pelso leží u břehu jezera Balaton poblíž letoviska Balatonfured. Nabízí komfortní ubytování v mobilních domcích, pestrý animační program, skvělé zázemí pro rodiny s dětmi, bazén se skluzavkou, skákací hrad, tenisové kurty, plážový volejbal a neopakovatelnou atmosféru.
 
4 420 Kč
cena od:
Hotel s příjemnou atmosférou hned u jezera Balaton. Dokonalé útočiště ne jenom pro milovníky sportu a aktivního odpočinku, ale i pro dvojice, toužící po romantickém oddechu
Facebook