Silvestr 2016

Výběr silvestrovských zájezdů a pobytů v ČR i okolních zemích.

Výběr silvestrovských zájezdů a pobytů v ČR i okolních zemích. Silvestr 2016 se blíží a v případě, že jste se ještě nerozhodli kde a jak prožít letošní konec roku, tak se nechte inspirovat naší nabídkou Silvestrů 2016 a třeba najdete právě to co hledáte. Pokud hledáte hotel, který máme v nabídce a nemá silvestrovský pobyt, nevadí. Napiště nám nebo zavolejte. Rádi a rychle pro Vás takový pobyt připravíme. NE všechny zájezdy, ač jsou přes Silvestra, se jmenují silvestrovské....takže vybírejte. 

  Wellness hotel Diana, Velké Losiny, Jeseníky, Česká republika, Dovolená s CK Geovita
2 460 Kč
cena od:
Velmi příjemný wellness hotel v Jeseníkách s širokou nabídkou relaxačních a wellness procedur i možností sportovní vyžití pro celou rodinu. Hotel je umístěn na okraji lesa v pohádkově krásné přírodě s nádherným výhledem do okolí.
  Hotel Panská, Lázně Bechyně, Jižní Čechy, Dovolená v Česku, CK GEOVITA
2 950 Kč
cena od:
Hotel Panská*** se nachází na náměstí malebného lázeňského městečka Bechyně poblíž renesančního zámku a golfového hřiště. Nabízí velmi komfortní ubytování, wellness služby a výborné kulinářské zážitky.
  Hotel Bešeňová, Dovolená s CK Geovita
2 205 Kč
cena od:
HOTEL GINO PARADISE Bešeňová *** je součástí nejmodernějšího termálního parku na Slovensku. Nabízí komfortní ubytování přímo u bazénů, kvalitní služby a neopakovatelnou atmosféru pro děti i dospělé. V areálu najdete 6 tobogánů o celkové délce 1km, zážitkové bazény s vlnobitím, léčivé bazény a stylové wellness centrum. IDEÁLNÍ DOVOLENÁ PRO RODINY S DĚTMI.
  Holiday Village Tatralandia, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
1 989 Kč
cena od:
Holiday Village Tatralandia je největší areál vodní zábavy s ubytováním ve Střední Evropě. Nabízí 14 bazénů, 29 vodních atrakcí včetně tobogánů, tropickou pláž, surf simulátor, fantastické wellness centrum, 5D kino, bohatý animační program a výborné gastronomické speciality. Zde prožijete jedinečné chvíle pohody a skvělé zábavy. Malebné okolí láká na pěší turistiku i zimní sporty.
  Hotel Sorea Marmot, Demanovská Dolina, Jasná, Nízké Tatry, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
2 010 Kč
cena od:
Hotel Sorea Marmot (bývalý Jan Šverma) leží poblíž oblíbeného lyžařského střediska Jasná Nízké Tatry v malebné Demanovské Dolině. Nabízí komfortní ubytování, dobré zázemí pro rodiny s dětmi, saunu, masáže, půjčovnu a servis lyží a dobrou polohu pro provozování zimní turistiky a zimních sportů
  Hotel Sorea SNP, Demanovská Dolina, Nízké Tatry, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
2 740 Kč
cena od:
Hotel SNP leží v nejnavštěvovanější lokalitě Nízkých Tater, v Demänovské dolině. Hned vedle hotelu se nachází lanovka. Nabízí atraktivní polohu, krásné prostředí, chutnou kuchyni a komfortní ubytování v rekonstruovaných pokojích.
  Horský hotel Srdiečko, Chopok jih, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
2 196 Kč
cena od:
Nově zrekonstruovaný hotel Srdiečko nabízí příjemné ubytování, moderní wellness centrum s venkovní vířivkou, nádherné výhledy a exkluzivní polohu u nástupní stanice 4-sedačkové lanovky ski areálu Jasná - Chopok jih. Ideální místo pro zimní i letní rodinnou dovolenou nebo krátší víkendový pobyt s přáteli.
 
3 160 Kč
cena od:
Exklusivní hotel Patria leží přímo na břehu Štrbského Plesa a nabízí svým hostům širokou škálu kvalitních služeb včetně komfortního ubytování, wellness centra, výborné gastronomie a zázemí pro obchodní klientelu. Vychutnejte si odpočinek v půvabném horském prostředí!
  Hotel Sorea Titris, Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
2 320 Kč
cena od:
Hotel Sorea Titris leží v oblíbeném turistickém středisku Tatranská Lomnice pod úpatím Lomnického štítu. Nabízí komfortní ubytování, výbornou polohu a prvotřídní vodní svět a wellness centrum Aqua Relax. Okolí je ideálním místem pro milovníky aktivního odpočinku ve kterémkoliv ročním období.
  Hotel Sorea Urán, Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
2 440 Kč
cena od:
Hotel Sorea Urán leží v centru Tatranské Lomnice pod úpatím Lomnického štítu. Nabízí výhodnou polohu v centru, wellness centrum URANIA s moderní technologií úpravy vody a dobré zázemí pro rodiny s dětmi.
  Hotel Sorea Hutník I, Tatranské Matliare, Vysoké Tatry, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
2 020 Kč
cena od:
Kongres a relax hotel Sorea Hutník I. se nachází v malebném prostředí obce Tatranské Matliare, pod úpatím Lomnického štítu, ani ne 2 km od Tatranské Lomnice. Díky atraktivní poloze, dobrému zázemí a přátelské atmosféře je hotel skvělou volbou pro rodiny s dětmi.
  Hotel Sorea Hutník II, Tatranské Matliare, Vysoké Tatry, Slovensko, Dovolená s CK GeovitaI
1 770 Kč
cena od:
Hotel Hutník II se nachází v malebném prostředí obce Tatranské Matliare ve vysokých Tatrách pod úpatím Lomnického štítu. Nabízí skvělé zázemí pro rodiny s dětmi, chutnou kuchyni, atraktivní ceny a pestré možnosti trávení volného času.
Facebook