Ski & Wellness Residence Družba 

Informace o Ski & Wellness Residence Družba

Ski & Wellness Residence Družba je situován do krásného prostředí národního parku Nízké Tatry, v jedné z nejkrásnějších dolin Slovenska a v centru turistického a lyžařského střediska Demänovská dolina, Jasná.

Residence exteriér
Typ ubytování: Hotel
Naše hodnocení:  
Lokalita: Slovensko / Nízké Tatry / Demänovská dolina - Jasná
Vybavení: Recepce, Restaurace, Bazén krytý, Dětský koutek, Kavárna, Úschovna lyží / boxy na lyže, Vířivka, Finská sauna, Výtah, Kosmetika, Wellness centrum, Půjčovna kol, Půjčovna sportovních potřeb, Internet v společných prostorech, Platba kartou, Terasa, Nehlídané parkoviště, Vinárna, Víceúčelové sportovní hřiště, Masáže, Biliar, Vyžití pro děti: houpačky, průlezky, klouzačky, Venkovní posezení, Praní a žehlení, Knihovna, Hřiště, Společenské hry k zapůjčení, Půjčovna lyží, Lyžařská škola
Sport v blizkosti: Cyklistika, Aqua park, Turistika, Restaurace, Tenisové kurty, Termální koupaliště
Seznam zájezdů

Ski & Wellness Residence Družba je nachází v krásném prostředí národního parku Nízké Tatry, jedné z nejkrásnějších dolin Slovenska a v centru turistického a lyžařského střediska Demänovská dolina, Jasná.  Hotel prošel v dubnu roku 2011 rozsáhlou přístavbou a rekonstrukcí, je ideálním místem pro strávení celoroční dovolené pro rodiny s dětmi i páry.

Hotel nabízí komfortní ubytování v pokojích standard, economy, v apartmánech i rodinných pokojích.  Vybavení pokojů: koupelna s toaletou, fén, telefon, TV/SAT, minibar, trezor, župan

Součástí hotelu je restaurace v lidovém stylu , hotelová restaurace, noční bar, vinárna s vinotékou, kavárna a wellness centrum.

Výhodou je bezesporu lokalita hotelu, přímo na sjezdovce Jasná – Biela púť s moderní 4-sedačkovou lanovkou. Možnosti pro aktivní dovolenou nabízí také široké okolí. Turistika, cykloturistika, adrenalinové sporty, návštěva zdejších jeskyní a přírodních zajímavostí, lyžování a koupání na jednom z četných koupališť v okolí – to vše je jen malým výčtem toho co lze v Nízkých Tatrách podniknout. Po návratu na hotel lze příjemně zklidnit všechny namáhané svaly v hotelovém wellness centru, kde se nachází 25 m plavecký bazén, vířivka, suchá sauna, infra sauna, parní a bylinková sauna, masážní sprchy, dětská zóna, vyhřívané relaxační lehátka či kanadská vana. Je zde také široký výběr masáží a procedur.

Parkování je zajištěno u hotelu zdarma.

Zájezdy do Ski & Wellness Residence Družba

Slovensko, Nízké Tatry, Demänovská dolina - Jasná

Hotel Ski & Wellness Residence Družba, Nízké Tatry, Slovensko: Rekreační pobyt se snídaní 6 nocí  

Ski & Wellness Residence Družba, Nízké Tatry, Slovensko, CK Geovita
4 610 Kč/osobu
Léto 2017
Snídaně Vlastní doprava
Tip na dovolenou v Nízkých Tatrách. Překrásné okolí, služby na velmi vysoké úrovní, skvělé zázemí pro rodiny s dětmi, wellness, vstup do bazénu v ceně. Dítě do 6 let na přistýlce ZDARMA. Možnost prodloužení pobytu
Více
Slovensko, Nízké Tatry, Demänovská dolina - Jasná

Hotel Ski & Wellness Residence Družba, Nízké Tatry, Slovensko: Relaxační pobyt s polopenzí - 3 noci  

Ski & Wellness Residence Družba, Nízké Tatry, Slovensko, CK Geovita
4 240 Kč/osobu
Léto 2017
Polopenze Vlastní doprava
Relax a pohoda v jedné z nejkrásnějších dolin Slovenska a v centru turistického střediska Demänovská dolina, Jasná. Vysoká úroveň služeb. Neomezený vstup do wellness centra. Výborné zázemí pro dětí. DÍTĚ DO 6 LET NA PŘISTÝLCE ZDARMA!
Více
Slovensko, Nízké Tatry, Demänovská dolina - Jasná

hotel Ski & Wellness Residence Družba, Nízké Tatry, Slovensko: Relaxační pobyt s polopenzí - 4 noci  

Ski & Wellness Residence Družba, Nízké Tatry, Slovensko, CK Geovita
5 650 Kč/osobu
Léto 2017
Polopenze Vlastní doprava
Relaxační pobyt s neomezeným vstupem do wellness centra v jedné z nejkrásnějších dolin Slovenska a v centru turistického střediska Demänovská dolina, Jasná. Vysoká úroveň služeb, animační programy, skvělé slovenské speciality. DÍTĚ DO 6 LET NA PŘISTÝLCE ZDARMA!
Více
Slovensko, Nízké Tatry, Demänovská dolina - Jasná

Ski & Wellness Residence Družba, Demänovská dolina, Slovensko: Rekreační pobyt se snídaní 3 noci  

Ski & Wellness Residence Družba, Nízké Tatry, Slovensko, CK Geovita
2 310 Kč/osobu
Léto 2017
Snídaně Vlastní doprava
Relax a pohoda na velmi oblíbeném místě! Zkrácený pobyt se snídaní a vstupem do bazénu. Vysoká úroveň služeb. Překrásné okolí. Skvělé zázemí pro rodiny s dětmi. DÍTĚ DO 6 LET ZDARMA!
Více
Rychlé vyhledávání
 
icoKal
icoKal
Pouze Last Minute
 
Novinky e-mailem
 
 
Kontakt
 
 
Informace a rezervace +420 588 208 208 +420 558 740 308 zajezdy@geovita.cz