Velikonoční pobyty

Představujeme Vám naše tipy na Velikonoční pobyty. Vyberte si z nabídky zájezdů a prodloužených pobytů v době Velikonoc.

Velikonoce jsou letos na přelomu března a dubna a to dává několik možností. V Maďarsku termály a už více jarní počasí, na Slovensku si můžete ještě zalyžovat nebo užít již i jarní atmosféry, v Rakousku lyže...

Velikonoční radovánky jsou významné svou tradicí nejen u nás, ale i v okolních zemích. Spojte to do jednoho - zajeďte si na hory nebo do termálů.

  Hotel Répce ***, v Bükfürdö. Dovolená v Maďarsku s cestovní kanceláří Geovita.
2 185 Kč
cena od:
Hotel Répce*** je krytou chodbou přímo propojen s termálními lázněmi. Nabízí velmi komfortní ubytování, výbornou gastronomii, hotelové služby na vysoké úrovni a bohatou nabídku volnočasových aktivit pro celou rodinu.
  Thermal Hotel Visegrad, Visegrad, Maďarsko, Dovolená s CK Geovita
3 210 Kč
cena od:
Čtyřhvězdičkový lázeňský Thermal Hotel Visegrád **** Superior leží u Dunaje na okraji historického města Visegrád pod stejnojmenným hradem. Hotel nabízí vysoký standard ubytování, elegantní wellness a pestrou nabídku volnočasových aktivit. Malebné okolí hotelu je protkáno turistickými stezkami a cyklotrasami. Najdete zde i maďarské "Jánošikovy diery".
  Aquaworld Resort s hotelem, Budapešť, Maďarsko, Dovolená s CK Geovita
2 670 Kč
cena od:
Objevte největší vodní svět v Maďarsku - Aquaworld Resort Budapešť! Luxusní hotel je největším hotelovým komplexem propojeným s aquaparkem ve střední Evropě. Vnitřní i venkovní bazény, vodní atrakce, velká zahrada, sportoviště. Relax i zábava pod jednou střechou.
  Penzion Baranek, Kaprun, Rakousko: Zimní dovolená s CK Geovita
3 800 Kč
cena od:
Příjemnný a vysoce hodnocený alpský penzion s ČESKY mluvícím personálem leží v malebném městečku Kaprun poblíž největšího rakouského zimního střediska. Široká paleta aktivit ve všech ročních obdobích. Pohádkově krásná příroda. Wellness. Výborné lyžařské podmínky. Dítě do 5 let ZDARMA.
  Galeria Thermal Bešeňova, Liptov, Slovensko, Dovolená s CK GEOVITA
2 620 Kč
cena od:
Nový luxusní hotel Galeria Thermal Bešeňová je součásti vyhlášeného termálního parku a vodního ráje Bešeňová v podhůří Nízkých Tater. Svým nadčasovým vzhledem, impozantními interiéry, atraktivní lokalitou a špičkovými službami nadchne i náročnější klientelu.
  Hotel Bešeňová, Dovolená na Slovensku s CK Geovita.
2 450 Kč
cena od:
Hotel Bešeňová (dříve Gino Paradise Bešeňová ***, hotel Giga, Luka nebo Termál) je součástí moderního termálního parku na Slovensku. Nabízí komfortní ubytování přímo u bazénů, kvalitní služby a neopakovatelnou atmosféru pro děti i dospělé. V areálu najdete také tobogánovou věž se 6 tobogány o celkové délce 1 km, zážitkové bazény s vlnobitím, léčivé bazény a stylové wellness centrum. IDEÁLNÍ DOVOLENÁ PRO RODINY S DĚTMI.
  Holiday Village Tatralandia, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
2 210 Kč
cena od:
Holiday Village Tatralandia je největší areál vodní zábavy s ubytováním ve Střední Evropě. Nabízí 14 bazénů, 29 vodních atrakcí včetně tobogánů, tropickou pláž, surf simulátor, fantastické wellness centrum, 5D kino, bohatý animační program a výborné gastronomické speciality. Zde prožijete jedinečné chvíle pohody a skvělé zábavy. Malebné okolí láká na pěší turistiku i zimní sporty.
  Hotel Sorea SNP, Demanovská Dolina, Nízké Tatry, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
1 980 Kč
cena od:
Hotel SNP leží v nejnavštěvovanější lokalitě Nízkých Tater, v Demänovské dolině. Hned vedle hotelu se nachází lanovka. Nabízí atraktivní polohu, krásné prostředí, chutnou kuchyni a komfortní ubytování v rekonstruovaných pokojích.
  CK Geovita, Slovensko, Demänovská dolina, hotel Tri Studnicky - exteriér
2 980 Kč
cena od:
Boutique Hotel Tři Studničky je pravým klenotem ponořeným do pohádkové scenérie Nízkých Tater. První Feng Shui hotel na Slovensku. Nápadité a kvalitní WELLNESS. Špičková gastronomie.
  exterier noblesního Grandhotelu Smokovec
2 340 Kč
cena od:
Grandhotel Starý Smokovec je dominantou nejstarší tatranské osady Starý Smokovec. Patří mezi luxusní hotely, ve kterém dominuje romantika minulého století s vyjádřením současného životního stylu a nabízí nezapomenutelný zážitek při pobytu v Tatrách.
  Hotel FIS, CK Geovita - dovolená ve Vysokých Tatrách, Slovensko
1 860 Kč
cena od:
Hotel FIS se nachází uprostřed Tatranského národního parku v oblíbeném rekreačním středisku Štrbské pleso. Nabízí příjemnou rodinnou atmosféru, výborné zázemí pro sportovce, možnost ubytování se psem, krásné wellness centrum a ideální polohu pro provozování zimních sportů i letní horské turistiky. V těsné blízkosti leží sportovní centrum Areál snů.
 
3 140 Kč
cena od:
Hotel Patria**** je jednou z charakteristických staveb na břehu Štrbského Plesa a nabízí svým hostům širokou škálu kvalitních služeb včetně komfortního ubytování, wellness centra, výborné gastronomie a zázemí pro obchodní klientelu. Vychutnejte si odpočinek v půvabném horském prostředí u plesa.
Facebook