Zájezdy

Lyžařské a SNB zájezdy

Zimní dovolená 2017/2018. Lyžařské a snowboardové zájezdy do Rakouska, Itálie, Slovenska i v tuzemsku jsou pro letošní zimní sezónu připravené, prodej zahájen. Zde najdete velké množství zájezdů do zimních lyžařských středisek v Alpách. Najdete zde velmi dobře známé i komornější střediska. Střediska jsou členěna dle zemí a regionů, takže snadno najdete to co hledáte. Vyberte si z naší nabídky, která je skutečně jednou z nejšírších na českém trhu. NÁŠ TIP v Dolomitech: Sport hotel Pampeago ve Val di Fiemme. 

naše nabídka zde ...

 

Lázně a wellness

Lázně a wellness jsou v posledních letech velmi populární. Spojte relaxací s regenerací těla i duše. Dovolená může mít jiný rozměr - vyzkoušíte si procedury, nové terapie, moderní léčebné techniky a k tomu si užijete místa, gastronomie a atmosféry. Lázně a wellness to jsou nejen české lázně a wellness hotely, patří sem bezesporu také termální lázně v Maďarsku, na Slovensku či Slovinskou. Najdete zde také populární polské lázně. Vyberte si ze široké nabídky produktu Lázně a Wellness v Maďarsku, Česku, Polsku, Slovinsku nebo na Slovensku. 

naše nabídka zde ...

 

Pobytové zájezdy

Hledáte tradiční dovolenou? Klikněte na tento odkaz a jistě si ze široké nabídky dovolené v Česku, Maďarsku, Polsku, Slovinsku nebo na Slovensku vyberete. V nabídce nechybí ani jižní Evropa, exotika. Zájezdy, které jste nenašli obratem nabídneme - napište nám na zajezdy@geovita.cz nebo zavolejte na tel.: 588 208 209.

naše nabídka zde ...

 

Dovolená u moře

Nabízíme dovolenou v Chorvatsku, Itálii, Turecku, Černé hoře, Špaňelsku, Egyptě, Řecku, Bulharsku a nechybí ani exotika. Letní sezóna 2016 končí, sezóna 2017 již v prodeji! Máme prostě v nabídce mnoho atraktivních zájezdů a jistě si vyberete. Nejen nabídka níže uvedená je tím co máme připraveno. Snadno a dobře se zorientujete v nabídce také díky Rychlému vyhledávání v levém menu stránek. Chcete-li se dívat jen na Last minute, tak zaklikněte ve vyhledávání tuto podmínku. 

V případě, že vás zde nic neosloví a ani nic nenajdete v Akčních nabídkách, neváhejte nám napsat požadavek. Obratem zareagujeme. Pište na zajezdy@geovita.cz

naše nabídka zde ...

 

Pobyty pro seniory

Tento druh zájezdů nebo i zkrácených pobytů je pro nás významnou činností. Nabízíme řadu pobytů, které jsou určené seniorům. Často jsou zájezdy vytvořené pro seniory s vnoučaty. Nabízíme velký počet zájezdů do lázní nebo termálů na území Slovenska, Maďarska či Polska. Nově i Slovinsko. Pochopitelně nechybí tuzemsko. Vyberte si z řady aktivních, relaxačních, ozdravných nebo wellness programů.

naše nabídka zde ...

 

Rodinná dovolená

Rodinná dovolená musí splňovat předem známá a požadována kritéria, aby se vydařila. Je to nejen o požadavcích na ubytování. Jde také o prostředí, kuchyň, programy v místě a okolí atd. Rodinná dovolená má být odměnou pro všechny, být časem příjemným. Nechte si poradit nebo doporučit z naší nabídky. Nabízíme velké množství zájezdů v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Polsku, Slovinsku. Novinkou je Chorvatsko, Itálie a další země jako Bulharsko, Turecko, Egypt. Nově máme na stránkách www.geovita.cz nejširší nabídku ubytování v Chorvatsku. Je to samostatná databáze pro ty, kteří chtějí rychle najít ubytování u moře v Chorvatsku. Chtějí ubytování levné, kvalitní nebo třeba i trochu neobvyklé, tzv. robinzonády. Projděte si nabídku kategorie Rodinná dovolená v  České Republice, Maďarsku, Polsku, Chorvatsku a na Slovensku. Zájezdy pro rodiny jsou tříděné dle oblastí či známých míst a letovisk. K vyhledání vámi potžadované dovolené doporučujeme rovněž Rychlé vyhledávání v levém menu stránek.

naše nabídka zde ...

 

Víkendové pobyty

Máte chuť se zvednout a na pár dnů vyskočit z koloběhu všedních dnů? Jste unavení nebo potřebujete probrat v klidu důležitá témata? Víkendové a zkrácené pobyty jsou ideáním řešením. Nabídky jsou celoroční. Hledáte-li Eurovíkendy, máme přehled. Nabídky jsou celoroční a je pouze na Vás kdy se rozhodnete vyrazit. U těchto pobytů je běžná značná součinnost a objednávky na poslední chvíli. Jsme si toho vědomi a rádi Vám pomůžeme. Hledáte-li Eurovíkendy, tak nehávejte napsat na rezervace@geovita.cz nebo volat hotline 725 390 790.

Víkendové pobyty jsou v naší nabídce široce zastoupeny. Najdete lázně, termály, hory i města. Víkendové pobyty organizujeme jak v tuzemsku, tak samozřejmě i v okolních zemích jako jsou Maďarsko, Polsko, Slovensko. 

naše nabídka zde ...

 

Romantické pobyty

 Každý má někdy chuť překvapit partnera, my Vám rádi pomůžeme. Chcete-li něco na míru? Napište na zajezdy@geovita.cz.

naše nabídka zde ...

 

Akční nabídky ke stažení

Letáky, upoutávky, speciální akce a nabídky. Tyto nabídky můžete i velmi snadno předat dál - stačí si zkopírovat odkaz akční nabídky a poslat e-mailem dál. Můžete také zadat Váš e-mail do Novinky do e-mailu anebo zaslat požadavek na email: senior@geovita.cz

naše nabídka zde ... 

Facebook