dovolená a zájezdy Maďarsko

Seznam všech zájezdů do Maďarska se členěním dle oblastí

  Thermal Hotel mosonmagyaróvár, CK Geovita s.r.o.
2 906 Kč
cena od:
Thermal Hotel*** superior se nachází v centru městečka Mosonmmagyaróvár přímo u termálních lázní. Svým hostům nabízí klimatizované pokoje a bohatou nabídku kvalitních služeb,které mimo jiné zahrnují péči zubaře, lékaře, salon krásy a kadeřnictví.
  Aquaworld Resort s hotelem, Budapešť, Maďarsko, Dovolená s CK Geovita
3 668 Kč
cena od:
Objevte největší vodní svět v Maďarsku - Aquaworld Resort Budapešť! Luxusní hotel je největším hotelovým komplexem propojeným s aquaparkem ve střední Evropě. Vnitřní i venkovní bazény, vodní atrakce, velká zahrada, sportoviště. Relax i zábava pod jednou střechou.
  Thermal Hotel Visegrad, Visegrad, Maďarsko, Dovolená s CK Geovita
2 950 Kč
cena od:
Čtyřhvězdičkový lázeňský Thermal Hotel Visegrád **** Superior leží u Dunaje na okraji historického města Visegrád pod stejnojmenným hradem. Hotel nabízí vysoký standard ubytování, elegantní wellness a pestrou nabídku volnočasových aktivit. Malebné okolí hotelu je protkáno turistickými stezkami a cyklotrasami. Najdete zde i maďarské "Jánošikovy diery".
  Hotel Apolló, Hajdúszoboszló, Maďarsko, Dovolená s CK Geovita
3 920 Kč
cena od:
Moderní čtyřhvězdičkový hotel situován na lázeňské promenádě 600 metrů od centra města Hajdúszoboszló. Hotel vyniká svou elegancí, rodinnou atmosférou, stylovým wellness centrem a špičkovými službami. Ideální místo pro pohodovou rodinnou dovolenou, relaxační pobyt nebo lázeňský ozdravný pobyt pro osoby trpící onemocněním pohybového ústrojí, střev a kůže.
  exterier
4 550 Kč
cena od:
Hotel Aqua Sol**** se nachází v centru městské rekreační zóny v oblasti Hajdúszobószló, v sousedství nejdynamičtěji se rozvíjejících léčebných a plážových lázní Maďarska. Klimatizované prosklené přemostění na prvním patře hotelu spojuje hotel s termálními lázněmi.
  Hotel Béke, Hajduszoboszlo, Maďarsko, Dovolená s CK Geovita
3 710 Kč
cena od:
Moderní čtyřhvězdičkový hotel se nachází jen 5 minut chůze od pláže. Nabízí elegantní prostorné wellness centrum s termálním bazénem a saunovým světem, zážitkový bazén, plavecký bazén, dětský bazén a fitness centrum. Ideální volba pro rodiny s dětmi.
  Kehida Thermal Hotel, Kehidakustány, Maďarsko, Dovolená s CK Geovita
3 440 Kč
cena od:
Hotel Kehida Termál **** je součástí rodinného lázeňského rezortu a je přímo spojen s termálními a zážitkovými lázněmi. Nabízí špičkové služby pro páry i rodiny s dětmi, širokou nabídku wellness procedur, bohatý výběr vodních atrakcí a výjimečnou lázeňskou atmosféru.
  Hotel Piroska, Buk, Maďarsko, Dovolená s CK Geovita
2 530 Kč
cena od:
Velmi oblíbený hotel ležící v srdci města Bük nabízí vlastní zážitkové lázně se třemi bazény, saunový svět, bohatou nabídku wellness procedur a dalších programů. Hotel je jen 2 km vzdáleny od vyhlášených léčebných lázní Bük. Najdete zde pohodu, klid, špičkovou gastronomii a jedinečnou atmosféru wellness hotelu.
  Hotel Répce ***, v Bükfürdö. Dovolená v Maďarsku s cestovní kanceláří Geovita.
2 185 Kč
cena od:
Hotel Répce*** je krytou chodbou přímo propojen s termálními lázněmi. Nabízí velmi komfortní ubytování, výbornou gastronomii, hotelové služby na vysoké úrovni a bohatou nabídku volnočasových aktivit pro celou rodinu.
  Hotel Répce Gold, Bükfürdo, Maďarsko, Relaxační pobyt s CK Geovita
2 470 Kč
cena od:
Hotel Répce Gold**** leží vedle vyhlášených maďarských termálů, se kterými je propojen vyhřívanou chodbou. Nabízí špičkové služby, možnost pohodové relaxace, výbornou gastronomii, skvělé zázemí pro rodiny s dětmi a pestrou nabídku volnočasových aktivit.
  Hotel Helios, Hévíz, Maďarsko, Dovolená s CK Geovita
3 200 Kč
cena od:
Hotel Helios leží v krásném lázeňském parku kousek od centra města a světově unikátního termálního jezera. Nabízí vysokou úroveň lázeňských a wellness služeb, vlastní termální pramen, bohatou nabídku sportovních aktivit, vnitřní i venkovní bazény a skvělou gastronomií.
  Hunguest Hotel Panorama, Hévíz, Maďarsko, Dovolená s CK Geovita
3 200 Kč
cena od:
Hotel Panoráma leží v centru lázeňského městečka Hévíz nedaleko proslulého termálního jezera. Vyhřívanou spojovací chodbou je propojen se zdravotním a lázeňským střediskem St.Andreas Health and Spa Institute. Je oceňován za ideální polohu, vysokou úroveň služeb a reprezentativnost.
Facebook