dovolená a zájezdy Maďarsko

Maďarsko

Maďarsko, Severní Maďarsko, Budapešť

Aquaworld Resort  

Aquaworld Resort s hotelem v Budapešti
3 713 Kč/osobu
Objevte největší vodní svět v Maďarsku - Aquaworld Resort Budapešť! Luxusní hotel je největším hotelovým komplexem propojeným s aquaparkem ve střední Evropě. Vnitřní i venkovní bazény, vodní atrakce, velká zahrada, sportoviště. Relax i zábava pod jednou střechou.
Více
Maďarsko, Západní Maďarsko, Bükfürdö

Hotel Piroska  

Hotel Piroska, Buk, Maďarsko, Dovolená s CK Geovita
2 530 Kč/osobu
Velmi oblíbený hotel ležící v srdci města Bük nabízí vlastní zážitkové lázně se třemi bazény, saunový svět, bohatou nabídku wellness procedur a dalších programů. Hotel je jen 2 km vzdáleny od vyhlášených léčebných lázní Bük. Najdete zde pohodu, klid, špičkovou gastronomii a jedinečnou atmosféru wellness hotelu.
Více
Maďarsko, Východní Maďarsko, Hajduszoboszlo

Hunguest Hotel Apolló  

Hotel Apolló, Hajdúszoboszló, Maďarsko, Dovolená s CK Geovita
3 920 Kč/osobu
Moderní čtyřhvězdičkový hotel situován na lázeňské promenádě 600 metrů od centra města Hajdúszoboszló. Hotel vyniká svou elegancí, rodinnou atmosférou, stylovým wellness centrem a špičkovými službami. Ideální místo pro pohodovou rodinnou dovolenou, relaxační pobyt nebo lázeňský ozdravný pobyt pro osoby trpící onemocněním pohybového ústrojí, střev a kůže.
Více
Maďarsko, Východní Maďarsko, Hajduszoboszlo

Hunguest Hotel Aqua Sol  

exterier
4 550 Kč/osobu
Hotel Aqua Sol**** se nachází v centru městské rekreační zóny v oblasti Hajdúszobószló, v sousedství nejdynamičtěji se rozvíjejících léčebných a plážových lázní Maďarska. Klimatizované prosklené přemostění na prvním patře hotelu spojuje hotel s termálními lázněmi.
Více
Maďarsko, Východní Maďarsko, Hajduszoboszlo

Hunguest Hotel Béke  

Hotel Béke, Hajduszoboszlo, Maďarsko, Dovolená s CK Geovita
3 710 Kč/osobu
Moderní čtyřhvězdičkový hotel se nachází jen 5 minut chůze od pláže. Nabízí elegantní prostorné wellness centrum s termálním bazénem a saunovým světem, zážitkový bazén, plavecký bazén, dětský bazén a fitness centrum. Ideální volba pro rodiny s dětmi.
Více
Maďarsko, Západní Maďarsko, Zalakaros

Hunguest Hotel Freya  

Hotel Freya, Zalakaros, Dovolená s CK Geovita
4 500 Kč/osobu
Hotel Freya leží v centru lázeňského městečka Zalakaros v těsném sousedství populárního lázeňského a zábavného parku Granit. Je ideálním místem pro rodinnou rekreaci, relaxaci nebo ozdravný pobyt. Místní termální vody napomáhají v léčbě mnoha nemocí. Překrásné okolí s vinohrady, ovocnými sady, malebnými kopečky a rozkvetlými loukami uchvátí každého.
Více
Maďarsko, Západní Maďarsko, Hévíz

Hunguest Hotel Helios  

Hotel Helios, Hévíz, Maďarsko, Dovolená s CK Geovita
3 200 Kč/osobu
Hotel Helios leží v krásném lázeňském parku kousek od centra města a světově unikátního termálního jezera. Nabízí vysokou úroveň lázeňských a wellness služeb, vlastní termální pramen, bohatou nabídku sportovních aktivit, vnitřní i venkovní bazény a skvělou gastronomií.
Více
Maďarsko, Západní Maďarsko, Hévíz

Hunguest Hotel Panoráma  

Hunguest Hotel Panorama, Hévíz, Maďarsko, Dovolená s CK Geovita
3 200 Kč/osobu
Hotel Panoráma leží v centru lázeňského městečka Hévíz nedaleko proslulého termálního jezera. Vyhřívanou spojovací chodbou je propojen se zdravotním a lázeňským střediskem St.Andreas Health and Spa Institute. Je oceňován za ideální polohu, vysokou úroveň služeb a reprezentativnost.
Více
Maďarsko, Západní Maďarsko, Tapolca

Hunguest Hotel Pelion  

Hunguest Hotel Pelion, Tapolca, Maďarsko, Lázeňské pobyty, Dovolená s CK Geovita
4 170 Kč/osobu
Hunguest hotel Pelion leží v lázeňském parku v centru města Tapolca. Svým hostům nabízí přímé spojení s léčivou podzemní jeskyni, wellness centrum s termálními bazény, světem saun, bohatou nabídkou relaxačních procedur a výborné zázemí pro rodiny s dětmi a milovníky aktivní rekreace.
Více
Maďarsko, Západní Maďarsko, Kehidakustány

Kehida Termal hotel  

Kehida Thermal Hotel, Kehidakustány, Maďarsko, Dovolená s CK Geovita
2 275 Kč/osobu
Hotel Kehida Termál **** je součástí rodinného lázeňského rezortu a je přímo spojen s termálními a zážitkovými lázněmi. Nabízí špičkové služby pro páry i rodiny s dětmi, širokou nabídku wellness procedur, bohatý výběr vodních atrakcí a výjimečnou lázeňskou atmosféru.
Více
Rychlé vyhledávání
 
icoKal
icoKal
Pouze Last Minute
 
Novinky e-mailem
 
 
Kontakt
 
 
Informace a rezervace +420 588 208 208 +420 558 740 308 zajezdy@geovita.cz