Rezervace

V následujících 3 krocích dokončíte rezervaci zájezdu, který jste si vybrali. Rezervujte si pobyt nyní a bez rizika. Do konce února se zálohou pouze 10%. Doplatek 30 dnů před odjezdem…. a pokud nebude možné jet, peníze Vám vrátíme https://www.geovita.cz/rezervace-zajezdu-bez-rizika.
Cena i co zahrnuje uvádíme v pravém sloupci.

Zvolte počet osob

-
+
Celková cena
Rezidence Mac

Rezidence Mac

Itálie / Střední Itálie / Silvi Marina
Termín:
17. 4. - 24. 4. 2021 (7 nocí)
Doprava:
vlastní
Ubytování:
Apartmány
Strava:
Bez stravy
Počet osob:
Pokoj:
Doplňkové služby, příplatky, slevy
Cena zahrnuje
  • 7x ubytování v apartmánech, spotřeba elektrické energie, vody a plynu, závěrečný úklid
  • služby česky mluvícího delegáta (kromě období 3. 8. – 24. 8. 2019), WIFI
Cena nezahrnuje
  • městský poplatek ve výši 1 EUR / osoba / den (daň se nevztahuje na děti do 15 let, invalidy s průkazem ZTP a ZTPP včetně jedné doprovázející osoby), poplatek za parkování ve výši 35 EUR / týden
Poznámka
    Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu, za zvýhodněnou cenu viz www.geovita.cz/cestovni-pojisteni. Poskytněte nám Váš e-mail a budete moci také zájezdy hodnotit, dokoupit si cestovní pojištění, nebo další doplňkové služby za zvýhodněnou cenu. E-mail, máte-li zájem, zašlete na: kontakt@geovita.cz. . Upozorňujeme, že součástí apartmánů nejsou ručníky, osušky, utěrky, povlečení, zápalky, ostrý nůž, saponát na nádobí, toaletní papír a kolíčky na prádlo. Ručníky, osušky a povlečení si lze na místě za poplatek zapůjčit.
Cena celkem