icoKal
icoKal

Seznam hotelů

  Hotel Horizont, Makarská Riviéra, Baška Voda, Chorvatsko, Dovolená s CK Geovita
8 160 Kč
cena od:
Hotel Horizont leží přímo na promenádě jen 50 metrů od moře v jednom z nejoblíbenějších chorvatských letovisek. Svým hostům nabízí vnitřní a venkovní bazén, prostorné wellness centrum se saunovým světem, bohatou nabídku masáží a kosmetických ošetření, exkluzivní gastronomii a malebné okolí.
  Hotel Alba, Sv. Filip i Jakov, Zadar, Dalmácie, Chorvatsko, Dovolená s CK Geovita
4 075 Kč
cena od:
Hotel Alba leží v rekreačním středisku Sv. Filip i Jakov u moře. Nabízí cenově atraktivní ubytování, uvolněnou prázdninovou atmosféru, restauraci, bar, v létě animační program a výhodnou polohu poblíž národních parků a historických měst.
  Apartmány Croatia, Sv. Filip i Jakov, Dalmácie, Chorvatsko, Dovolená s CK Geovita
1 348 Kč
cena od:
Apartmánový komplex leží v půvabném přímořském letovisku Svatý Filip jen několik metrů od moře. Nabízí příjemné prostředí, komfortní ubytování v apartmánech s vybavenou kuchyňkou, možnost provozování vodních sportů a uvolněnou středomořskou atmosféru.
  Villaggio Turistico Internazionale, Bibione, Itálie, Dovolená s  CK GEOVITA.
1 775 Kč
cena od:
Nadstandardně vybavené rekreační středisko ležící u Jaderského moře. Nabízí ubytování v komfortních mobilních domcích s klimatizací a dřevěnou terasou. Ideální volba pro rodiny s dětmi, kteří chtějí spojit zážitek z ubytování v lůně přírody s pohodlím hotelového střihu. Široká nabídka sportovních a animačních programů, nádherná pláž, bazény, vodní atrakce a skvělá prázdninová atmosféra.
  Ca Pasquali Village, Holiday Resort, Dovolená v Itálii, CK Geovita
1 733 Kč
cena od:
Luxusní rezort s akvaparkem u krásného průzračného moře. Ubytování v přírodě v klimatizovaných a velmi komfortně zařízených mobilních domech. Resort získal řadu mezinárodních ocenění.
  Hotel Adria, Lignano, Itálie, Dovolená s CK Geovita
7 140 Kč
cena od:
Hotel Adria*** leží v oblíbeném italském letovisku u písčité pláže. Nabízí příjemné ubytování v komfortně zařízených pokojích, velkou zahradu s hřištěm, výborné jídlo, skvělé zázemí pro rodiny s dětmi a ideální polohu u moře a pěší zóny. .
  Recepce Paradú Eco Resort Toskánsko, Itálie. Dovolená v Itálii s CK Geovita
3 510 Kč
cena od:
Překrásný rezort leží v jednom z nejmalebnějších italských regionů v Toskánsku u pláže a průzračně čistého moře. Nabízí originální ubytování v luxusních klimatizovaných domcích, bazén, vířivky, restaurace a bary, zázemí pro rodiny s dětmi, pestrou paletu animačních a sportovních programů a neopakovatelné zážitky.
  Hunguest Hotel Bál Resort, Balatonalmádi, Maďarsko, Dovolená s CK Geovita
2 730 Kč
cena od:
Hunguest Hotel Bál Resort je impozantní hotel nacházející se u břehu jezera Balaton v samém centru velmi oblíbeného letoviska Balatonalmádi. Nabízí nádherné výhledy do okolí, elegantní wellness, výbornou gastronomii a příjemnou pohodovou atmosféru.
  Hotel Club Tihany, CK Geovita s.r.o.
1 005 Kč
cena od:
Hotel Club Tihany se nachází v letovisku Club Tihany přímo na břehu jezera Balaton. Součástí hotelu jsou lázně, krytý i venkovní bazén a sauna. Hotel Club Tihany je jedinečným komplexem, kde najdete vše na jednom místě, ať se jedná o pracovní pobyt, aktivní dovolenou nebo příjemné rozptýlení.
  Aquaworld Resort s hotelem, Budapešť, Maďarsko, Dovolená s CK Geovita
2 670 Kč
cena od:
Objevte největší vodní svět v Maďarsku - Aquaworld Resort Budapešť! Luxusní hotel je největším hotelovým komplexem propojeným s aquaparkem ve střední Evropě. Vnitřní i venkovní bazény, vodní atrakce, velká zahrada, sportoviště. Relax i zábava pod jednou střechou.
  Hotel Rába City Center, Györ, Maďarsko, Dovolená s CK Geovita
1 610 Kč
cena od:
Hotel Rába se nachází v barokním historickém centru lázeňského města Györ. Svým hostům nabízí nejen komfortní ubytování a velmi příjemnou pohostinnou atmosféru, ale také stylovou belgickou pivní restauraci s množstvím maďarských specialit. Poblíž hotelu se nachází populární zážitkové lázně Rába Quelle.
  Thermal Hotel mosonmagyaróvár, CK Geovita s.r.o.
3 580 Kč
cena od:
Thermal Hotel*** superior se nachází v centru městečka Mosonmmagyaróvár přímo u termálních lázní. Svým hostům nabízí klimatizované pokoje a bohatou nabídku kvalitních služeb,které mimo jiné zahrnují péči zubaře, lékaře, salon krásy a kadeřnictví.
Facebook