Lázeňské město Teplice najdeme mezi Českým středohořím a masívem Krušných hor nedaleko od hranic se SRN. Za rozvoj města může zejména obchod, hornictví a lázeňství. To láká turisty ostatně dodnes – navštivte zrekonstruovaný lázeňský komplex s celou řadou lázeňských domů a proslulými restauracemi a kavárnami. Kdysi nejstarší lázně ve střední Evropě dnes patří k nejmodernějším a léčí se zde pohybové ústrojí a cévní nemoci.

Teplice lákají i množstvím zajímavých památek – zámek ze 16. století, zámecké náměstí se sochařským skvostem morového sloupu od Matyáše B. z roku 1718, zámecký park v anglickém stylu rovněž z 18. století, množství kostelů, Krušnohorské divadlo… Teplice nabízejí i sportovní vyžití - plavecký bazén, squashové kurty, turistické trasy s neobvyklými výhledy z Doubravského vrchu, z Bořně, z Milešovky nebo z Komáří vížky se sedačkovou lanovkou. V zimě sjezdovky a běžecké trasy různých obtížností, v létě vodní nádrže ke koupání – i to patří k dnešním Teplicím.

hotel Panorama

Hotelový komplex Panorama *** se nachází v lázeňském městě Teplice, v krásném, klidném prostředí, přímo pod hradem Doubravka, jen několik málo minut chůze od lázeňského centra a parků. Milovníci aktivního odpočinku ocení venkovní a vnitřní sportovní zázemí.

Česká republika / Severní Čechy / Teplice

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.