Možnost on-line platby
EA Horský hotel Hájenka

EA Horský hotel Hájenka

2,3,4,5,6,7 nocí

Od 1 550 Kč za osobu


Cena obsahuje: snídaně, parkování,

EA Horský hotel Hájenka*** se nachází v krásném prostředí centrální Šumavy v nejvýše položené šumavské osadě Filipově Huti mezi obcemi Modravou a Kvildou. Ideální místo pro aktivní dovolenou, turistiku, cyklo výlety večer zakončené relaxací ve wellness centru.

Česká republika / Šumava / Modrava

Možnost on-line platby
Apartmány na Filipce

Apartmány na Filipce

2,3,4,5,6,7 nocí

Od 3 830 Kč za pokoj


Cena obsahuje: bez stravy, parkování,

EA Apartmány na Filipce se nachází v prostředí centrální Šumavy a Nabízí všestranné využití pro sportovce, turisty i rodiny s dětmi. Plně vybavené apartmány pro 2-7 osob. Možnost uložení kol a lyží.

Česká republika / Šumava / Modrava

Modrava

Modrava je známým centrem celoroční turistiky na Šumavě. Je tvořena třemi původními osadami: Modrava, Filipova huť a Vchynice – Tetov. Místo známé z románů Karla Klostermanna leží v nadmořské výšce 985 m na soutoku tří potoků - Modravského, Filipohuťského a Roklanského a tímto soutokem vzniká řeka Vydra. Území jižně a západně od Modravy vyplňují rozlehlé Modravské slatě, které jsou největší přírodní rezervací Národního parku Šumava a v současnosti tvoří nejzachovalejší úsek středohor ve střední Evropě. V současné době je obec Modrava významným centrem šumavské turistiky. Je výchozím místem na pěší výlety např. k prameni Vltavy, na Poledník a k Tříjezerní slati. V blízkosti jsou také dvě naučné stezky Vchynicko-Tetovský plavební kanál a Proměna horské smrčiny na Březníku. Pro cyklisty jsou připraveny kilometry značených tras.

Přihlaste se k odběru novinek