Cestovní servis - parkování, letenky, autopůjčovny, náhrady v letecké dopravě

Parkování letiště Praha

ON-LINE rezervace parkování na Letišti Václava Havla za výhodné ceny

Zaparkujte na GO parkingu - ušetříte, komfortně a bezpečně zaparkujete, a samozřejmě Vás dopraví i se zavazadly přímo k terminálům. GO parking poskytuje parkovací služby cestujícím odlétajícím z Letiště Praha. Parkoviště se nachází 2300 m od terminálů a transfer je rychlejší než docházková vzdálenost z letištního parkingu. Rezervací získáte atraktivní cenu za parkování i garanci místa. Ceny jsou lepší než bez rezervace anebo na letištních parkovištích. Možnost úhrady bankovním převodem, platební kartou, hotově. Rezervaci si můžete udělat zde v objednávkovém formuláři anebo také na tomto odkaze na stránkách www.GOparking.cz

S parkovacím šekem získáváte na letišti i další výhody. Slevy ve vybraných prodejnách a restauracích.

Letenky

Nejlepší ceny letenek na českém trhu. Nabízíme databázi letenek největšího vyhledávače leteckých spojů. Přesvěčte se o levných a zajímavých letenkách. Nabízíme low-cost letenky, akční ceny na letenky zakoupené dopředu.  Některé letecké společnosti Vás navíc ještě obdaří bonusem. Nabízíme odlety z Prahy, Vídně, Katovic, Krakova, Mnichova a dalších měst. My Vám k vybraným spojům či leteckým společnostem přidáme třeba parkování na Letišti Václava Havla Praha zdarma.

Půjčovny aut

Využijte na dovolené nebo služební cestě atraktivní nabídky autopůjčoven. Díky spolupráci se společností RentalCars nabízíme cenově atraktivní služby autopůjčoven po celém světě. Nabídnuté ceny jsou nižší, v řadě případů až o 15%! Hlavní výhodou je profesionální servis, spolupráce s ověřenými dodavateli, garance zajištění vybraného vozu a odpovídající pojistné podmínky. Je to snadné - rezervaci provedete v tomto online formuláři.

Kompenzace v letecké dopravě. Ověřte si, zda máte nárok!

Kompenzace v letecké dopravě.  Ověřte si, zda máte nárok!
Dle platné evropské legislativy máte nárok až na 250€ - 600€ v závislosti na délce letu. Díky spojení cestovní kanceláře Geovita s.r.o a společnosti Click2Claim, která se profesionálně zabývá nepravidelnostmi v letecké dopravě, Vám účinně pomůže při vymáhání kompenzací. Lze je vymáhat až dva roky zpětně. Pro ověření nároku klikněte na banner a vyplňte formulář.

V jakých případech vzniká nárok na kompenzaci?
• Zpoždění letu o více než 3 hodiny
• Zrušení letu
• Odepření nástupu na palubu
• Přesměrování letu

 

Jaká jsou Vaše práva?


 

Travel Standard
Služba, díky níž si můžete po návratu ověřit, zda máte nárok na kompenzaci v letecké dopravě z kteréhokoli výše uvedeného důvodu. Žádost můžete podat vyplněním formuláře.

 

Travel Asistent
Forma předplacené služby. Za pouhých 49 Kč získáte kompletní servis v případě jakýchkoliv provozních nepravidelností v letecké dopravě. Zakoupit Travel Asistenta může našim prostřednictvím na e-mailu: kontakt@geovita.cz.

Co získáváte díky službě Travel Asistent:
• Kompletní servis a podporu při zajišťování claimů (řešení případu).
• 24/7 Asistenční linka
• Online podání žádosti
• Vyšší objem plnění než v případě Travel Standard
• Online informace o stavu žádosti
• Právní zastoupení v celé EU

Facebook