Možnost on-line platby
BR
Aminess Laguna Hotel

Aminess Laguna Hotel

3,4,5,6,7 nocí

Od 2 826 Kč za osobu

sleva až 10%

Cena obsahuje: polopenze, vstupy, program, animace, aktivity, ...

Aminess Laguna Hotel *** je součástí prázdninového rezortu ležícího 100 metrů od oblázkové pláže v atraktivně lokalitě uprostřed zeleně. Nabízí komfortní ubytování, venkovní bazén se slunečními plochami, tenisové kurty, restauraci, bar a bohatou nabídku sportovních a rekreačních aktivit.

Chorvatsko / Istrie / Novigrad

Možnost on-line platby
BR
Aminess Sirena Campsite

Aminess Sirena Campsite

3,4,5,6,7,8,9 nocí

Od 3 915 Kč za pokoj

sleva až 10%

Cena obsahuje: bez stravy, vstupy, parkování, sportoviště, animace, aktivity, ...

Prázdninový rezort Aminess Sirena Campsite o rozloze 13 ha leží přímo u moře uprostřed borového lesa asi 10 minut pěšky od historického města Novigrad. Nabízí ubytování v komfortně vybavených klimatizovaných mobilních domech pro 4 až 6 osob, venkovní bazény, sportoviště, půjčovny loděk a jízdních kol, restaurace a bary a výborné zázemí pro rodiny s dětmi.

Chorvatsko / Istrie / Novigrad

Možnost on-line platby
BR
Aminess Maestral Hotel

Aminess Maestral Hotel

3,4,5,6,7 nocí

Od 4 374 Kč za osobu

sleva až 10%

Cena obsahuje: polopenze, vstupy, program, sportoviště, animace, aktivity, ...

Aminess Maestral Hotel **** leží 100 metrů od oblázkové pláže v atraktivně lokalitě, deset minut pěšky od centra města Novigrad. Nabízí komfortní ubytování, prostorný vnitřní vyhřívaný bazén s mořskou vodou, venkovní bazén se slunečními plochami, wellness centrum, tenisové kurty, restauraci, bar a bohatou nabídku sportovních a rekreačních aktivit.

Chorvatsko / Istrie / Novigrad

Novigrad

Novigrad je malé přístavní letovisko ležící na poloostrově Istrie mezi zátokou Dajla a Mirna asi 20 km jižně od Umagu. Je charakteristické svou středomořskou atmosférou, historickými památkami,  rybařským přístavem Mandráč, oblázkovými plážemi, výtečnou kuchyní a pestrou nabídkou turistických atrakcí. Poblíž Novigradu je moderní akvapark.

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.