Možnost on-line platby
4=3
7=6
BR
Camping Bijela Uvala ***

Camping Bijela Uvala ***

4,5,6,7,9 nocí

Od 3 872 Kč za pokoj

sleva až 494 Kč

Cena obsahuje: bez stravy, vstupy, parkování, animace, aktivity,

Camping Bijela Uvala *** nabízí ubytování v mobilních domcích typu Happy Comfort a Happy Premium pro 5-6 osob. Leží uprostřed zeleně na poloostrově Istrie 5 km od historického města Poreč a 30 km od města Umag. Nabízí překrásné výhledy na moře, 4 venkovní bazény, sportoviště, kavárny a restaurace a bohatý sportovní a rekreační program. Hned u kempu se rozkládá malebná pláž. 1500 metrů od kempu je akvapark Aquacolors.

Chorvatsko / Istrie / Poreč

Možnost on-line platby
4=3
7=6
BR
Lanterna Premium Camping Resort ***

Od 4 840 Kč za pokoj

sleva až 152 Kč

Cena obsahuje: bez stravy, vstupy, parkování, animace, aktivity,

Lanterna Premium Camping Resort *** nabízí ubytování v mobilních domcích s terasou typu Happy Premium a Happy Comfort pro 5 až 6 osob. Camp Lanterna s rozsáhlým akvaparkem, kvalitním zázemím a bohatou gastronomickou nabídkou patří mezi největší a nejlíp vybavené kempy v Chorvatsku. Leží uprostřed zeleně na poloostrově Istrie asi 13 km od historického města Poreč. Hned u kempu se rozkládá 3km dlouhé pobřeží s mnoha plážemi a malebnými zátoky.

Chorvatsko / Istrie / Poreč

Hradby a UNESCO kostel, POreč


Poreč nádherné historické město, které najdete díky Eufraziově bazilice rovněž na seznamu UNESCO. Město samotné má přibližně 8000 obyvatel a bez váhání stojí za to jej navštívit. Atmosféra středozemí zde silně vyzařuje. Přístav, taverny, kavárny a množství obchůdků dělají historické město jedinečným. Historické památky - hradby, pozůstalosti antických chrámů, bazilika z dob Byzancie, římské stavby atd. Panovníky byl městu vtisknut jedinečný ráz. V historii od 18. stolelí bylo město součástí Benátské republiky, následně patřilo pod Italské království spravované Napoleonem a nakonce skončilo v Rakouském císařství. V meziválečném období patřilo město Itálii a od roku 1947 je součástí (Jugoslávie) Chorvatska. 

Turistickou atrakcí je bezesporu i v roce 2015 otevřen největší akvapark na Istrii AquaColors s mnoha tobogány a atrakcemi.

Přihlaste se k odběru novinek