Možnost on-line platby
BR
Allegro Sunny Hotel

Allegro Sunny Hotel

3,4,5,6,7,8,9 nocí

Od 2 540 Kč za osobu


Cena obsahuje: polopenze, aktivity, animace, parkování, program, sportoviště, vstupy

Allegro Sunny Hotel by Valamar *** leží v letovisku Rabac na poloostrově St. Andrea, 70 metrů od pláže a 500 m od centra města. Nabízí komfortní klimatizované pokoje, venkovní bazén, tenisové kurty, dobré zázemí pro rodiny s dětmi a milovníky aktivního odpočinku, pestrou nabídku gastronomických zařízení a možnost parkování zdarma.

Chorvatsko / Istrie / Rabac

Možnost on-line platby
BR
Valamar Sanfior Hotel & Casa

Od 4 050 Kč za osobu


Cena obsahuje: polopenze, vstupy, parkování, program, sportoviště, animace, aktivity,

Valamar Sanfior Hotel & Casa **** leží v letovisku Rabac 100 metrů od pláže a 1 km od centra města. Nabízí vnitřní a venkovní bazén s výhledem na moře, wellness centrum, salon krásy, celodenní sportovní a animační programy, dobré zázemí pro rodiny s dětmi a milovníky aktivního odpočinku, pestrou nabídku gastronomických zařízení a možnost parkování zdarma.

Chorvatsko / Istrie / Rabac

Možnost on-line platby
BR
Valamar Bellevue Resort

Valamar Bellevue Resort

4,5,6,7 nocí

Od 6 370 Kč za osobu

sleva až 630 Kč

Cena obsahuje: all inclusive, vstupy, parkování, program, sportoviště, animace, aktivity,

Valamar Bellevue Resort **** leží v letovisku Rabac 100 metrů od pláže a 1,7 km od centra města. Nabízí komfortní ubytování, All Inclusive servis od června do října, čtyři venkovní bazény s výhledem na moře, restaurace, bary, zázemí pro rodiny s dětmi, pestrou nabídku sportovišť a rekreačních aktivit a možnost parkování zdarma.

Chorvatsko / Istrie / Rabac

Rabac, Istrie, Chorvatsko, Dovolená s CK Geovita

Rabac leží na Kvarnerské Riviéře na jihovýchodním pobřeží Istrie. Je charakteristické křišťálově čistým mořem, středomořskou vegetací, zelenými pahorky, oblázkovými plážemi, výbornou kuchyní a historickými památky v krásném městečku Labin (5 km od Rabacu). Rabac často nazýván Perlou Kvarneru. Své návštěvníky láká nejen během léta, ale díky svým klimatickým lázním je vyhledávaným místem i v chladnějším období. V okolí je bezpočet malých zátok, které zdobí zdejší členité pobřeží. Poblíž se nachází ostrov Cres.

Přihlaste se k odběru novinek