icoKal
icoKal

Ubytování a zájezdy Severní Dalmácie

Severní Dalmácie je místem mezi  Čechy oblíbeným. Dovolená v této oblasti je nejen o moři a pláži. Množství zajímavých historických měst, přírodní rezervace na ostrovech Kornati nebo proslulé národní parky Plitvická jezera a Paklenica. Na dovolené v Severní Dalmácii si užijete moře, slunce i památek. Křišťálově čisté moře, zelené a útesové ostrovy, malebné vesnice s dodnes přežívajícími rybářskými tradicemi, pěkné oblázkové pláže, vinice, dalmatské speciality, vinná réva, památky a středověká městečka, turistika, cyklistika či potápění. Zájezdy do oblasti Severní Dalmácie nejsou nikdy všední, nabízí mnoho možností, poznání i kýžené relaxace či rodinné zábavy. Nenechte si ujít krásná pobřežní města Biograd na Moru nebo obdivuhodné historické památky města Zadar. Chorvatsko se může pochlubit bohatým kulturním dědictvím a řada z památek je vepsána rovněž na seznamu UNESCO. Pojeďte na dovolenou do Severní Dalmácie a vychutnejte si ji se vším co nabízí - zbytky paláců a chrámů, rybářské osady, pevnosti a opevněná města s architektonickými památkami, pláže, borové háje a průzračné moře.

Biograd, Severní Dalmácie. Dovolená v Chorvatsku s CK Geovita.
Rezervace na ostrovech Kornati, Severní Dalmácie. Dovolená v Chorvatsku s CK Geovita.
Skrýt popis

Pobytová místa Severní Dalmácie - Chorvatsko

  Crvena Luka Superior Apartments & Villas, Biograd na Moru, Severní Dalmácie, Chorvatsko, CK Geovita
8 160 Kč
cena od:
Crvena Luka Superior Apartments & Villas jsou součástí luxusního rezortu poblíž Biogradu na Moru a národních parků Plitvická Jezera a Vodopády Krky. Nabízejí luxusní ubytování, soukromí, ideální polohu poblíž písčité pláže, několik gurmánských restaurací a stylových barů, wellness centrum, vnitřní a venkovní bazén, zázemí pro rodiny s dětmi, pestrou nabídku sportovních zařízení a bohatý animační a společenský program.
  Hotel Iris, Crvena Luka, Biograd na Moru, Dalmácie, Chorvatsko, CK Geovita
5 488 Kč
cena od:
Hotel Iris je součástí luxusního rezortu Crvena Luka ležícího u písčité pláže uprostřed malebné středomořské vegetace. Nabízí komfortní ubytování, wellness centrum s vnitřním a venkovním bazénem, pestrou nabídku sportovišť a společenských aktivit, zázemí pro rodiny s dětmi, restaurace, bary a ideální polohu pro objevování přírodních a kulturních skvostů v okolí.
  Hotel Kana, Crvena Luka, Biograd na Moru, Dalmácie, Chorvatsko, CK Geovita
7 630 Kč
cena od:
Hotel Kana patří se nachází v exkluzivním rezortu Crvena Luka u písčité pláže poblíž města Biograd na Moru. Nabízí ubytování v pokojích Superior, špičkovou úroveň hotelových služeb, wellness centrum, vnitřní a venkovní bazén, pestrou nabídku sportovišť, zázemí pro rodiny s dětmi, bary, restaurace a výjimečnou prázdninovou atmosféru.
  Hotel Villa Sv. Križ, Kaštela, Dalmácie, Chorvatsko, Dovolená u moře s CK GEOVITA
3 500 Kč
cena od:
VIlla Sveti Kriz se nachází ve městě Arbanija u krásné pláže, mezi městy Split a Trogir. Nabízí skromnější ubytování za atraktivní ceny, možnost aktivního vyžití, dobrou středomořskou kuchyni a výhodnou polohu u moře.
  Hotel Alba, Sv. Filip i Jakov, Zadar, Dalmácie, Chorvatsko, Dovolená s CK Geovita
4 075 Kč
cena od:
Hotel Alba leží v rekreačním středisku Sv. Filip i Jakov u moře. Nabízí cenově atraktivní ubytování, uvolněnou prázdninovou atmosféru, restauraci, bar, v létě animační program a výhodnou polohu poblíž národních parků a historických měst.
  Hotel Jadran, Dalmácie, Trogir, Chorvatsko, Dovolená s CK Geovita
5 850 Kč
cena od:
Hotel Jadran leží přímo u pláže, uprostřed krásného lesoparku jen 3 km od historického města Trogir. Hosté zde najdou komfortní ubytování v hlavní hotelové budově nebo v depandancích, venkovní bazén s dětskou částí, vstup na pláž, výborné chorvatské speciality servírované ve dvou restauracích a příjemnou středomořskou atmosféru.
  Hotel Sveti Križ, Ostrov Brač, Dalmácie, Chorvatsko, Dovolená u moře, CK Geovita
4 200 Kč
cena od:
Hotel Sveti Kriz **** leží uprostřed borových lesů jen 30 metrů od pláže a 3 km od centra města Trogir. Nachází se na ostrově Čiovo, který je spojen s pevninou mostem. Hotel nabízí vlastní wellness a fitness centrum, bazén, zázemí pro milovníky aktivního odpočinku a malebné okolí.
  Apartmány Croatia, Sv. Filip i Jakov, Dalmácie, Chorvatsko, Dovolená s CK Geovita
1 348 Kč
cena od:
Apartmánový komplex leží v půvabném přímořském letovisku Svatý Filip jen několik metrů od moře. Nabízí příjemné prostředí, komfortní ubytování v apartmánech s vybavenou kuchyňkou, možnost provozování vodních sportů a uvolněnou středomořskou atmosféru.
Facebook