Možnost on-line platby
4=3
7=6
Amadria Park Camping Šibenik - Happycamp

Od 4 450 Kč za pokoj

sleva až 38%

Cena zahrnuje: bez stravy, vstupy, parkování, animace, aktivity, ...

Amadria Park Camping Šibenik **** (bývalý Solaris camping resort) leží uprostřed borového lesa v Dalmácii 6 km od Šibeniku. Hned u kempu se rozkládá pláž s křišťálově čistým mořem a výhledem na malebné dalmatské ostrovy. Resort nabízí ubytování v mobilních domcích, venkovní bazény, čisté pláže, krásné prostředí, výborné zázemí pro rodiny s dětmi, pestrou nabídku restaurací, barů a sportovních zařízení, zábavné atrakce a bohatý animační program.

Chorvatsko / Střední Dalmácie / Šibenik

Možnost on-line platby
Amadria Park Camping Šibenik - Mobilní domy

Od 8 190 Kč za pokoj


Cena zahrnuje: bez stravy, vstupy, parkování, sportoviště, animace, ...

Amadria Park Camping Šibenik (bývalý Solaris Camping Beach Resort) leží uprostřed borového lesa v Dalmácii 6 km od Šibeniku. Nabízí ubytování v komfortních klimatizovaných mobilních domcích pro 4 dospělé osoby. Hned u kempu se rozkládá pláž s křišťálově čistým mořem a výhledem na malebné dalmatské ostrovy. Resort nabízí ubytování v mobilních domcích, venkovní bazény, čisté pláže, krásné prostředí, výborné zázemí pro rodiny s dětmi, pestrou nabídku restaurací, barů a sportovních zařízení, zábavné atrakce a bohatý animační program.

Chorvatsko / Střední Dalmácie / Šibenik

Možnost on-line platby
Amadria Park Camping Šibenik - Villas Kornati

Od 7 790 Kč za pokoj


Cena zahrnuje: bez stravy, vstupy, parkování, sportoviště, animace, ...

Villas Kornati **** jsou součástí přímořského resortu Amadria Park Camping Šibenik. Leží uprostřed borového lesa v Dalmácii mezi jachtovým přístavem a kempem Solaris. Nabízí ubytování v komfortních klimatizovaných apartmánech s balkonem pro 4 až 7 osob. Několik metrů od vilek se rozkládá pláž s křišťálově čistým mořem a výhledem na malebné dalmatské ostrovy. Resort nabízí ubytování v apartmánech, venkovní bazény, čisté pláže, krásné prostředí, výborné zázemí pro rodiny s dětmi, pestrou nabídku restaurací, barů a sportovních zařízení, zábavné atrakce a bohatý animační program.

Chorvatsko / Střední Dalmácie / Šibenik

Amadria Park Kids Hotel Andrija

Amadria Park Kids Hotel Andrija **** je hotel navržen pro rodiny s dětmi. Leží 50 metrů o dlouhé částečně štěrkové a částečně písčité pláže asi 6 km od Šibeniku.  Nabízí komfortní ubytování, originální interiéry s motivy podmořského světa, hotelovou restauraci, dětský bar, hernu s videohrami, venkovní bazény a tenisový kurt.

Chorvatsko / Střední Dalmácie / Šibenik


Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.