Podobné hotely

Kemp Klenovica

Od 6 740 Kč za pokoj


Camping Klenovica *** leží 50 km jižně od Rijeky poblíž letoviska Klenovica. Nabízí ubytování v klimatizovaných mobilních domcích Mediteran Kamp pro 4 až 6 osob s panoramatickými výhledy na moře, klidné prostředí, čisté oblázkové pláže, 5 venkovních bazénů, obchod, restauraci, bar a zázemí pro rodiny s dětmi.

Chorvatsko / Kvarner / Klenovica

Camping Selce

Od 6 945 Kč za pokoj


Camping Selce *** leží ve stejnojmenném letovisku na Crikvenické riviéře Nabízí ubytování v luxusních mobilních domcích, kaskádovité venkovní bazény, bar, restauraci, obchod s potravinami, dětské hřiště, minigolf a polohu u čisté oblázkové pláže. Hned u rezortu je potápěčské centrum.

Chorvatsko / Kvarner / Selce

Camping Belvedere **** Apartmány

Od 10 320 Kč za pokoj


Apartmány Camping Belvedere *** nabízí ubytování ve dvou a čtyřlůžkových apartmánech pro 4 až 6 osob s výhledem na souostroví. Malebný rodinný rezort leží asi 5km od historického města Trogir. Nabízí venkovní bazény s výhledem na moře, křišťálově čisté moře, vodní nafukovací atrakce, kvalitní služby, pestrou nabídku restaurací a stánků s občerstvením a bohatý sportovní a animační program.

Chorvatsko / Severní Dalmácie / Trogir

Solaris Camping Beach Resort - Mobilní domy

Solaris Camping Beach Resort **** leží uprostřed borového lesa v Dalmácii 6 km od Šibeniku. Nabízí ubytování v komfortních klimatizovaných mobilních domcích pro 4 dospělé osoby. Hned u kempu se rozkládá pláž s křišťálově čistým mořem a výhledem na malebné dalmatské ostrovy. Resort nabízí ubytování v mobilních domcích, venkovní bazény, čisté pláže, krásné prostředí, výborné zázemí pro rodiny s dětmi, pestrou nabídku restaurací, barů a sportovních zařízení, zábavné atrakce a bohatý animační program.

Chorvatsko / Střední Dalmácie / Šibenik

Obonjan Island Resort

Od 19 560 Kč za pokoj


Rezort Obonjan se nachází na soukromém ostrově o rozloze 55 hektarů, 6 námořních mil západně od Šibeniku. Nabízí stylové ubytování v klimatizovaných chatkách, bary, restaurace, venkovní bazén, ideální podmínky pro vodní sporty, jogging nebo cvičení jógy a neopakovatelnou romantickou atmosféru.

Chorvatsko / Střední Dalmácie / Ostrov Obonjan

Camping Village Poljana

Od 20 990 Kč za pokoj


Camping Village Poljana leží na chorvatském ostrově Lošinj mezi dvěma krásnými zátokami. Jedna zátoka je ideální ke koupání a šnorchlování, zatímco druhou můžete prozkoumat na pronajaté lodi. Nabízí ubytování v luxusních mobilních domcích SunLodge poblíž pláže, krásné výhledy na moře, pestrou nabídku restaurací a barů a možnost sportovního vyžití.

Chorvatsko / Kvarner / Mali Lošinj

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.