On-line dohoda o spolupráci s hotely, penziony, rezorty i dalšími ubytovateli. 

Naše společnost patří primárně do kategorie tour-operátorské. Naše zájezdy si každoročně kupují tisíce zákazníku prostřednictvím cestovních kanceláři a agentur. Máme více jak 500 prodejních partnerů v ČR a SR, aktivně pracujeme také na polském trhu. Máme zájem na dalším, rychlém a kvalitním rozšiřování česko-slovenských nabídek.

Níže máme připravenou on-line dohodu o spolupráci. Vyplněním a podepsáním rozjedeme spolupráci. My bezodkladně dohodu zrevidujeme a zahájíme podporu v celé prodejní síti. Případné nejasnosti si naši produktoví pracovníci vždy ještě ověří. Pokud budete mít dotazy Vy, kontaktujte nás přímo: info@geovita.cz, pobyt@geovita.cz nebo volejte 725 838 429, 603 807 318.

V duchu hesla "Společně to zvládneme" a v nastalé tíživé situaci v celém odvětví cestovního ruchu způsobené koronavirovými restrikcemi jsme se rozhodli pro úplné zrušení registrační platby. Jedinou platbou bude provize za uskutečněné pobyty. Vy máte hotel, penzion, rezort, středisko nebo jiné ubytovací zařízení, my máme tisíce klientů s poukazy nebo zájmem o tuzemsko.

Spojme síly, posílí nás to. Michal Utíkal, CEO

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.