Dovolená 2018 u moře

Moře a dovolená jsou pro mnohé z nás naprostou nutností. Léto bez pohody u moře, taveren, kavárniček a piniových hájů by nebylo tím správným létem.

V roce 2018 jsme rozšířili nabídku zájezdů do Chorvatska, Itálie, Slovinska. Dovolená v těchto destinacích je již po desetiletí velmi populární.  Zajímavostí je i krátký přímořský pás Bosnya Hercegoviny. Krásné lokality, kvalitní servis, zaměření na rodinou dovolenou nebo pobyty pro páry jsou naše silné stránky. Prohlédněte si co jsme pro Vás letos připravili.

  Hotel Agava, Neum, Jižní Dalmácie, Bosna a Hercegovina, Dovolená s CK Geovita
6 300 Kč
cena od:
Hotel Agava *** leží v Jižní Dalmácii poblíž Dubrovníku v úzkém koridoru patřícím Bosně a Hercegovině Nabízí komfortní ubytování v moderně zařízených apartmánech, restauraci, bar, bohatý společenský a sportovní program a ideální polohu u moře.
  Grand Hotel Neum, Neum, Bosna a Herzegovina, Dovolená u moře s CK Geovita
6 700 Kč
cena od:
Grand Hotel Neum je impozantní budova ležící v přímořském rezortu Neum. Nabízí luxusní ubytování, prostorné wellness centrum se saunovým světem, vnitřní a venkovní bazény, fitness centrum, kinosál, překrásné okolí a ideální polohu u oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře.
  Hotel Zenit, Neum, Bosna a Hercegovina, Dovolená s CK Geovita
6 510 Kč
cena od:
Hotel Zenit leží v rušném turistickém letovisku Neum u křišťálově čistého moře. Nabízí komfortní ubytování, vnitřní bazén, výbornou středomořskou kuchyni, pestrou nabídku sportovišť a volnočasových aktivit a ideální polohu u oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře.
  Grand Hotel Slavia, Baška Voda, Makarská Riviéra, Chorvatsko, Dovolená s CK Geovita
9 020 Kč
cena od:
Grand Hotel Slavia je překrásná historická budova ležící přímo u moře. Nabízí velmi elegantní prostory, komfortní ubytování s úchvatnými výhledy, wellness centrum s vyhřívaným bazénem, vířivkami a saunovým světem, fitness centrum, kosmetický a kadeřnický salon a špičkovou gastronomii.
  Hotel Horizont, Makarská Riviéra, Baška Voda, Chorvatsko, Dovolená s CK Geovita
8 160 Kč
cena od:
Hotel Horizont leží přímo na promenádě jen 50 metrů od moře v jednom z nejoblíbenějších chorvatských letovisek. Svým hostům nabízí vnitřní a venkovní bazén, prostorné wellness centrum se saunovým světem, bohatou nabídku masáží a kosmetických ošetření, exkluzivní gastronomii a malebné okolí.
  Rekreační středisko Urania, Makarská Riviéra, Baška Voda, Chorvatsko, Dovolená s CK Geovita
5 360 Kč
cena od:
Rekreační středisko Urania leží v krásném zalesněném parku v jižní části oblíbeného turistického letoviska Baška Voda. Nabízí ubytování v komfortních bungalovech, příjemné prostředí, možnost aktivního odpočinku a výhodnou polohu u moře a centra města.
  Remisens Hotel Marina, Mošćenička Draga, Opatija, Istrie, Chorvatsko, Dovolená s CK Geovita
4 170 Kč
cena od:
Remisens Hotel Marina je skvělým tipem pro rodiny s dětmi. Leží v malebném letovisku u nejkrásnějších pláži na Jadranu. Nabízí komfortní ubytování, elegantní wellness centrum s saunovým světem a nabídkou masáží, ohřívaný vnitřní bazén, venkovní bazén, dětský bazén, bohatý animační program pro děti i dospělé, dětské hřiště, osvětlené tenisové kurty, fitness centrum a nádherné prostředí u moře.
  Smart Selection Hotel Meditera, Mošćenička Draga, Istrie, Chorvatsko, Dovolená s CK Geovita
3 630 Kč
cena od:
Hotel Mediteran leží u překrásné oblázkové pláže v nadmořském letovisku Mošćenička Draga. Nabízí komfortní ubytování, uvolněnou atmosféru, možnost využívat animační programy, wellness centrum a vnitřní ohřívaný bazén v sousedním hotelu Marina a ideální polohu u moře.
  Brioni Sunny Camping, Pula Puntizela, Istrie, CHorvatsko, Dovolená s CK Geovita
632 Kč
cena od:
Brioni Sunny Camping leží v nejjižnější části Istrie poblíž města Pula a ostrovů Brijuni. Nabízí ubytování v komfortních domcích pro až 6 osob, pohodovou atmosféru u moře, vstup na oblázkovou pláž s barem, obchůdky, restaurace, pestrou nabídku sportovních aktivit, animační programy pro děti a dobré výchozí místo k podnikaní zajímavých výletů do okolí.
  Camping Village Indije, Banjole, Pula, Istrie, Chorvatsko, Dovolená s CK Geovita
838 Kč
cena od:
Camping Indije leží v klidné rybářské vesničce na Istrii poblíž historického města Pula. Nabízí komfortní ubytování v mobilních domcích s dřevěnou terasou, přímý vstup na oblázkovou pláž, klidné prostředí, dětské hřiště a mini klub a bohatý animační program v letních měsících.
  Remisens Hotel Admiral, Opatija, Istrie, Chorvatsko, Dovolená s CK Geovita
5 850 Kč
cena od:
Hotel Admiral leží u jachtařského přístavu v jednom z nejnavštěvovanějších a nejluxusnějších rezortů na Istrii. Je skvělým místem pro milovníky jachtingu, krásných pláží, bohatého společenského života a uvolněné středomořské atmosféry. Nabízí ubytování s výhledem na moře, wellness centrum se saunovým světem, fitness centrum, vnitřní bazén s vyhřívanou mořskou vodou, venkovní bazén se slunícími plochami a bohatý animační program.
  Remisens Hotel Kristal, Opatija, Chorvatsko, Dovolená s CK Geovita
4 600 Kč
cena od:
Hotel Kristal leží u moře, poblíž slavné přímořské promenády Lungomare v jednom z nejnavštěvovanějších letovisek na Istrii. Je ideální volbou pro milovníky krásných pláží, bohatého kulturního a společenského života a středomořské atmosféry. Nabízí wellness centrum, bazén s ohřívanou mořskou vodou, saunový svět, soukromou pláž a animační a sportovní programy včetně jógy nebo Pilates.
Facebook