Alp Hotel Milano

Alp Hotel Milano *** leží 200 metrů od centra městečka Andalo a 300 metrů od lyžařských sjezdovek Paganella. Nabízí elegantní ubytování v komfortních pokojích a apartmánech, restauraci, bar, wellness se saunou a vířivkou, dětský koutek, lyžárnu a nádherné výhledy na Dolomiti Brenta. 50 metrů od hotelu je zastávka bezplatného skibusu.

Itálie / Dolomiti Paganella / Andalo

Hotel Eden

Hotel Eden ***S je rodinný wellness hotel ležící 600 metrů od centra turistického městečka Andalo a 200 metrů o lyžařských sjezdovek Paganella. Nabízí elegantní ubytování, restauraci, bar, wellness a fitness centrum, dětský koutek s hlídáním, lyžárnu a WIFI.

Itálie / Dolomiti Paganella / Andalo

Residence Hotel Eden - apartmány

Residence Hotel Eden ***S je rezidenční komplex ležící 600 metrů od centra turistického městečka Andalo a 200 metrů od lyžařských sjezdovek Paganella. Nabízí elegantní ubytování v komfortních apartmánech, restauraci, bar, wellness a fitness centrum, dětský koutek s hlídáním, lyžárnu a WIFI. Poblíž hotelu je zastávka bezplatného skibusu.

Itálie / Dolomiti Paganella / Andalo


alpine-3400788_1920 xx

Lyžařské středisko Paganella patří mezi menší, ale za to velmi dynamicky se rozvíjející alpská střediska s moderní infrastrukturou. Leží v srdci Brentských Dolomit severně od Trenta. Středisko nabízí perfektně upravené převážně modré a červené sjezdovky s umělým zasněžováním, moderní lanovky, snowpark, možnost večerního lyžování, 4 zábavní parky pro děti a pestrou nabídku restaurací a apres ski barů. Z vrcholu hory Paganella (2 125 m. n.m) se naskýtá nádherný výhled na jezero Garda a horské masivy Brenta. Lyžaři mohou využít kombinovaného skipasu Dolomiti Superskirama a lyžovat na celkem 380 km sjezdovek v 8 různých střediscích.

O kvalitách tohoto střediska svědčí i fakt, že se stal evropskou tréninkovou základnou pro norský a americký lyžařský tým. Každoročně se zde pořádá Evropský pohár slalomu žen.

Mezi hlavní střediska patří Molveno, Fai della Paganella a Andalo. Střediska jsou vzájemně propojena.

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.