Možnost on-line platby
Hotel Villa Maria

Hotel Villa Maria

3,4,5,6,7 nocí

Od 6 102 Kč za osobu

sleva až 10%

Cena zahrnuje: snídaně, vstupy, parkování, sportoviště, aktivity, ...

Hotel Villa Maria **** leží v v jednom z nejlidnatějších a nejživějších měst na jižním pobřeží jezera Lago di Garda v letovisku  Desenzano del Garda. Skládá se z několika vil a budov, které jsou situovány v upraveném parku o rozloze 15 000 m2. Nabízí klidné prostředí 5 min pěšky od jezera, komfortní ubytování, restauraci, bar, tenisový kurt a venkovní bazén.

Itálie / Lago di Garda (Gardské jezero) / Desenzano del Garda

Možnost on-line platby
Residence Villa Maria

Residence Villa Maria

3,4,5,6,7 nocí

Od 16 839 Kč za pokoj

sleva až 10%

Cena zahrnuje: bez stravy, vstupy, parkování, sportoviště, aktivity, ...

Residence Villa Maria **** leží v oblíbeném letovisku Desenzano del Garda na jižním pobřeží jezera Lago di Garda. Nabízí klidné prostředí 5 min pěšky od jezera, ubytování v komfortně vybavených apartmánech s kuchyňkou, restauraci, bar, tenisový kurt, venkovní bazén a krásnou zahradu.

Itálie / Lago di Garda (Gardské jezero) / Desenzano del Garda

Možnost on-line platby
Resort del Lago

Cena zahrnuje: bez stravy, aktivity, parkování, sportoviště, vstupy ...

Resort del Lago *** leží 3 km od letoviska Desenzano del Garda, 10 min pěšky od pláže a 10 min pěšky od centra městečka Rivoltella del Garda. Nabízí ubytovaní v komfortně zařízených apartmánech, klidné prostředí, krásnou zahradu, soukromé vířivky, venkovní bazén a soukromé parkoviště.

Itálie / Lago di Garda (Gardské jezero) / Desenzano del Garda

Desenzano del Garda, Itálie, CK GEOVITA

Desenzano del Garda je velmi oblíbené letovisko na jižním břehu jezera Lago di Garda v regionu Lombardie. Svoji oblibu si získalo díky bohatému nočnímu životu, kulturními akcím, pestré nabídce dobrých restaurací a kaváren, krásnými širokými plážemi (Spiaggia Desanzanino, Spiaggia D’oro a Spiagia Porto Rivoltella) a úchvatnými výhledy na vrcholky Alp. V centru města se v létě na dvou hlavních náměstích scházejí zástupy mladých slavicích lidí. Za návštěvu určitě stojí pozůstatky římské vily, archeologické muzeum Rambotti nebo hrad Desenzano s nádherným výhledem na jezero.

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.