Vesnici Pozza di Fassa (1320 m), která je od roku 2018 součástí obce San Giovanni di Fassa, dominují vrcholy Cima Undici (2507 m), Cima Dodici (2446 m) a majestátní Torri del Vajolet (2812 m). 

Pozza je vyhlášeným místem pro wellness a relaxaci. Jedním z charakteristických prvků této vesnice je totiž přítomnost sirného pramene Aloch, který je v Trentinu jedinečný. Tato termální voda se používá k péči o pleť v mnoha místních wellness centrech. Využít ji můžete například v Terme Dolomia, QC Terme Dolomiti nebo v Aquaparku Vidor. Pokud jste milovníky Dolomit, Pozza di Fassa je pro vás jako stvořená. Nechte se ohromit krásou údolí Val San Nicolò, kraje pastvin, chat a stodol.

V zimě se v městečku nachází skiareál Buffaure, který se pyšní jednou z nejdelších sjezdovek v údolí. Její gondola navíc nabízí nezapomenutelný výhled na skupiny Catinaccio a Sassolungo.

Zvláštností obce je Ski Stadium Aloch, tréninkové centrum alpského lyžování, na jehož stejnojmenné sjezdovce se konají závody mezinárodní úrovně. Toto zařízení je jako jediné v Dolomitech vyhrazeno během dne pro trénink italských reprezentantů a mistrů světa; slouží také jako federální tréninkové centrum.
Pokud jste příznivci večerního lyžování, sjezdovka je dva večery v týdnu osvětlena. Můžete si tedy vyzkoušet jízdu na černé sjezdovce nebo na svazích s méně náročným sklonem.

Mapka lyžařského střediska Val di Fassa

Lyžařské informace

Středisko Belvedere/Col Rodella/Ciampac/Buffaure – Canazei/Campitello/Alba/Pozza di Fassa

Poloha: 1 320 - 2 485 m (převýšení 1 165 m)

Celková délka sjezdovek: 27,5 km (7,3 km modrých, 40,7 km červených, 7,2 km černých)

Celkový počet vleků: 36+3 koberce

Mapka lyžařského střediska Pozza di Fassa / San Giovanni di Fassa

7=6
GH Hotel Piaz

GH Hotel Piaz

7, 4, 6, 3, 5 nocí

Od 2 120 Kč za osobu


Cena zahrnuje: snídaně, aktivity, ...

GH Hotel Piaz  ** se skupiny Garibaldi Hotels leží v v alpské oblasti Pozza di Fassa (Val di Fassa), 400 metrů od vleků a sjezdovek skiareálu Catinaccio/Ciampedie a pár minut chůze od obchodů a restaurací v centru města. Nabízí komfortní ubytování, restauraci, bar, salonek s TV, vyhřívanou lyžárnu a parkoviště s omezeným počtem parkovacích stání.

Itálie / Val di Fassa / San Giovanni / Pozza di Fassa

7=6
GH Hotel Monzoni

GH Hotel Monzoni

7, 4, 6, 3, 5 nocí

Od 2 270 Kč za osobu

sleva až 14%

Cena zahrnuje: snídaně, vstupy, aktivity, ...

GH Hotel Monzoni  *** se skupiny Garibaldi Hotels  leží v centru vesnice Pozza di Fassa, asi 800 metrů od nejbližší lanovky. Nabízí strategickou polohu v centru a zároveň poblíž lyžařských vleků, komfortní ubytování, restauraci, bar, dětskou hernu, vyhřívanou úschovnu lyží a bot a internetové připojení WIFI ve společných prostorách. Hned u hotelu je zastávka veřejného skibusu, který je placený a dostupný ve stanovených časech

Itálie / Val di Fassa / San Giovanni / Pozza di Fassa

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.