Lyžařská oblast Latemar s nástupními místy v Pampeago, Predazzo a Obereggen leží v severoitalském regionu Trentino, v údolí Val di Fiemme.

Jedná se o  největší lyžařské středisko v oblasti Val di Fiemme. Nabízí celkem 48 km dokonale upravených a zaručeně zasněžených sjezdovek, 18 vysoce moderních vleků a lanovek, které zajišťují přepravu lyžařů z 1 550 metrů do 2 500 metrů nad mořem, bohatý výběr apre-ski barů a restaurací, vynikající kuchyni a nádherné výhledy.

Snowboardisty zde čeká vzrušení ve snowparku s třemi jump sjezdy, třemi rail a jedním halfpipe sjezdem dlouhým 80 metrů.
Dále je zde saňková dráha Alpine Coaster Gardoné: saně vlečené monorailem se dvěma kilometry skoků, tunelů, prudkých sjezdů a prudkých zatáček. Od roku 2011 je dráha v Obereggenu rozšířena, vylepšena a vybavena stezkou pro pěší.

V roce 2006 zde zahájil činnost první Nordic Walking park v Trentinu s 60 km označených tras. Tesero je také známo jako centrum tradiční řemeslné výroby. Každý rok se zde pořádá tradiční výstava jesliček.

Mapka lyžařského střediska Latemar

Lyžařské informace

Středisko Latemar ( Obereggen/​Pampeago/​Predazzo )

Poloha: 1540 - 2388 m (převýšení 848 m)

Celková délka sjezdovek: 49 km (9,3 km modrých, 32,8 km červených, 6,9 km černých)

Celkový počet vleků: 18 + 4 koberce

Celková délka běžeckých tratí 100 km.

 

Možnost on-line platby
Good Life Hotel Zirm

Od 15 990 Kč za osobu


Cena zahrnuje: polopenze, vstupy, parkování, animace, aktivity, ...

Good Life Hotel Zirm *** leží na úpatí hory Latemar, přímo u sjezdovek a lanovky, 400 metrů od lyžařského centra Obereggen. Nabízí strategickou polohu u lyžařského střediska, komfortní ubytování, prostorný bazénový komplex, dětskou hernu, wellness centrum se saunou a parní lázní, posilovnu, vyhřívanou lyžárnu a parkování zdarma. Pobyt si užijete i díky skvělé kuchyni.

Itálie / Val di Fiemme / Latemar

Možnost on-line platby
BR
Sport Hotel Pampeago

Cena zahrnuje: polopenze, vstupy, parkování, animace, aktivity, ...

Příjemný a oblíbený sport hotel leží uprostřed lyžařského střediska Ski Center Latemar jen 70 metrů od nástupní stanice lanovky. Fantastická poloha, skvělé podmínky pro zimní lyžařské pobyty i letní sporty, animační programy, wellness centrum s bazénem a velmi chutná kuchyně zaručí vydařenou dovolenou.

Itálie / Val di Fiemme / Latemar

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.