Možnost on-line platby
Blu Hotel Acquaseria

Blu Hotel Acquaseria

4,5,6,7 nocí

Od 6 880 Kč za osobu

sleva až 10%

Cena obsahuje: polopenze, vstupy, parkování, animace, aktivity, ...

Blu Hotel Acquaseria **** leží 500 metrů od centra městečka Ponte di Legno a 10 min pěšky od sjezdovek. Nabízí strategickou polohu, krásnou lokalitu, komfortní ubytování, wellness centrum s krytým bazénem, vířivkou a saunovým světem, restauraci, bar a animační programy v hlavní sezoně.

Itálie / Val di Sole Adamello Brenta / Tonale / Ponte di Legno

Možnost on-line platby
BR
Hotel Delle Alpi

Od 11 140 Kč za osobu


Cena obsahuje: polopenze, vstupy, parkování, aktivity, ...

Hotel Delle Alpi **** leží ve středisku Passo del Tonale 100 metrů od lyžařského vleku Valbiolo. Nabízí komfortní ubytování v pokojích a apartmánech, wellness centrum s vnitřním a venkovním bazénem, tradiční italskou gastronomii, vinárnu, dětskou hernu, sluneční terasu a nádherné výhledy na vrcholky hor.

Itálie / Val di Sole Adamello Brenta / Tonale / Ponte di Legno

Passo Tonalle, Ponte di Legno, Temu. Adamello Ski. Lyžování v Itálii.

V horském sedle ve výšce 1882 metrů leží turisty oblíbaná vesnice Passo Tonale, nad kterou se tyčí známý ledovec Presena. Sedačka je zde v provozu celoročně. Za sedlem nebo-li "passo" se krčí známá vesnička Ponte di Legno, a za ní městečko Temú. Adamello Brenta nabízí množství sportovních a relaxačních aktivit včetně lyžování na ledovci. Zima je zde úchvatná. Středisko nabízí více jak 100km sjezdovek všech obtížností. Oblast patří do známého lyžařského regionu Val di Sole. Zimní popis najdete také v katalogu lyžování.V létě jsou zde výborné podmínky pro horskou  cyklistiku a pěší turistiku. Nachází se zde Adamello Bike Arena, která zahrnuje přes 500 kilometrů cyklostezek ve výškách od 700 do 2600 metrů n.m. Horské silnice a cestičky, které za světové války, v letech 1915 až 1918, sloužily jako spojnice válečného zásobování, jsou uspořádány do 18 okruhů různé náročnosti. Nechybí zde ani trasy pro nordic walking a horolezecké trasy. Kouzelnou scenérii a překrásnou přírodu doplňuje přívětivost místních obyvatel, rozmanitá nabídka regionálních pokrmů, horské chaty a koliby. Ve vesničce Ponte di Legno najdete plnohodnotné 18 jamkové hřiště Golf Ponte di Legno. Rodiny s dětmi mohou navštívit  Passo Tonale s Mini Clubem pro nejmenší a vesničkou svištů Marmots Village. Miniklub i vesnice organizuje různé workshopy, hry, představení a soutěže pro děti. V létě doporučujeme slevovou kartu Adamello Card, díky které lze ušetřit za lanovky, vstupy i další atrakce vč. muzeí, památek a zábavních center.

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.