Pejo je nejstarším lyžařským rezortem ležícím ve Val di Sole (Slunečném Údolí) v Italských Dolomitech, kterého je součástí. Je ideální volbo pro ty, kteří nemají rádi davy lidi a zmatek. Se svými 17 kilometry upravených sjezdovek v nadmořské výšce 1400 – 3000 m n. m se řadí mezi spíše menší střediska, ale za to s moderním zázemím, úchvatnými výhledy a uvolněnou atmosferou. Lanovka PEJO 3000 se dvěma 100místnými vozidly vyveze cestující během několika minut z Tarlenty (2000 m n. m.) do 3000 m n. m. staré horské chaty "Mantova", přímo v srdci pohoří Ortles-Cevedale. Moderní a prostorný stroj, který stoupá do údolí Valle della Mite, vám umožní ponořit se do vzrušujícího a nádherného 8 km dlouhého sjezdu do Peio Fonti.

Lyžařský rezort Pejo své návštěvníky nadchne kromě upravených širokých sjezdovek také překrásnou přírodou Národního parku Stelvio, bohatou nabídkou letních i zimních sportů, lázeňským centrem a vysokým počtem slunečních dnů v roce. Val di Peio je součástí lyžařské oblasti Val di Sole Adamello Brenta, kde patří např. i Passo Tonale, Ponte di Legno, Madonna di Campiglio a další. 

Mapka lyžařského střediska Pejo 3000

Lyžařské informace

Středisko Pejo

Poloha: 1400 - 3000 m (převýšení 1600 m)

Celková délka sjezdovek: 5 km (25 km modrých, 12,8 km červených, 2,2 km černých)

Celkový počet vleků: 7+3 koberců a dětských sedaček

Hotel Vioz

Hotel Vioz

4 noci

Od 8 680 Kč za osobu a 4 noci


Cena zahrnuje: polopenze, vstupy, parkování, animace, aktivity, ...

Hotel Vioz *** leží v lyžařském středisku Pejo 3000, 350 m od Lanovky a 500 metrů od termálních lázní. Nabízí rodinnou atmosféru, útulné ubytování, výbornou italskou kuchyni a zázemí pro rodiny s dětmi. K výbavě patří restaurace, bar, wellness centrum, dětský klub, herna, čtecí koutek, grill, soukromý bike park a lyžárna.

Itálie / Val di Sole Adamello Brenta / Val di Peio (Pejo)

Cevedale Living Romance Hotel

Cevedale Living Romance Hotel **** leží poblíž lyžařského střediska Pejo 3000 v oblasti Val di Sole v italských Dolomitech. Nejbližší lanovka (Pejo Fonti – Tarlenta Gondola) se nachází 2,5 km od hotelu. Hotel nabízí elegantní interiéry, výbornou italskou kuchyni, wellness centrum s vnitřním bazénem a zázemí pro rodiny s dětmi.

Itálie / Val di Sole Adamello Brenta / Val di Peio (Pejo)

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.