Údolí Val Senales (Schnalstal) je jedním z nejkrásnějších údolí v Alpách. Mezi hlavní lákadlo patří lyžařská oblast Val Senales na ledovci.

Údolí Val Senales se rozprostírá v nadmořské výšce mezi 1245 a 2101 m n. m. Zahrnuje obce Monte Santa Caterina, Certosa, Madonna di Senales, Vernago al Lago, Maso Corto a idylické údolí Val di Fosse. Maso Corto, ležící ve výšce 2 000 m n. m., je pravděpodobně nejznámější lokalitou údolí, neboť se zde nachází ledovcová lyžařská oblast Arena Senales, která je v provozu od podzimu do května. Vernago al Lago se pyšní umělým jezerem. Je také výchozím bodem pro pěší túru k místu nálezu ledového muže Oetziho.

V Madonna di Senales můžete navštívit krásný poutní kostel a muzeum ArcheoParc věnované životu ledového muže Oetziho. V Certose se nachází starý kartuziánský klášter.

 

Možnost on-line platby
Blu Hotel Senales: Zirm - Cristal

Od 7 590 Kč za osobu

sleva až 10%

Cena zahrnuje: polopenze, vstupy, parkování, animace, aktivity, ...

Blu Hotel Senales: Zirm-Cristal  **** leží v malé vesničce Maso Corto přímo v centru lyžařského střediska Val Senales. Skládá se ze dvou budov Cristal a nově rekonstruované části Zirm. Nabízí stylovou futuristickou architekturu inspirovanou horskou přírodou, malebnou lokalitu, strategickou polohu u sjezdovky a turistických tras, krytý bazén, wellness centrum se saunovým světem, animační program pro děti, restauraci a bar.

Itálie / Val Senales / Maso Corto

Možnost on-line platby
Sporthotel Kurzras

Cena zahrnuje: polopenze, vstupy, parkování, animace, aktivity, ...

Sporthotel Kurzras *** leží v malé vesničce Maso Corto přímo u vleku v jihotyrolském lyžařském středisku Val Senales. Nabízí stylovou alpskou architekturu,  malebnou lokalitu, krytý bazén, saunu, lyžárnu, restauraci s panoramatickým výhledem a bar. Je dobrou volbou pro letní i zimní dovolenou.

Itálie / Val Senales / Maso Corto

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.