Možnost on-line platby
Linta Wellness Hotel & Spa

Linta Wellness Hotel & Spa

3,4,5,6,7 nocí

Od 4 960 Kč za osobu

sleva až 8%

Cena obsahuje: polopenze, snídaně, parkování, vstupy ...

Hotel Linta Wellness & Spa **** leží uprostřed malebné přírody na náhorní plošině Asiago. Nabízí panoramatické výhledy do okolí, moderní interiéry, venkovní bazén, prostorné wellness centrum s vnitřním bazénem a saunovým světem, fitness centrum, restauraci a bar.

Itálie / Veneto (Alpy) / Asiago

Možnost on-line platby
Grand Hotel Misurina

Grand Hotel Misurina

3,4,5,6,7 nocí

Od 5 820 Kč za osobu

sleva až 15%

Cena obsahuje: polopenze, aktivity, parkování, vstupy ...

Grand Hotel Misurina **** leží v nádherné scenérii Dolomit, u břehu jezera Misurina, v nadmořské výšce 1754 metrů. Nabízí elegantní interiéry, krásnou lokalitu, stylové ubytování, vnitřní bazén, wellness centrum, restauraci a bar.

Itálie / Veneto (Alpy) / Cortina d'Ampezzo

Možnost on-line platby
Hotel Boite

Hotel Boite

4,5,6,7 nocí

Od 9 090 Kč za osobu

sleva až 9%

Cena obsahuje: snídaně, parkování, aktivity, ...

Hotel Boite **** je součástí rezortu Corte delle Dolomiti. Leží uprostřed 120hektarového modřínového a borovicového lesa v nadmořské výšce 1000 metrů, 2,5 km od městečka Borca di Cadore a 16 km od Cortina d´Ampezzo. Nabízí historické elegantní interiéry, 84 stylově zařízených pokojů, restauraci, bar, zázemí pro aktivní dovolenou a zvýhodněný vstup do wellness centra s vnitřním bazénem a saunou (900 metrů od hotelu). 

Itálie / Veneto (Alpy) / Cortina d'Ampezzo

Možnost on-line platby
Residence Corte

Residence Corte

5,6,7 nocí

Od 13 660 Kč za pokoj


Cena obsahuje: bez stravy, parkování, aktivity, ...

Residence Corte *** je součástí rezortu Corte delle Dolomiti. Leží 600 metrů od hotelu Boite, uprostřed 120hektarového modřínového a borovicového lesa, 14 kilometrů od Cortina d’Ampezzo. Nabízí 45 jedno a dvoupokojových plně vybavených apartmánů, krásné prostředí, sportovní zázemí a možnost využívat služby hotelu Boite a 200 metrů vzdálené wellness centrum s vnitřním bazénem.

Itálie / Veneto (Alpy) / Cortina d'Ampezzo


Veneto, Itálie, CK GEOVITA

Benátsko (Veneto) je severovýchodní italský region rozkládající se od Dolomit až k Jaderskému moři. Benátky, hlavní město regionu, jsou proslulé svými kanály, gotickou architekturou a karnevalovými oslavami. Benátsko bylo více než 1000 let, od 7. do 18. století, součástí mocné Benátské republiky.

Benátsko lze velmi zhruba rozdělit na tři hlavní lyžařské oblasti. V podstatě oblast severně od Belluna s oblíbeným střediskem Cortina d Ampezzo, oblast kolem Asiaga a nakonec hory severně od Verony táhnoucí se až ke břehům jezera Lago di Garda.

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.