Možnost on-line platby
Hotel Aquarion

Hotel Aquarion

3,4,5,6,7 nocí

Od 3 880 Kč za osobu


Cena obsahuje: snídaně, vstupy,

Hotel Aquarion**** se nachází v polském městě Zakopane. Jeho propojení se sousedícím aquaparkem tvoří ideální místo pro strávení dovolené nejen pro rodiny s dětmi v Tatrách. V zimě lyžování, v létě turistika.

Polsko / Tatry / Zakopane

Možnost on-line platby
Nosalowy Dwor Resort & SPA

Od 7 590 Kč za osobu


Cena obsahuje: snídaně, vstupy,

Resort se skládá ze 4 objektů: Hotel Nosalowy Dwór ***, Grand Nosalowy Dwór ****, Rezydencja Nosalowy Dwór **** , Rezydencja II Nosalowy Dwór ****. Každý z nich má svou jedinečnou podobu, ale všechny spojuje achitektonicky sty Każdy z nich charakteryzuje się unikalnym wystrojem ale łączy je architektoniczny styl inspirowany wzorcami najlepszych alpejskich kurortów.

Polsko / Tatry / Zakopane


mountains-2535842_1920

Tatry jsou ideální pro turistiku. Zdejší trasy měří kolem 250 km, žádná jiná část Polska není tak hustě protkána turistickými trasami. Nejpopulárnější je Tatranský národní park. Západní a východní část je rozdílná; západ je mírnější a nižší, pro východní Vysoké Tatry jsou typické žulové vrcholy a horská jezera. Mezi nejkrásnější a nejnavštěvovanější patří Morskie oko a Czarny staw. Velmi populární je výstup na Giewont a na Rysy.

V severním podhůří leží kraj Podhale, který se táhne od Zakopaného po Novy Targ. Podhale s malými vesničkami, v nichž žijí górale, je jedním z mála polských krajů, kde můžete staré lidové tradice pozorovat i ve všedním životě.

Přihlaste se k odběru novinek