Lyžařské a horské středisko Kreischberg Murau vzniklo pojením stejnojmenných středisek. Areál se nachází ve výšce od 868 m n.m. po 2120 m n.m. Areál nabízí 14 přepravních zařízení a 46 km sjezdovek. Sjezdovky jsou vhodné i pro rodiny s dětmi, nachází se zde i  vyhledávané FIS černé sjezdovky, dětský zimní park, tubing arenu a lyžařské úseky s měřením rychlosti. Areál nabízí mnoho atrakcí a díky perfektně zvládnutému zasněžování a dostatečné nadmořské výšce patří k tomu lepšímu co Rakousko nabízí. Areál není mezi českými turistky tolik známý, což jej dělá o to více lákavým. 

Relax Resort

Zrenovovaný hotel přímo u kabiny a sedačkové lanovky ve středisku Kreischberg - Murau. Středisko má 46 km sjezdovek a řadu turistických tras. Hotel nabízí pobyty s polopenzí, animačním program. Nechybí bazén s výhledem na resort, saunový svět, dětský koutek, herna, bar a příjemná restaurace. Prosincové a jarní pobyty včetně skipasu. Doporučujeme rodinám s dětmi.

Rakousko / Štýrsko / Kreischberg Murau

Možnost on-line platby
Alpenblick

Cena zahrnuje: polopenze, ...

Horský hotel leží v centru malebné vesnice 500m od nástupní stanice do střediska Kreischberg. Hotel je stylově zařízený, příjemnou atmosféru dokresluje alpský charakter interiérů. Nechybí saunový svět, venkovní bazén, relaxační zóna. Parkování přímo u hotelu zdarma.

Rakousko / Štýrsko / Kreischberg Murau

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.