Vyberte si destinaci

Snad žádná část Slovenska se nemůže pochlubit takovou pestrou paletou přírodních scenérií jako východ Slovenska – od rozsáhlé Východoslovenské nížiny s Košickou kotlinou přes oblasti se zvlněnými pahorkatinami až po monumentální Vysoké Tatry. Je to také kraj tří národních parků Tatranského, Pieninského a NP Slovenský raj se stovkami turistických tras a naučných chodníků. Další jeho krásy jsou ukryty v podzemí v krápníkových jeskyních, z nichž nejznámější je Domica, Belianska, Gombasecká a Jasovská jaskyňa, dále Dobšinská ľadová a Ochtinská aragonitová jeskyně. Milovníci koupání a vodních sportů dobře znají zase vodní nádrže Zemplínska Šírava, Domaša, Ružín, Bukovec, Palmacká Maša a další, při nichž vznikla i známá turistická centra. Pro lyžaře a běžkaře je tady řada tatranských středisek, jako např. Štrbské Pleso, Tatranská Lomnica nebo Starý Smokovec a pro „kulturní výletníky“ zase osm míst vyhlášených za městské památkové rezervace, památky spišské gotiky, východoslovenské renesance, soubory dřevěných kostelíků, hrady a zámky.

Východní Slovensko, pro každého něco.

Grand Hotel Strand

Zrekonstruovaný 4hvězdičkový Grand Hotel Strand tvoří vstupní bránu zdejších lázní u podhůří Vysokých Tater. Na návštěvníky zde čeká krásné prostředí, zeleň přilehlého lesa, ticho a klid.

Slovensko / Východní Slovensko / Spišská Magura - Vyšné Ružbachy

Švajčiarske domčeky

Stylové dřevěné domečky připomínající alpskou srubovou architekturu nabízí ubytování pro rodinu nebo partnerské dvojice. Leží v centru lázní Vyšné Ružbachy a nabízí klid, nádherné prostředí a pestrou nabídku lázeňských a wellness služeb.

Slovensko / Východní Slovensko / Spišská Magura - Vyšné Ružbachy

Travertín

Léčebný dům Travertín leží v centru klimatických a minerálních lázní Vyšné Ružbachy na úpatí Vysokých Tater. V okolí hotelu se nachází nádherný lázeňský park a mnoho zajímavostí. Je ideálním výchozím místem pro pěší turistiku i cyklo výlety.

Slovensko / Východní Slovensko / Spišská Magura - Vyšné Ružbachy

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.