Vyberte si destinaci

Městečko Banovci se nachází v severovýchodní části Slovinska (od Prahy asi 530 km) v srdci krásné přírody. Kolem se rozkládají zlaté lány obilí a vinice.

Termální lázně Banovci se rozkládají na téměř 2000 m2 vodní plochy. Místní termální pramen je bohatý na fluoridy a dosahuje teplot 60 - 68 °C. Má blahodárný účinek hlavně na pohybový aparát a s ním spojené pooperační stavy. Hostům jsou k dispozici 3 venkovní bazény s termální vodou (34° - 38 °C), plavecký bazén s "netermální vodou" (25 °C - 27 °C), bazén se skluzavkou a dětský bazén.

K dispozici jsou různé druhy saun a pokud si budete chtít odpočinout od bazénu, je zde i příjemné wellness centrum, které nabízí různé druhy masáží a koupelí. V areálu si můžete zahrát tenis, stolní tenis, volejbal či si půjčit kolo a vyrazit na příjemnou projížďku. Tato oblast je často přirovnávána k moravské krajině, takže budete projíždět krásnou přírodou posázenou vinicemi. Na své si přijdou i vodáci a rybáři.

Lázně Banovci jsou kouzelné... doporučujeme je zejména rodinám s dětmi a to zejména díky přátelské atmosfěře, zázemí pro děti a skvělým animačním programům.

Možnost on-line platby
Eco Terme Snovik

Eco Terme Snovik

7, 2, 4, 6, 3, 5 nocí

Od 7 010 Kč za pokoj

sleva až 10%

Cena zahrnuje: bez stravy, polopenze, aktivity, parkování, vstupy ...

Eco Terme Snovik **** jsou nejvýše položené lázně ve Slovinsku. Nacházejí se v srdci Tuhinjského údolí, necelou hodinu jízdy od Lublaně. Nabízejí krásnou lokalitu uprostřed malebné alpské přírody, komfortní ubytování, vnitřní bazénový komplex, venkovní bazén se toboganem, saunový svět, venkovní rekreační plochy a pestrou nabídku možnosti aktivního trávení volného času v každém ročním období.

Slovinsko / Střední Slovinsko / Terme Snovik

Možnost on-line platby
Hotel Thermana Park Laško

Od 11 358 Kč za osobu

sleva až 20%

Cena zahrnuje: polopenze, vstupy, parkování, animace, aktivity, ...

Hotel Thermana Park Laško **** je moderní hotel s lázněmi. Lázně, skvělá gastronomie, termální bazény a saunový svět, venkovní vodní rodinný areál s tobogány, ajurvedské lázně, masáže, procedury, fitness centrum, restaurace, kavárny, kongresové centrum, animační programy a ideální výchozí místo pro objevování okolní přírody.

Slovinsko / Střední Slovinsko / Terme Laško

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.