Vážení zákazníci, zájemci, sledovatelé našich stránek,

v případě, že se chcete na nás obrátit ohledně vaší dovolené, prosím, upřednostňujte e-mailovou komunikaci. Obracejte se přímo na operátora, který s vámi pobyt řešil. Budeme se vašemu e-mailu věnovat bez zbytečné prodlevy, což ale i tak může zabrat 2-3 dny. Dotazů je vskutku dost. Každopádně se Vám ozveme zpět.

Našim cílem je poskytovat vám všem kvalitní servis, zajistit každému co žádá - příjemnou dovolenou nebo jen prodloužený víkend. Zodpovědně řešíme každou rezervaci. Aktuální situace způsobená koronavirem je bezprecedentní, je nová pro každého z nás. Nečekali jsme, že vývoj nabere takové obrátky a rozsah. Přes tyto všechny nepříjemnosti Vás chceme ujistit, že zakoupenou i objednanou dovolenou vám připravíme, zajistíme... budeme ale muset v řadě případů zájezd posouvat, pobyt však zrealizujeme - je to o dohodě. My jsme připraveni vašim požadavkům vyhovět. Operátoři Vám jsou k dispozici.

Zájezdy, které máte na červenec a později, doporučujeme ponechat, nerušit je. Pokud se vám nebude změna termínu nebo posečkání zamlouvat, převedeme uhrazené zálohy na peněžní poukáz a prostředky ihned po pominutí nepříznivých podmínek jsme připraveni napárovat na aktualizovaný pobyt. Peněžní prostředky vracíme ve formě peněžního poukazu, jehož platnost je do 31.8.2021.  Oprávněnost převodu na peněnžní poukazy je na základě z.č.185/2020 Sb. (více k oprávněnosti postupu si můžete přečist na stránkách Ministerstva pro místní rozvoj, pokd který cestovní ruch spadá.). Tímto písemně sdělujeme, že využíváme Ochranné lhůty dle §4 uvedeného zákona. Více na www.geovita.cz/penezni-poukazy.

Koronavir je virové onemocnění a je známo, že odezní. Nemá smysl zájezdy/ rezervace nyní rušit, nechte si dovolenou jako motivaci a cíl pro období po této epidemii. Všichni si budeme potřebovat oddechnout a dopřát si regeneraci těla i ducha. 

V případě, že jediným možným řešením bude pro Vás zrušení zájezdu, prosíme, využijte e-mailovou formu (e-mailové adresy, které máte uvedené ve smlouvě nebo dosavadní komunikaci), my vám zašleme poukázku odpovídající uhrazené částce. O prostředky na dovolenou nepřijdete.

DĚKUJEME VÁM ZA DŮVĚRU a přejeme Vám pevné zdraví a sílu ducha.

za celý tým CK Geovita

Michal Utíkal

ředitel

Přihlaste se k odběru novinek