Vážení zákazníci, zájemci, sledovatelé našich stránek,

AKTUALITY:

 • Vážení klienti, připravili jsme pro Vás nabídku kde si pobyty můžete objednat se zálohou ve výši pouhých 10%. Akce platí do 31.1.2021

 • Vážení klienti, všechny pobočky cestovní kanceláře Geovita s.r.o. budou z nařízení vlády od 22.10. do 20.11.2020 zavřeny, pokud Vláda neprovede další změny.

 • Maďarsko - S účinosti od 1.10.2020 naše CK zavádí tuto nabídku. Jelikož je vycestování do Maďarska možné pouze s negativním testem na koronavirus, rozhodli jsme se tento test dotovat částkou 1000 Kč na osobu při pobytech na 4 a více nocí. Výsledek testu je třeba mít v anglickém nebo maďarském jazyce a nesmí být starší než 5 dnů.

Dovolenou si chce každý užít v maximální míře. Dovolená v roce 2020, se domníváme, nebude niktekat významně jiná. Možná často i zajímavější a lepší, protože počty turistů nebudou tak velké. Aby se dovolená vydařila a užili jste si ji Vy, další členové rodiny nebo přátelé a jiní, se kterými se v době dovolené setkáte v hotelu, resortu, akvaparku nebo na túře či vyjížďce, uvádíme pravidla, která jsou obecně přijata za opodstatněná a chrání Vás i vaše blízké.  Co a jak bude řešeno na místě vaší dovolené pak najdete v informacích u konkrétního zájezdu nebo v pokynech na cestu. Pochopitelně i přímo v místě budete informováni. Vše za účelem zajištění maximálního pohodlí a hygienické bezpečnosti.


Obecná pravidla ochrany zdraví před koronavirem pro klienty CK Geovita:

 • Prosíme, dbejte na své zdraví i zdraví ostatních. Vezměte si na dovolenou několi roušek pro každého spolucestujícího ač zpravidla jsou ke koupi i v místě
 • Dodržujte povinné rozestupy min. 1,5 metru (s výjimkou společné skupiny hostů a rodin)
 • Při vstupu do hotelu, restaurace a na společných toaletách jsou k dispozici dezinfekce rukou s dúrazem na používání
 • Check in omezte na nezbytně nutnou dobu, doplňkovou útratu preferujte zapisovat na hotelový účat a uhradit na konci pobytu
 • Nošení roušek je doporučené, v místech, kde je to povinné, jsou vyvěšené informace
 • Veškeré jídlo z bufetové nabídky včetně nápojů je doporučeno nabírat v rukavicích, které jsou k dispozici. Řada hotelu bufetový servis adekvátně upraví na bufet s obsluhou nebo na servírované jídlo
 • Obsluhující personál má právo regulovat rozestupy a případně upozornit hosty, pokud nerespektují pravidla ochrany zdraví
 • Dodržujte časté mytí rukou vodou a mýdlem, používejte dezinfekci
 • Všechny přesné informace platné pro dané zařízení jsou k dispozici v recepci, nebo též na hotelovém kanálu

V případě, že se chcete na nás obrátit ohledně vaší dovolené, prosím, upřednostňujte e-mailovou komunikaci. Obracejte se přímo na operátora, který s vámi pobyt řešil. Budeme se vašemu e-mailu věnovat bez zbytečné prodlevy, což ale i tak může zabrat 2-3 dny. Dotazů je vskutku dost. Každopádně se Vám ozveme zpět.

Našim cílem je poskytovat vám všem kvalitní servis, zajistit každému co žádá - příjemnou dovolenou nebo jen prodloužený víkend. Zodpovědně řešíme každou rezervaci. Aktuální situace způsobená koronavirem je bezprecedentní, je nová pro každého z nás. Nečekali jsme, že vývoj nabere takové obrátky a rozsah. Přes tyto všechny nepříjemnosti Vás chceme ujistit, že zakoupenou i objednanou dovolenou vám připravíme, zajistíme... budeme ale muset v řadě případů zájezd posouvat, pobyt však zrealizujeme - je to o dohodě. My jsme připraveni vašim požadavkům vyhovět. Operátoři Vám jsou k dispozici.

Zájezdy, které máte již zakoupené doporučujeme ponechat, nerušit je. Pokud se vám nebude změna termínu nebo posečkání zamlouvat, převedeme s vašim souhlasem uhrazené zálohy na peněžní poukáz a prostředky ihned po pominutí nepříznivých podmínek jsme připraveni napárovat na aktualizovaný pobyt. 

Koronavir je virové onemocnění a je známo, že odezní. Nemá smysl zájezdy/ rezervace nyní rušit, nechte si dovolenou jako motivaci. Všichni si budeme potřebovat oddechnout a dopřát si regeneraci těla i ducha. 

V případě, že jediným možným řešením bude pro Vás zrušení zájezdu, prosíme, využijte e-mailovou formu (e-mailové adresy, které máte uvedené ve smlouvě nebo dosavadní komunikaci), my vám zašleme poukázku odpovídající uhrazené částce. O prostředky na dovolenou nepřijdete.

Děkujeme Vám za důvěru

za celý tým CK Geovita

Michal Utíkal, ředitel

Přihlaste se k odběru novinek