Vážení zákazníci, zájemci, sledovatelé našich stránek,

AKTUALITY:

 • Vážení klienti, připravili jsme pro Vás nabídku kde si pobyty můžete objednat se zálohou ve výši pouhých 10%. Akce platí do 30.4.2021

 • Od 5.2.2021 vláda ČR upravuje cestovatelský semafor. Níže Vám uvádíme přehled kde a za jakých podmínek lze vycestovat na dobu delší než 12 hodin:

Itálie 

Nutný negativní test při vstupu do země i návratu do ČR.

Kypr 

Cestování z ČR na Kypr není za účelem turistiky možné. Od března by ale země měla umožnit vstup očkovaným proti COVID-19.

Maďarsko

Maďarsko zakázalo až na výjimky vstup cizincům kvůli rostoucímu počtu případů nákazy koronavirem. Výjimku mají například i osoby, které prokáží, že v posledních šesti měsících překonaly nákazu. Při návratu do ČR je povinný test, nebo karanténa.

Slovensko 

Cestovat do země lze s negativním antigenním testem, po návratu povinné testování.

Slovinsko

Po vstupu do země je pro Čechy až na výjimky povinná dvoutýdenní karanténa. Po návratu do ČR nutný test, nebo karanténa.

Rakousko

Po vstupu do země je nutné nastoupit do karantény, po návratu do ČR podstoupit test. Povinná je před cestou do Rakouska i on-line registrace.

Polsko

Po vstupu do země nutná karanténa, při návratu do ČR test.

Chorvatsko

Vstup do země není omezen. Po návratu je nutné vyplnit příjezdový formulář a podstoupit test na COVID-19.

 


Dovolenou si chce každý užít v maximální míře. Dovolená v roce 2021, se domníváme, nebude niktekat významně jiná. Možná často i zajímavější a lepší, protože počty turistů nebudou tak velké. Aby se dovolená vydařila a užili jste si ji Vy, další členové rodiny nebo přátelé a jiní, se kterými se v době dovolené setkáte v hotelu, resortu, akvaparku nebo na túře či vyjížďce, uvádíme pravidla, která jsou obecně přijata za opodstatněná a chrání Vás i vaše blízké.  Co a jak bude řešeno na místě vaší dovolené pak najdete v informacích u konkrétního zájezdu nebo v pokynech na cestu. Pochopitelně i přímo v místě budete informováni. Vše za účelem zajištění maximálního pohodlí a hygienické bezpečnosti.


Obecná pravidla ochrany zdraví před koronavirem pro klienty CK Geovita:

 • Prosíme, dbejte na své zdraví i zdraví ostatních. Vezměte si na dovolenou několi roušek pro každého spolucestujícího ač zpravidla jsou ke koupi i v místě
 • Dodržujte povinné rozestupy min. 1,5 metru (s výjimkou společné skupiny hostů a rodin)
 • Při vstupu do hotelu, restaurace a na společných toaletách jsou k dispozici dezinfekce rukou s dúrazem na používání
 • Check in omezte na nezbytně nutnou dobu, doplňkovou útratu preferujte zapisovat na hotelový účat a uhradit na konci pobytu
 • Nošení roušek je doporučené, v místech, kde je to povinné, jsou vyvěšené informace
 • Veškeré jídlo z bufetové nabídky včetně nápojů je doporučeno nabírat v rukavicích, které jsou k dispozici. Řada hotelu bufetový servis adekvátně upraví na bufet s obsluhou nebo na servírované jídlo
 • Obsluhující personál má právo regulovat rozestupy a případně upozornit hosty, pokud nerespektují pravidla ochrany zdraví
 • Dodržujte časté mytí rukou vodou a mýdlem, používejte dezinfekci
 • Všechny přesné informace platné pro dané zařízení jsou k dispozici v recepci, nebo též na hotelovém kanálu

V případě, že se chcete na nás obrátit ohledně vaší dovolené, prosím, upřednostňujte e-mailovou komunikaci. Obracejte se přímo na operátora, který s vámi pobyt řešil. Budeme se vašemu e-mailu věnovat bez zbytečné prodlevy, což ale i tak může zabrat 2-3 dny. Dotazů je vskutku dost. Každopádně se Vám ozveme zpět.

Našim cílem je poskytovat vám všem kvalitní servis, zajistit každému co žádá - příjemnou dovolenou nebo jen prodloužený víkend. Zodpovědně řešíme každou rezervaci. Aktuální situace způsobená koronavirem je bezprecedentní, je nová pro každého z nás. Nečekali jsme, že vývoj nabere takové obrátky a rozsah. Přes tyto všechny nepříjemnosti Vás chceme ujistit, že zakoupenou i objednanou dovolenou vám připravíme, zajistíme... budeme ale muset v řadě případů zájezd posouvat, pobyt však zrealizujeme - je to o dohodě. My jsme připraveni vašim požadavkům vyhovět. Operátoři Vám jsou k dispozici.

Zájezdy, které máte již zakoupené doporučujeme ponechat, nerušit je. Pokud se vám nebude změna termínu nebo posečkání zamlouvat, převedeme s vašim souhlasem uhrazené zálohy na peněžní poukáz a prostředky ihned po pominutí nepříznivých podmínek jsme připraveni napárovat na aktualizovaný pobyt. 

Koronavir je virové onemocnění a je známo, že odezní. Nemá smysl zájezdy/ rezervace nyní rušit, nechte si dovolenou jako motivaci. Všichni si budeme potřebovat oddechnout a dopřát si regeneraci těla i ducha. 

V případě, že jediným možným řešením bude pro Vás zrušení zájezdu, prosíme, využijte e-mailovou formu (e-mailové adresy, které máte uvedené ve smlouvě nebo dosavadní komunikaci), my vám zašleme poukázku odpovídající uhrazené částce. O prostředky na dovolenou nepřijdete.

Děkujeme Vám za důvěru

za celý tým CK Geovita

Michal Utíkal, ředitel

Přihlaste se k odběru novinek