Vážení zákazníci, zájemci, sledovatelé našich stránek,

AKTUALITY:


Dovolenou si chce každý užít v maximální míře. Dovolená v roce 2020, se domníváme, nebude niktekat významně jiná. Možná často i zajímavější a lepší, protože počty turistů nebudou tak velké. Aby se dovolená vydařila a užili jste si ji Vy, další členové rodiny nebo přátelé a jiní, se kterými se v době dovolené setkáte v hotelu, resortu, akvaparku nebo na túře či vyjížďce, uvádíme pravidla, která jsou obecně přijata za opodstatněná a chrání Vás i vaše blízké.  Co a jak bude řešeno na místě vaší dovolené pak najdete v informacích u konkrétního zájezdu nebo v pokynech na cestu. Pochopitelně i přímo v místě budete informováni. Vše za účelem zajištění maximálního pohodlí a hygienické bezpečnosti.


Obecná pravidla ochrany zdraví před koronavirem pro klienty CK Geovita:

  • Prosíme, dbejte na své zdraví i zdraví ostatních. Vezměte si na dovolenou několi roušek pro každého spolucestujícího ač zpravidla jsou ke koupi i v místě
  • Dodržujte povinné rozestupy min. 1,5 metru (s výjimkou společné skupiny hostů a rodin)
  • Při vstupu do hotelu, restaurace a na společných toaletách jsou k dispozici dezinfekce rukou s dúrazem na používání
  • Check in omezte na nezbytně nutnou dobu, doplňkovou útratu preferujte zapisovat na hotelový účat a uhradit na konci pobytu
  • Nošení roušek je doporučené, v místech, kde je to povinné, jsou vyvěšené informace
  • Veškeré jídlo z bufetové nabídky včetně nápojů je doporučeno nabírat v rukavicích, které jsou k dispozici. Řada hotelu bufetový servis adekvátně upraví na bufet s obsluhou nebo na servírované jídlo
  • Obsluhující personál má právo regulovat rozestupy a případně upozornit hosty, pokud nerespektují pravidla ochrany zdraví
  • Dodržujte časté mytí rukou vodou a mýdlem, používejte dezinfekci
  • Všechny přesné informace platné pro dané zařízení jsou k dispozici v recepci, nebo též na hotelovém kanálu

V případě, že se chcete na nás obrátit ohledně vaší dovolené, prosím, upřednostňujte e-mailovou komunikaci. Obracejte se přímo na operátora, který s vámi pobyt řešil. Budeme se vašemu e-mailu věnovat bez zbytečné prodlevy, což ale i tak může zabrat 2-3 dny. Dotazů je vskutku dost. Každopádně se Vám ozveme zpět.

Našim cílem je poskytovat vám všem kvalitní servis, zajistit každému co žádá - příjemnou dovolenou nebo jen prodloužený víkend. Zodpovědně řešíme každou rezervaci. Aktuální situace způsobená koronavirem je bezprecedentní, je nová pro každého z nás. Nečekali jsme, že vývoj nabere takové obrátky a rozsah. Přes tyto všechny nepříjemnosti Vás chceme ujistit, že zakoupenou i objednanou dovolenou vám připravíme, zajistíme... budeme ale muset v řadě případů zájezd posouvat, pobyt však zrealizujeme - je to o dohodě. My jsme připraveni vašim požadavkům vyhovět. Operátoři Vám jsou k dispozici.

Zájezdy, které máte již zakoupené doporučujeme ponechat, nerušit je. Pokud se vám nebude změna termínu nebo posečkání zamlouvat, převedeme uhrazené zálohy na peněžní poukáz a prostředky ihned po pominutí nepříznivých podmínek jsme připraveni napárovat na aktualizovaný pobyt. Peněžní prostředky vracíme ve formě peněžního poukazu, jehož platnost je do 31.8.2021.  Oprávněnost převodu na peněnžní poukazy je na základě z.č.185/2020 Sb. (více k oprávněnosti postupu si můžete přečist na stránkách Ministerstva pro místní rozvoj, pokd který cestovní ruch spadá.). Tímto písemně sdělujeme, že využíváme Ochranné lhůty dle §4 uvedeného zákona. Více na www.geovita.cz/penezni-poukazy.

Koronavir je virové onemocnění a je známo, že odezní. Nemá smysl zájezdy/ rezervace nyní rušit, nechte si dovolenou jako motivaci. Všichni si budeme potřebovat oddechnout a dopřát si regeneraci těla i ducha. 

V případě, že jediným možným řešením bude pro Vás zrušení zájezdu, prosíme, využijte e-mailovou formu (e-mailové adresy, které máte uvedené ve smlouvě nebo dosavadní komunikaci), my vám zašleme poukázku odpovídající uhrazené částce. O prostředky na dovolenou nepřijdete.

Děkujeme Vám za důvěru

za celý tým CK Geovita

Michal Utíkal, ředitel

Přihlaste se k odběru novinek