Bormio leží na severovýchodě regionu Lombardie v horní části Valtelliny, širokého ledovcového údolí tvořeného řekou Adda, která se vlévá do jezera Como. Patří mezi nejlepší italská lyžařská střediska, známé především hostováním závodů světového poháru v alpském lyžování. 20 km od Bormio se nachází letní ledovcový areál Passo Stelvio. Díky termálním lázním Bagni Vecchi, Bagni Nuovi a Terme di Bormio je Bormio je Bormio také vyhlášenou lázeňskou destinací. Již příslušníci římské aristokracie zde přijížděli, aby si užili teplé koupele v horské krajině.

Centrem města tvoří historické náměstí Piazza Cavour, okolní úzké dlážděné uličky lemované starobylými budovami a kavárničkami a Via Roma, historický hlavní obchodní bod na trase z Benátek do Švýcarska.

Lyžařské středisko Bormio – Cima Bianca je nejvyšším lyžařským střediskem v Alta Valtellina. Leží v nadmořské výšce 1,225 až 3,012 metrů. Milovníci zimních sportů si zde mohou užívat 50 km sjezdovek s 15 vleky a lanovkami, snowpark, sjezdovky na free ride,  několik zón s pomalejšími vleky a dopravními pasy pro děti  a sjezdovky s večerním osvětlením. Nechybí ani udržované běžecké tratě.

Možnost on-line platby
Hotel Rezia

Hotel Rezia

7, 4, 6, 3, 5 nocí

Od za pokoj

sleva až 15%

Cena zahrnuje: polopenze, snídaně, parkování ...

Hotel Rezia **** je historická budova ležící v srdci lyžařského centra Bormio, 800 m od lanovky. Je ideálním místem pro letní i zimní dovolenou. Nabízí elegantní interiéry, strategickou polohu v centru, stylové ubytování, malé wellness centrum, tělocvičnu, restauraci a bar.

Itálie / Alta Valtellina / Bormio

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.