San Felice del Benaco (v místním dialektu San Filis) leží na západním břehu Gardského jezera. Skládá se ze tří částí – San Felice, Portese a Cisano. Město se může pochlubit krásným historickým jádrem, romantickými úzkými uličkami a typickými kamennými domky. Kolorit města dotváří místní kavárničky, restaurace a obchůdky. Z města se naskýtá překrásný výhled na záliv Salo a horu Monte Baldo.

Možnost on-line platby
Park Hotel Casimiro

Park Hotel Casimiro

3, 4, 5, 6, 7 nocí

Od 8 400 Kč za osobu


Cena zahrnuje: polopenze, vstupy, parkování, animace, aktivity, ...

Park Hotel Casimiro **** leží v historickém městečku San Felice del Bonaco přímo u břehu jezera Lago di Garda. Svým hostům nabízí krásnou lokalitu s výhledem na jezero, dva venkovní bazény, vnitřní bazén, venkovní solárium Skyview, wellness centrum, fitness centrum, restauraci, bar a zázemí pro rodiny s dětmi.

Itálie / Lago di Garda (Gardské jezero) / San Felice del Bonaco

Možnost on-line platby
7=6
Villagio Turistico Internazionale Eden

Od 8 900 Kč za pokoj

sleva až 38%

Cena zahrnuje: bez stravy, vstupy, parkování, sportoviště, aktivity, ...

Villaggio Turistico Internazionale Eden **** leží 2 km od historického města San Felice del Benaco a 3 km od  letoviska Salo. Nabízí nádherné výhledy na horu Monte Baldo a zátoku Salo, akvapark s bazény a  vodními atrakcemi, sportoviště, supermarket, restauraci, bar, animační programy a půjčovnu kol.

Itálie / Lago di Garda (Gardské jezero) / San Felice del Bonaco

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.