icoKal
icoKal

Ubytování a zájezdy Střední Itálie

Pobytová místa Střední Itálie - Itálie

Zobrazit mapu
  Hotel Blurelda, Silvi Marina, Itálie, Dovolená s CK Geovita
 
od
Hotel Blurelda *** leží v přímořském letovisku Silvi Marina na pobřeží Jaderského moře. Nabízí ubytování u moře poblíž centra a menšího lunaparku, vlastní pláž, půjčovnu kol a možnost fakultativních výletů.
  Rezidence Azzurra, Silvi Marina, Itálie, Dovolená s CK Geovita
 
od
Apartmány Azzurra leží na hlavní promenádě 50 metrů od moře v  přímořském letoviska Silvi Marina na pobřeží Jaderského moře. Apartmány jsou vhodné pro rodiny s dětmi a skupinky přátel. Naproti rezidence je dětské hřiště. Poblíž komplexu se nachází vlakové nádraží a tenisové kurty
  Rezidence Elena Club Rezort, Silvi Marina, Itálie, Dovolená s CK Geovita
 
od
Moderní residence Elena Club Resort leží v klidnější části přímořského letoviska Silvi Marina na pobřeží Jaderského moře. Apartmány jsou vhodné páry i sportovní skupiny. Hotel nabízí restauraci, bazén, posilovnu a vlastní recepci. Poblíž komplexu je menší lunapark a každou nedělí se zde konají menší trhy. 600 metrů od residence je velký supermarket.
  Rezidence Green Marine, Silvi Marina, Itálie, Dovolená s CK Geovita
 
od
Apartmány Green Marine leží v klidnější části přímořského letoviska Silvi Marina na pobřeží Jaderského moře 20 až 100 metrů od pláže. Apartmány jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Celý areál je oplocen. Poblíž komplexu se každou neděli konají menší trhy. Cca 700 metrů od apartmánů je velký supermarket.
  Rezidence Gugu, Silvi Marina, Itálie, Dovolená s CK Geovita
 
od
Apartmány Gugu leží v přímořském letovisku Silvi Marina na pobřeží Jaderského moře přímo na hlavní promenádě u pláže. Apartmány jsou vhodné pro rodiny s dětmi, ale díky okolním barům a restauracím jsou dobrou volbou pro milovníky nočního života.
  Rezidence Mac, Silvi Marina, Itálie, Dovolená s CK Geovita
 
od
Apartmány Mac leží na hlavní promenádě v přímořském letovisku Silvi Marina na pobřeží Jaderského moře. Standardně vybavené apartmány jsou vhodné pro rodiny s dětmi, ale díky okolním barům a restauracím jsou dobrou volbou pro milovníky nočního života.
  Rezidence Sea Resort, Silvi Marina, Itálie, Dovolená s CK Geovita
 
od
Moderní residence Sea Resort leží v centru přímořského letoviska Silvi Marina na pobřeží Jaderského moře 80 metrů od pláže. Apartmány jsou vhodné páry i skupinky přátel. I přes svou polohu v centru letoviska se apartmány mohou pochlubit klidnějším prostředím. Hotel nabízí restauraci, panoramatickou terasu s vířivkou a vlastní recepci.
Facebook