Vyberte si destinaci

Kouzelné Toskánsko s úrodnými údolími, bohatou vegetací, příjemným klimatem a neopakovatelnou atmosférou se nachází ve střední Itálii při pobřeží průzračného Tyrhénského moře. Turisty vždy okouzlí nádherná krajina zvlněná do mírných kopečků, která je posetá vinicemi a rozkvetlými loukami. Je to kraj známý svou historií, uměním, termálními lázněmi, proslulou kuchyní a vínem.

Toskánská malebná městečka, jež byla založena již v dobách etruských či římských, jsou plná historických a architektonických skvostů. Překrásné paláce svědčí o nesmírném bohatství tohoto kraje, středověké radnice pak ukazují na zdejší pradávnou tradici demokracie a samosprávy. Za renesance se uměleckým centrem stala Florencie, která dodnes láká tisíce turistů svou galerií Uffizi s největší kolekcí italského renesančního umění. Za shlédnutí určitě stojí také další toskánská města. Mezi nejslavnější patří bezesporu Pisa, která dokázala ve středověku využít cest do zámoří k obohacení jak městské pokladnice, tak i vzdělanosti a kultury. Dokladem toho jsou stavby v centru města, z nichž nejznámější je určitě Šikmá věž na Campo dei Miracoli „náměstí Zázraků“.

Kromě přírodních krás, historických památek a uměleckých sbírek turisty jistě oslní všudypřítomné lidové tradice a regionální slavnosti, na kterých lze ochutnat světoznámé vína a výborné gastronomické speciality.

Možnost on-line platby
Garden Toscana Resort

Od 76 200 Kč za pokoj


Cena zahrnuje: plná penze, vstupy, parkování, program, sportoviště, animace, aktivity, ...

Garden Toscana Resort **** leží 3,5 km od historického městečka San Vincenzo uprostřed bohaté středomořské vegetace asi 400 metrů od pláže. Nabízí velmi komfortní ubytování, 4 restaurace, 2 bary, wellness centrum, bazény, bohatou nabídku sportovišť, dětský klub a animační program.

Itálie / Toskánsko / San Vincenzo

Možnost on-line platby
Grand Hotel Golf Tirrenia

Od za pokoj


Cena zahrnuje: plná penze, polopenze, vstupy ...

Grand Hotel Golf Tirrenia *** leží u přímořského golfového hřiště Tirrenia, 600 metrů od písčité pláže, 450 metrů od centra Tirrenia a 12 km od Livorna. Nabízí ubytování v pokojích s balkonem, restauraci, bar, venkovní bazén, soukromý park, tenisový kurt, úschovnu a půjčovnu kol, společenskou místnost, zahradu a možnost parkování zdarma. Do Pisy nebo do Livorna se dostanete vlakem.

Itálie / Toskánsko / Donoratico (Livorno)

Paradú Tuscany EcoResort

Překrásný rezort leží v jednom z nejmalebnějších italských regionů v Toskánsku u pláže a průzračně čistého moře. Nabízí originální ubytování v luxusních klimatizovaných domcích, bazén, vířivky, restaurace a bary, zázemí pro rodiny s dětmi, pestrou paletu animačních a sportovních programů a neopakovatelné zážitky.

Itálie / Toskánsko / Castagneto Carducci

Camping Free Beach

Camping Free Beach *** leží 400 metrů od pláže, uprostřed piniového lesíku, 5min pěšky od centra města Marina di Bibbona.  Nabízí ubytování v mobilních domcích, dva venkovní bazény, zázemí pro rodiny s dětmi, transfer na pláž, sportoviště včetně na míčové hry, plážový volejbal, půjčovnu loděk a sportovních potřeb, restaurace, bary, stánky s občerstvením a internetové připojení WIFI ve společných prostorech.

Itálie / Toskánsko / Marina di Bibbona

Camping Free Time

Camping Free Time *** leží 800 metrů od pláže, u dvou rybníků,  10 min pěšky od centra města Marina di Bibbona.  Nabízí komfortní ubytování v mobilních domcích, venkovní bazén se skluzavkou, saunu, zázemí pro rodiny s dětmi, transfer na pláž, sportoviště včetně hřiště na míčové hry, fitness centrum, restauraci, bar, stánky s občerstvením, animační program a internetové připojení WIFI.

Itálie / Toskánsko / Marina di Bibbona

Park Albatros Village

Park Albatros Village **** leží 800 metrů od moře, uprostřed borovicového háje, 8,5 km od města San Vincenzo. Nabízí komfortní ubytování v mobilních domcích, vodní park s lagunami, skluzavkami a vodními atrakcemi, zázemí pro rodiny s dětmi, lánový park, dvě restaurace, dva bary, hudební večírky, sportoviště, bohatý animační program a internetové připojení WIFI.

Itálie / Toskánsko / San Vincenzo

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.