Nic nenalezeno
Ski mapa Latemar - Obereggen, Predazzo, Pampeafo

Lyžařská oblast Latemar s nástupními místy v Pampeago, Predazzo a Obereggen leží v severoitalském regionu Trentino, v údolí Val di Fiemme.

Jedná se o  největší lyžařské středisko v oblasti Val di Fiemme. Nabízí celkem 48 km dokonale upravených a zaručeně zasněžených sjezdovek, 18 vysoce moderních vleků a lanovek, které zajišťují přepravu lyžařů z 1 550 metrů do 2 500 metrů nad mořem, bohatý výběr apre-ski barů a restaurací, vynikající kuchyni a nádherné výhledy.

Snowboardisty zde čeká vzrušení ve snowparku s třemi jump sjezdy, třemi rail a jedním halfpipe sjezdem dlouhým 80 metrů.
Dále je zde saňková dráha Alpine Coaster Gardoné: saně vlečené monorailem se dvěma kilometry skoků, tunelů, prudkých sjezdů a prudkých zatáček. Od roku 2011 je dráha v Obereggenu rozšířena, vylepšena a vybavena stezkou pro pěší.

V roce 2006 zde zahájil činnost první Nordic Walking park v Trentinu s 60 km označených tras. Tesero je také známo jako centrum tradiční řemeslné výroby. Každý rok se zde pořádá tradiční výstava jesliček.

 

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.