Podobné hotely

Blu Hotel Acquaseria

Od 18 410 Kč za osobu


Blu Hotel Acquaseria **** leží 500 metrů od centra městečka Ponte di Legno a 10 min pěšky od sjezdovek. Nabízí strategickou polohu, krásnou lokalitu, komfortní ubytování, wellness centrum s krytým bazénem, vířivkou a saunovým světem, restauraci, bar a animační programy v hlavní sezoně.

Itálie / Val di Sole Adamello Brenta / Ponte di Legno

Sport Hotel Pampeago

Od 7 567 Kč za osobu


Příjemný a oblíbený sport hotel leží uprostřed lyžařského střediska Ski Center Latemar jen 70 metrů od nástupní stanice lanovky. Fantastická poloha, skvělé podmínky pro zimní lyžařské pobyty i letní sporty, animační programy, wellness centrum s bazénem a velmi chutná kuchyně zaručí vydařenou dovolenou.

Itálie / Val di Fiemme / Latemar

Le Blanc Hotel & Spa

Od 8 700 Kč za osobu


Moderní hotel Le Blanc Hotel & Spa *** leží v lyžařském středisku Monte Bondone, přímo na sjezdovce, cca 300 metrů od čtyřsedačkové lanovky. Nabízí wellness centrum o rozloze 400 m2, krytý bazén, tureckou lázeň, restauraci, bar, miniclub a nádherné výhledy na vrcholky hor. Dětská lyžařská školička je vzdálena 60 metrů od hotelu

Itálie / Val di Sole Adamello Brenta / Monte Bondone

Hotel Enzo Moro

Od 7 450 Kč za osobu


Hotel Enzo Moro leží na úpatí hory Monte Zoncolan v menším ale velmi oblíbeném lyžařském středisku Ravascletto. Nabízí komfortní ubytování, restauraci, pizzerii, bar, velký dětský koutek, wellness centrum se saunou a ideální polohu přímo na sjezdovce u nástupní stanice lanovky.

Itálie / Friuli (Alpy) / Ravascletto - Zoncolan

Good Life Hotel Zirm

Od 15 990 Kč za osobu


Good Life Hotel Zirm *** leží na úpatí hory Latemar, přímo u sjezdovek a lanovky, 400 metrů od lyžařského centra Obereggen. Nabízí strategickou polohu u lyžařského střediska, komfortní ubytování, prostorný bazénový komplex, dětskou hernu, wellness centrum se saunou a parní lázní, posilovnu, vyhřívanou lyžárnu a parkování zdarma. Pobyt si užijete i díky skvělé kuchyni.

Itálie / Val di Fiemme / Latemar

Family & Wellness Hotel Belvedere

Od 18 940 Kč za osobu


Family & Wellness Hotel Belvedere  *** leží na úpatí Pale di San Martino, 300 metrů od centra San Martino di Castrozza, 200 metrů od nejbližšího lyžařského vleku a 500 metrů od hlavního lyžařského střediska. Nabízí strategickou polohu v centru lyžařského střediska, komfortní ubytování, restauraci, americký bar, vnitřní bazén, wellness centrum, kulečník, nabíjecí stanici na elektroauta a internetové připojení WIFI. Hned u vstupu do hotelu je zastávka bezplatného skibusu

Itálie / San Martino di Castrozza / Passo Rolle / San Martino di Castrozza

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.