Vyberte si destinaci

Val Gardena láká k pěší turistice, cykloturistice a rozmanitým kulturním akcím v regionu. V zimě máte z Val Gardeny přístup do rozsáhlé lyžařské oblasti, která nabízí nejlepší podmínky pro milovníky zimních sportů všech disciplín a věkových kategorií. Ať už se jedná o Sella Rondu, Alpe di Siusi nebo mnoho známých sjezdovek lyžařské asociace Dolomiti Superski - nejfantastičtější sjezdovky, běžecké tratě a sáňkařské dráhy jsou vždy v blízkosti vašeho ubytování.

V létě je oblast Val Gardena/Alpe di Siusi se 30 dobře značenými trasami pro horská kola všech obtížností rájem pro milovníky cyklistiky. Vyzkoušet můžete i náročnou stezku Sella Ronda, která z velké části vede po šotolinových cestách a single trailech. Okruh kolem masivu Sella lze absolvovat během jednoho dne s využitím lanovek a v doprovodu vyškoleného průvodce. Závod "Sella Ronda Hero" je považován za nejtěžší MTB maraton v Evropě. Tento populární titul se uděluje po ujetí 84 km a překonání 4 300 výškových metrů. Dolomity jsou fascinující zejména pro horolezce a horolezkyně. Oblast nabízí mnoho lezeckých zážitků a vzrušujících výzev. Četné vie ferraty a horské cesty různých obtížností vás zavedou až na vrcholy v závratných výškách. Pokud počasí neodpovídá vašim představám, jsou v Ortisei, S. Cristině a Selvě k dispozici kryté lezecké haly pro bouldering a lezení po laně.

Hotel Dolomiti Madonna

Hotel Dolomiti Madonna *** leží v centru městečka Campitello, 200 metrů od lanovky Col Rodella (Sella Ronda - Giro dei 4 Passi - Dolomiti Superski). Nabízí strategickou polohu u lyžařského střediska a venkovního koupaliště s wellness centrem, restauraci, bar, wellness centrum, dětský koutek, zázemí pro rodiny s dětmi a malebné okolí. Hned u hotelu je zastávka skibusu.

Itálie / Val Gardena / Ortisei

Residence Casa Metz

Cena zahrnuje: bez stravy, vstupy, parkování, aktivity, ...

Residence Casa Metz leží v údolí Val Gardena, na slunné straně, 100 metrů od centra městečka, 600 metrů od sjezdovek patřících do známé Sellarondy. Rezidence nabízí ubytování v zařízených apartmánech, saunu, vyhřívanou lyžárnu, sluneční terasu, společenskou místnost a WIFI. Pár kroků od rezidence je zastávka skibusu. V okolí apartmánů je několik obchodů s potravinami, restaurací a kaváren.

Itálie / Val Gardena / Santa Cristina

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.