Nic nenalezeno

Pusterské údolí (Val Pusteria / Pustertal)  je považováno za jedno z nejkrásnějších údolí v Jižním Tyrolsku a Dolomitech. Láká turisty hledající odpočinek v každém ročním období. Zelené údolí se táhne od Sesto (Sextenské Dolomity) na samém východě země až po Rio di Pusteria  Mühlbach na západě.

V údolí se nachází několik rekreačních oblastí. Na úplném západě se rozkládá lyžařská a alpská oblast Rio Pusteria / Gitschberg. Ve středu údolí Pustertal se nachází lyžařská oblast Plan de Corones / Kronplatz, přímo uprostřed Alta Badia / Val Badia, zatímco na východě Alta Pusteria / Hochpustertal.

Alta Badia leží v samém srdci největší lyžařské oblasti na světě - Dolomiti Superski. Alta Badia je propojená se systémem sjezdových tratí Sella Ronda a skrze tento systém i na okolní střediska Arrabba / Marmolada, Val Gardena / Alpe di Siusi a Val di Fassa e Carezza. Nabízí dokonale upravené tratě všech úrovní, překrásné výhledy, výborné sněhové podmínky díky umělému zasněžování a kvalitní turistickou infrastrukturu. Nejzdatnější lyžaři mohou vyzkoušet slalomový svah v La Ville, kde se každoročně konají závody Světového poháru. Milovníkům adrenalinu doporučujeme heliski z vrcholu Selly.

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.