Asiago / Vicenza je menší město v provincii Vicenza v regionu Veneto na severovýchodě Itálie. Leží poblíž hranice mezi regiony Veneto a Trentino-Alto Adige/Südtirol v podhůří Alp, přibližně stejně daleko od Trenta na západě a Vicenzy na jihu.

Altopiano di Asiago (náhorní plošina Asiago) je osídlena od nepaměti a místní obyvatelé zde stále mluví svým vlastním jazykem, tzv. cimbro - podobným němčině. Provinzie Vicenza, známá také jako Altopiano di Asiago je doslova turistickým rájem. Najdete zde nádherou krajinu s rozlehlými alpskými loukami, lesy a níže v údolích rychle tekoucími řekami. Všechna tato místa jsou ideální pro různé typy sportovních aktivit. Na "Altopiano di Asiago" (náhorní plošině Asiago) se nachází centrum extrémních sportů "Team Sport Emozione", které nabízí bungee jumping, rafting nebo skoky padákem.

Možnost on-line platby
Linta Wellness Hotel & Spa

Linta Wellness Hotel & Spa

7, 4, 6, 3, 5 nocí

Od 5 260 Kč za osobu

sleva až 15%

Cena zahrnuje: polopenze, snídaně, parkování, vstupy ...

Hotel Linta Wellness & Spa **** leží uprostřed malebné přírody na náhorní plošině Asiago. Nabízí panoramatické výhledy do okolí, moderní interiéry, venkovní bazén, prostorné wellness centrum s vnitřním bazénem a saunovým světem, fitness centrum, restauraci a bar.

Itálie / Veneto (Benátské Alpy) / Asiago

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.